Şimdi Ara

DURACELL CMP5 TOUGH COMPACT FENER 7.7 tl. ÜCRETSİZ KARGO. TEKNOSA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
5
Favori
6.966
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkürler ben de aldım bir tane, ne zamandır led fener bakıyordum iyi geldi. Bu arada bugün tam bir kampanya günü olmuş, hani şu meşhur dizideki karakterin dediği gibi "maşallah, akıyor bugün"
  • serin_su842 S kullanıcısına yanıt
    içinde pil unutursan fener ölüyor oksitleniyor uçları o yüzden şarjlı 3 - 4 sene gidiyo
    diğer türlü içinde unut uzun süre kullanmadınmı direk çöp oluyor
    deneyim kazandım çok kullandığım için tarlada
  • Hemen teslim al ile almayın dün verdiğim siparişi hala tedarik ediyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bunu teknosa web den mi sipariş edelim gittigidiyordan mı napalım bunu birde kargo eve mi bedava mağazadan mı bedava anlayamadım ben bu işi.

EDİT: Neyse arkadaşlar gg den siparişi verdim kargo bedava şekilde de kargo UPS yazıyor bedava ben çok değişik düşüncelere daldım bu konuyla ilgili 7.70 TL'ye UPS kargo ile kargo bedava olarak bize bunu satabilen teknosa nasıl gerçek olabiliyor Acaba ürünler gelecek mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSchweppesKV -- 18 Aralık 2016; 0:48:11 >
  • Bu feneri daha önce kullanan var mı? Daha önce Duracell el feneri aldım, ne malzeme kalitesi ne aydınlatması bir şeye benziyordu. İade ettim, bu nasıldır merak ediyorum.
  • önceki gün teknosadan aldım bugün ups ile kargo ücretsiz geldi. ürün fiyatına göre gayet iyi malzeme kalitesi aydınlatma yeterli. içinden çıkan 3 ince pil ile çalışıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün aldım malzeme kalitesi fena değil güzel ucuz hafif fenerlerden değil aydınlatma konusuna gelince zoom özelliği yok standart bu fiyata alınabilir ürün
  • Gg'da 13 ürün vardı, 3 tanesini ben aldım. Son 10 ürün, yetişen alsın :)
  • Oksitlenmiş pilleri, mağaza teslim seçtiğim için pek ugrasmadım. Fener çalışıyor aydınlatması güzel.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknosadan taşıma bedeli çıktı önce kargo ile teslimat seçince sıfırladı toplam 7.70tl tutarıyla aldım

• bitti mi hata veriyor?
  • Bende alamadım. Hata veriyor.

• bende aldım bir dal
  • Benim mahsül geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yeni sipariş geçiyorum, olurda akşam vakti arabada lazım olur diye aldım, her zaman telefonun şarjı olacak diye bişey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsimSoyisim

bitti mi hata veriyor?

Sepete ekleniyor, ancak hata veriyor, satın alamıyorum ben de.
  • Fener geldi gelmesine de öyle göründüğü gibi (veya benim tahmin ettiğim kadar) küçük değilmiş. Portföy çantada kabarır. Ama ışık gücü iyi ve çok sağlam duruyor. En güzeli arabaya koymak sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burst

quote:

Orijinalden alıntı: İsimSoyisim

bitti mi hata veriyor?

Sepete ekleniyor, ancak hata veriyor, satın alamıyorum ben de.

Hocam ben buraya yazdıktan sonra almayı başardım.Biraz yavaş maalesef ben de bilgisayardan denedim sonunda oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay bunun sepetine de hatasına da...2 ayrı Teknosa'da da bulamadım, netten alayım diyorum o da olmuyor. Teknosa bitmiş sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.