Şimdi Ara

Durduk Yere Facebook'dan Onay Kodu Mesajı Gelen Var Mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
53
Cevap
2
Favori
205.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SerhatAkca

Çok basit birileri sizin numaranızı giriyor, yani rastgele bir numara giriyor, bu yüzden size onay sms i geliyor.

Sizin dediğiniz şekilde olabilir hocam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanKaĞaN

quote:

Orijinalden alıntı: SerhatAkca

Çok basit birileri sizin numaranızı giriyor, yani rastgele bir numara giriyor, bu yüzden size onay sms i geliyor.

Sizin dediğiniz şekilde olabilir hocam...

Banada geldi az once. Arkadasin dedigin gibi bir durum heralde. Cunku facebook a numarami girmedim ben
  • Durduk yere gelmez biri girmeyi deniyodur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahlaki Adam

Durduk yere gelmez biri girmeyi deniyodur
    Ben hiç facebook kaydım yok. Hiç almaya da çalışmadım. Twitter üyeliğim de yok. Fakat dün gece bana da Facebook onay kodunuz şeklinde bir mesaj geldi. Acaba biri üye olmaya kalkıştı da yanlışlıkla benim tel numaramı mı girdi diye düşündüm.

Facebook'um yok. Olmayan şeyi kimse çalamaz.
  • ya bu facebook gibi sosyal ağlardan haz etmeyen bir yönetici grubunun insanları da tedirgin etmek için yaptığı bişey bnce. sosyal ağlara sınır getirmek için bir ortalık karıştırma, güven problemi yaratma uğraşı. bana da facebookum olmadığı halde mailime dinsel mesajlar geliyor faceden. surekli atıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snyldi

ya bu facebook gibi sosyal ağlardan haz etmeyen bir yönetici grubunun insanları da tedirgin etmek için yaptığı bişey bnce. sosyal ağlara sınır getirmek için bir ortalık karıştırma, güven problemi yaratma uğraşı. bana da facebookum olmadığı halde mailime dinsel mesajlar geliyor faceden. surekli atıyorlar.
    arkadaşlar bugün bana da geldi en az 4 tane...çok korkuyorum saldırı mı var yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

arkadaşlar bugün bana da geldi en az 4 tane...çok korkuyorum saldırı mı var yoksa?

Hesabınla ilişkili mi numara? Numaranı kullanarak mühtemelen biri hesap açmışta olabilir. Şifremi unuttum yerine tel numaranı yazarak aratmanı öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Ben hiç facebook kaydım yok. Hiç almaya da çalışmadım. Twitter üyeliğim de yok. Fakat dün gece bana da Facebook onay kodunuz şeklinde bir mesaj geldi. Acaba biri üye olmaya kalkıştı da yanlışlıkla benim tel numaramı mı girdi diye düşündüm.

Facebook'um yok. Olmayan şeyi kimse çalamaz.

Şifremi unuttum yerine numaranı yazarak arat eğer bir hesap çıkarsa o hesabı facebooka şikayet etmen gerek.
  • Creative BLack kullanıcısına yanıt
    Numaramı girdim, kendi hesabım çıktı...
  • quote:

O zaman hesabı almaya çalışmış olabilirler. Numara dogrulama o kadar güvenilir degil gelen kod 6 haneli rakamlardan oluşuyor çözülebilinir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creative BLack

quote:

O zaman hesabı almaya çalışmış olabilirler. Numara dogrulama o kadar güvenilir degil gelen kod 6 haneli rakamlardan oluşuyor çözülebilinir

Alıntıları Göster
    Facebook hesabım var ve bana da geldi bu koddan durup dururken

• quote:

Orijinalden alıntı: 9unkarekoku

Facebook hesabım var ve bana da geldi bu koddan durup dururken

Alıntıları Göster
    bana da geldi face ten ve whatsuptan

ayrıca whatsuptan ssürekl arama da geliyo mesajla birlikte bilgisayar konusuyo onay kodunuz şudur diye en son engelledim no yu
  • yeni konu açmak istemedim o yüzden buraya yazıyorum
    banada bugün geldi 0850 li bir numaradan mesaj olarak.face imde kayıtlı tel numarası felanda yok nerden neden geldi anlayamadım.herhangi birşey yapmama gerek varmı acaba ?
  • SevenSeptember_ kullanıcısına yanıt
    kesin bilgi. facebook giriş kısma telefon numaranızı yazın ve hesabımı unuttun deyin.

başkasının adına açılmış mis gibi bir hesap çıkması olasıdır. şikayet edin geçin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: safahh

kesin bilgi. facebook giriş kısma telefon numaranızı yazın ve hesabımı unuttun deyin.

başkasının adına açılmış mis gibi bir hesap çıkması olasıdır. şikayet edin geçin.

Yaptim cikmadi, az once 3 kere faceden mesaj geldi onay kodu diye. Bu hattı yeni aldim, bir yerede kayit etmedim. Nedir acaba sorun?
  • "DURDUR" yazıp 3223 e mesaj atın birisi numaranız ile kayıt olmaya çalışıyor. Sırf bu yüzden birini yanlış anladım ve kalbini kırdım. ALLAH yer yüzünde bozgunculuk çıkaranları Kahretsin!! Amin.
  • Birileri bence hesabında bir şeyler karıştırıyor olabilir. Çek ve hediye dolandırıcılığı gibi . Profilinizde çalıştığınız firma bilgisiniz mutlaka gizleyin derim.
  • bana da geldi şimdi
  • birisi hesabını çalmaya çalışıyor olabilir belki hocam veya yanlış numara yazan şahıstanda kaynaklanabilir
  • biri hesaba girmeye çalışmış sanırım
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.