Şimdi Ara

Durmaplay hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
2.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "World of Warcraft Wow 60 Günlük Prepaid Gamecard" adlı ürünü aldım fakat yanlış çıktı canlı destekden yardım etmediler ne yapabilirim? gittigidiyodan satın aldım

• Çalışma saatleri dışındaysa ondan cevap vermemişlerdir. Yoksa canlı destekle hallediyorlar sorun olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thrashbringer -- 28 Ağustos 2014; 0:31:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blizzard desteği online yakala bu kod hatalı mı yoksa kullanılmış mı kullanılmışsa ne zaman kullanılmıs diye sor. gelen cevabı durmaplaye bildir eminim kodu değişirler. daha önce 1 kere böyle bir sorun yaşadım bu şekilde hallettim
  • Ben hep durmaplayden yaparım oyun içi alışverişimi hiç sorunum olmadı çok şükür.. Eğer sıkıntı varsa canlı destekten hallederler diye umuyorum..
  • Ya durmaplay'in bi hıyarlığı var keyleri düzgün yazmıyorlar. Payday 2,prepaid ve 2 tane diablo ros aldım. Diablolarda sıkıntı çıkmadı ama diğerlerinin keyler yanlış yazılmıştı. Konuştum hallettiler.

• eskli adıyla sanalsaray şuana kadar 300 tl'den fazla alışveril yaptım sorun yaşamadım. güvenilir sitedir. yardım ederler eminim
  • bende 300tl ye yakın yapmışımdır alışveriş, bazen direk çözüyolar sorunu bazen uğraştırıyolar ama çözüyolar. başıma 4 kere geldi böyle sorun 2 si hemen 2si 1 hafta sonra çözüldü
    hatta şöyle:
    wow prepaidde harf hatası vardı onu hallettiler hemen
    gw2 key almıştım oysaki betaymış o keyler, farkedince yenisini istedim ekstra 30 tl para almaları gerekirken kendi hataları olduğu için yeni keyi 30 tl ucuza verdiler
    minecraft key almıştım aktive ettim ama 4 gün sonra hesabımdan kaldırıldı çalıntı key diye, 1 hafta uğraştım para iadesi aldım
    lol için rp almıştım fazlaca ama hesaba eklememe rağmen rp görünmüyodu, desteğe yazdım siz kullanmışsınız kayıtlarda çıkıyo dedi oysaki key kullanılmış diyodu ve hesabımda rp yoktu. dedim busefer alamayacağım galiba iade sinirlendim gitti 60 tl diye. aradan 1-1.5 hafta geçti rp hesabıma geldi bi anda. oysaki riotun problemiymiş.

• Ben geçen ay durmaplay'den hem mop key aldım hem 60 days pre-paid key satın aldım. Saniyesinde yolladılar, bi sorunda çıkmamıştı. sen bi üzerine düş, yardımcı olurlar diye tahmin ediyorum. Olmazlarsa haber ver lütfen , bi daha da alışveriş yapmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undomiels -- 28 Ağustos 2014; 21:10:46 >
  • Sun adlı canlı destekteki kimse o kadar cins bir insan ki anlatamam. Umarım ona denk gelmezsiniz, onun dışında bütün problemlerim çözüldü bir sorun yaşamadım
  • Canlı Destek çalışma saatleri hakkında bilgisi olan var mı ? Football Manager 2017 aldım kod geçersiz çıktı iletişime geçemiyorum DurmaPlay ile??
  • 5 yılı geçmiştir muhtemelen bu siteyle alışveriş yapmaya başlayalı.Önceden gg üzerinden sanalsaray olarak başladık daha sonra durma play olarak kendi sitelerinden devam ediyoruz.Geçmiş dönemlerde kendilerine gold sattığımda olmuştu, oyun süresi alımı dışında oyun login bilgilerimi verip karakter transferide yaptırmıştım. Şuanda kadar bir kez oyun süresi kodu hata verdi hemen canlı destekten yenisini verdiler oda hatalı çıktı üçüncü kod düzgün çalıştı. Ben gayet beğeniyorum çalışma sistemlerini çok hızlı dönüş yapıyorlar çalışma saatleri içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapupa -- 2 Ağustos 2017; 11:49:18 >
  • mtn2013 kullanıcısına yanıt
    Gold satışım olmuştu bu siteye, site aracılığla gold sattığımda oldu. Ürün aldığımda oldu. Sorun yaşamadım, destek hızlı geri dönüşler yapıyordu.
  • Arkadaşlar kod geçersiz çıkmıştı saat 9.30 da canlı destek çalışmaya başladı. Dün gece mail atmıştım 9.30 da maileme cevap geldi yeni kod verdiler halledildi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.