Şimdi Ara

Dursun Aydın Özbek TOTEM TUTTU DURSUN DEFOLUP GİTTİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
3.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Şimdilik Dursun Özbek gitsin de, Mustafa Cengiz gelirse o da beceriksiz işler yaparsa onun için de açarız bi konu. Derdimiz Dursun, Mustafa değil Galatasaray.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah ama dursun çapsızı tekrar kazanacaktır. 100 milyon tl kulübü kendine borçlandırmış kimse de bu borcun altına girmek istemiyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cém

İnşallah ama dursun çapsızı tekrar kazanacaktır. 100 milyon tl kulübü kendine borçlandırmış kimse de bu borcun altına girmek istemiyor .

Mustafa Cengiz elini taşın altına soktu ama bu liseci zihniyet varken kazanması zor. Yine de dualarımız onunla. Biz sosyal medyadan tüm gücümüzü göstermeye çalışıyoruz. Ayrıca illaki seçim için bir konuşma yapacaktır 1 hafta içinde. Eğer Dursun'dan daha iyi projelere sahipse seçilebilir.
  • Mustafa Cengiz : Ben Galatasaray'ın asla başını yere eğdirmem. Ne hakemlere eğdiririm. Ne sahada rakibe eğdiririm. Ne de Galatasaray taraftarının çektiği bu eziyete katlanırım. Benim hiçbir yöneticim son Galatasaray taraftarı maça girmeden, sağlıkla gitmeden, stadı terk edemez.

Bu açıklama doğru mu yoksa çarptırılmış mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Barlashan

Mustafa Cengiz : Ben Galatasaray'ın asla başını yere eğdirmem. Ne hakemlere eğdiririm. Ne sahada rakibe eğdiririm. Ne de Galatasaray taraftarının çektiği bu eziyete katlanırım. Benim hiçbir yöneticim son Galatasaray taraftarı maça girmeden, sağlıkla gitmeden, stadı terk edemez.

Bu açıklama doğru mu yoksa çarptırılmış mı?

Doğru. Bu adamda kesinlikle iş var. Dursun Özbek'ten kat kat iyi yöneteceği kesin. Zaten Mayıs'ta bir kez daha seçim yapacak. O zaman çok daha adil bir seçim olacak ve belki de daha iyi bir başkan gelecek. İnşallah kongre üyeleri de bizim gördüğümüzü görüyordur ve otelciyi bir kez daha seçmezler.
  • Galatasaray Başkan Adayı Mustafa Cengiz: "Kaynaklarımızı çeşitlendirmemiz gerekiyor. Galatasaray'ın alternatif gelir kaynakları olmalı. Sponsorlukları geliştirmek zorundayız. Galatasaray, ikinci-üçüncü sınıf markaları sırtında taşıyacak kulüp değildir." (AA)

• Oy sayımını anlık takip edemiyorum. Umarım Mustafa Cengiz kazanır. #EskiAçıkSarıDesene

• quote:

Oy sayımını anlık takip edemiyorum. Umarım Mustafa Cengiz kazanır. #EskiAçıkSarıDesene

Dursun bu seçimi kazansa da 4 ay sonra gidici. Oylar birbirine çok yakın. Mayıs'ta seçim olacağı kesinleşti yani.
  • 13 geldi

1212 Mustafa Cengiz
    1135 Dursun Özbek
  • TOTEM TUTTUUUU DURSUUN GÜLE GÜLE, DURSUN ARTIK DURMUYOR

• Hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: GANN1CUS

Hayırlı olsun.

Teşekkürler

• Bayramımız kutlu olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

quote:

Oy sayımını anlık takip edemiyorum. Umarım Mustafa Cengiz kazanır. #EskiAçıkSarıDesene

Dursun bu seçimi kazansa da 4 ay sonra gidici. Oylar birbirine çok yakın. Mayıs'ta seçim olacağı kesinleşti yani.

Artık Mayıs'ta neler olacak göreceğiz. Yeniden seçim yapılacak mı yapılmayacak mı göreceğiz bakalım.
  • Yine başarıya ulaşan bir Galatasaray totemi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toteme gerek kalmadı, kendi kendini tekmeledi bu zat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakeen

Yine başarıya ulaşan bir Galatasaray totemi

Görev süresinin dolmasına çok kalmamıştı ancak olsun totem totemdir sonuçta tutturduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Barlashan -- 20 Ocak 2018; 20:56:24 >
  • Kurtulduk nihayet
  • Barlashan kullanıcısına yanıt
    Hocam şampiyonluk totemi de yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: ercn80

Hocam şampiyonluk totemi de yapın

Foruma sık sık giremiyorum hocam, onu siz açın isterseniz :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.