Şimdi Ara

Dursun Özbek döneminde yapılan TUTAN bir transfer söyleyin!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Lukany

quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

quote:

quote:

quote:

quote:

telles devre arası geldi

sezon ortalaması 20 -25 m avro

geçen sene bile o kadar para harcadık

terim transferleri kendi yapar istemediği oyuncu aldırmaz

sniejder konusuna gelirsek hasan sas soyledi

sniejder tercih etmediği oyuncuymuş kakayı istemiş bir iki kiş daha soylemişti

ünal aysal onları almanın mümkün olmadığını sniejderi istersek alabileceğimizi söylemiş

hoca da kabul etmiş

ünal aysalın futbol bilgisi mi var meloyu ebouyi ujfalusiyi vs izlediğini felan mı sanıyoorsun sen

78 M izah edildi sanırım senelik 25M ortalama dediğine göre

"Ben futboldan anlamıyorum ama futbolu anlayanlardan anlıyorum. Benim görevim bu. Ben işin o kısmını etüt ettim. Galatasaray, Avrupa’daki ilk 10 takımın altında bir takım değil. Burada her şeyimiz var. Sadece ahçıya ihtiyaç vardı. Eksiklerimiz de varsa bulur gider alırız. Galatasaray’da futbol yönünden bu sene yapılması gereken şey, güvenin, iletişimin ve takımın imajının iyi bir şekilde oluşturulması" şeklinde konuştu.

http://www.fanatik.com.tr/2011/06/06/futboldan-anlamam-ama-227481

terim transferleri kendi yapar istemediği oyuncu aldırmaz

Eleman olan mı ? Aysal gibi güçlü bir başkana kimse diretemez.

Terimspor olarak sadece Milli takıma odaklan Galatasaray ile ilgili ve beni alıntılama ...

terim gittikten sonraki açıklaması neydi biliyor musun?

Artık futbol ile bizzat ben ilgileneceğim

Sence 2 yıl once bu acıklamayı yapan bir adamın daha sonra bu açıklamayı yapması abes değil mi

haber linki yaz ben hatırlamıyorum böyle bir demeci lütfen at merak ediyorum.

suan bulamadım detaylı bakacağım ama muhakkak hatırlayan vardır

bulmaya calısıcam

tamam bulunca atarsın. Ama bu kadar bize başarı yaşatan bu kadar iyi futbolcu transfer ederek bize iyi futbolcu izleten adama haksızlık yaptığını düşünmüyor musun ? Başkan gerekli kaynağı yaratmasa ne drogba , sneijder , bruma vs .. izleyebilir miydik fatih terim istese bile ?

http://tr.eurosport.com/futbol/super-lig/2013-2014/unal-aysal-haftanin-uc-gunu-florya-da-olacak_sto3951009/story.shtml

açıklamayı bulamadım ama demek istediğim ile paralel bir haber

• quote:

Orijinalden alıntı: jeodempp

Taraftardan seven destek veren yok zaten Özbek'e. Liseliler tam destek veriyor sonuna kadar, kulübün gerçek sahipleri.

Kulup iyi yönetilmiyor artık kongrenin yenilenmesi lazım yoksa seçen ve seçilenler hiçbirzaman değişmez. Merak ediyorum kulup uefadan sonra kar yaparak 1 sene geçirdimi.
  • Louise Attaque kullanıcısına yanıt
    Şu an en iyi Türk stoper konumunda olan Serdar'ı 2 milyon Euro'ya mı alacaktık? Zamanında Tarık Çamdal 4.5 milyon Euro'ya geldi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Şu an en iyi Türk stoper konumunda olan Serdar'ı 2 milyon Euro'ya mı alacaktık? Zamanında Tarık Çamdal 4.5 milyon Euro'ya geldi.

Sapla samanı karıştırmayın. Tarık Çamdal'a o para; yabancı sınırının 5 olup, daha da düşürülebileceğinin konuşulduğu bir dönemde verildi. Serdar Aziz ise yabancı kısıtlamasının olmadığı bir dönemde alındı.

Geçen yıl ön libero ararken çingene pazarlığı yapan adamlar, Serdar'a transfer sezonu açılır açılmaz 4.5 milyon euro bayıldı. Bu transferlerin akla uygun hiçbir yanı yok. Bursa 4.5 mu istiyor? Gidip dışardan stoper bakacaksın. Elimde kısıtlama yokken, çöp bir milli takımın stoperini ne yapayım?
  • Bilal Kısa vardı diye hatırlıyorum. Bu adam arada kaynada gitti yazık oldu, bence gereğinden çok fazla günahı alındı gibi. Yerli rotasyonu için gayet yeterli bir oyuncuydu.
  • Grosskreutz ve Sigdursun nun adı geçmemilş konuda .
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

4 transfer dönemi 110m harcayıp yarısından fazlası geri dönüşü yapılan, kurduğu 4 kadroda şl gruplarına kalan adama transfer üzerinden vuruluyor, şaka gibi

• quote:

quote:

Ünal Aysal'a laf atan yüzsüzlere gelsin bu listede ...

Muslera ( 6,75 M )
    Selçuk İ. (bedelsiz)
    Eboue ( 3,75 M )
    Elmander ( Belelsiz )

Riera ( 3 M )
    Ujfalusi ( Bedelsiz )
    Engin B. ( 1 M )
    Necati Ateş ( 250 bin Euro )
    Burak ( 5 M)
    Amrabat (8 M) Parasını Dursun Yedi ..
    Drogba ( Bedelsiz)
    Sneijder ( 7,5 M )
    Melo ( 3,75 M )

Telles ( 6 M) Parasını Dursun Yedi ..
    Bruma ( 10 M ) Parasını Dursun Yedi ..

Ha çöplerde alındı ama şu transferlerin hepsi başarılıdır.

Terim doneminden sonraki transfeler nerde

Bu transferlerin hepsi terim doneminde

Terimden sonra unal aysal yokmudy

Ya da transfermi yapmadi

Hayrovicler tariklar salih ler

ontiverolar,umut gundoganlar bunlar nerde dediğin gibi terim dönemindeki transferler onlar

• Mariano, Maicon, Gomis ve olursa İmbula umutlu olduğum transferler. Bunlar tutacak inşallah.
  • 1-1 biten maçın özetini izledim bizimkiler tek kale oynuyordu resmen ama gol yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.