Şimdi Ara

Durduk Yere Facebook'dan Onay Kodu Mesajı Gelen Var Mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
205.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu sabah banada geldi meaaj birde link geldi salak gibi tıkladım linke tanımadığım birisinin hesabına girdi yani sanırım sanki o hesap benimmiş gibi onaylamış oldum ne yapmam lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Plase -- 29 Mayıs 2017; 4:32:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesabınıza giriş yapmaya çalısıyor biri linke tıklamayın. Eğer tıkladıysanız şifrenizi ivedilikle değişin email üzerinden.

• dersimli62f kullanıcısına yanıt
    Linke tıkladım fakat tanımadığım isimde farklı bir hesap açıldı ben kendi fb şifremi değiştirdim yinede ama konunun benim facem le bi alakası yok sanırım o linke tıklayarak sanki telefon numaram o hesaba aitmiş gibi oldu sanırım.

• İlerde aynı sıkıntıyı yaşabilecek insanlar için bu burada dursun.

Şimdi mevzu şu arkadaşlar bana böyle bi işlem yapmamış olmama rağmen facebooktan onay kodu geldi -sms olarak- hemen ardından bu onay kodu yurttışı bi numaradan tekrar geldi bu kez birde link var mesajda şu kodu girin veya şu adrese gidin diyor hesap sizin olmadığı için zaten kodu isteseniz de giremezsiniz linke de tıklamayın. Olduya benim gibi tıklamış bulundunuz tanımadığınız bir isimde sizinle alakası olmayan bir fb hesabına onay vermiş oluyorsunuz yani sizin telefon numaranız o hesaba aitmiş gibi görünüyor. Linke tıkladıysanız eğer hesabın şifresinini değiştirin telinizi o hesaptan kaldırıp hesabı dondurun. Sizden önce karşı taraf değiştirmiş ise o zaman şifremi unuttum seçeneğine tıklayın tel no nuz ile yeni şifre isteyin.

• Az önce bana da geldi 2 kere ve aynı kod.
    FB yardıma durumu yazdım bakarlar herhalde.
    FB sistem hatası da olabilir.
    Birisi hesap hacklemeye de çalışıyor olabilir.
    FB hesabına telefonunu eklememiş olanları bulmaya calısıyor olabilirler.
    Bana gelen sms de link yoktu
  • sibersultan@gmail.com bu adam bu işleri bayağı biliyor ona ulaşın. Benimde başıma böyle birsey gelmişti bu adamdan aldıgım bilgiyle hallettim.
  • Bana da geldi mesaj 3223’ten ancak link yok. Biri hesabım mı hacklemeye çalışıyor?

• Bence virüs bu bunca kişiye geldine göre

• Bugün 1 dakika içinde 3 adet onay kodu mesajı geldi. Google amcaya durumu sorgulattım ve aranızdayım. Hesabımızı çalmaya çalışan biri var veya fake hesap için bize ait telefon numaralarını tanımlıyorlar.

• Dun gece mesaj geldi kodu kullanarak şifre yenileyebilirsiniz diye

• bugün bana da oldu aynısı. facebook kullanmıyorum hesabım dondurulmuş durumda. bu linke tıkladım hesap fake ben linke tıklamadan 19 dakka önce antalyadan açılmış ben izmirdeyim. bende fake hesabın şifresini değiştirdim. mail yoktu tenmunitemail'den mail alıp ekledim. tel noyu ssildim ve hesabı dondurdum sizce başka birşey yapmalımıyım. benim dondurulmuş hesabıma kayıtlı olan numaramda farklı neyi hacklemeye çalışıyorlar acaba

• Çözüm aşağıda.https://www.yunusemrekoroglu.com/3223-facebook-onay-kodu/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tragedya272727 -- 22 Eylül 2020; 22:16:46 >
  • Banada iki kod pazartesi günü geldi kodun ikiside ayni, bir adette salı günü geldi anlamadım bir türlü.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.