Şimdi Ara

Dünyanın en popüler programları listesine Google Chrome damgası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Listemizde 2 tane program başarılı bence.
    Firefox ve VLC.

Şöyle düşünün. 1. olan Chrome Google pompalaması. 2 Adobe ürünü Nescafe gibi üçü bir arada adıyla birleşmiş. Aynı şey Winrar için de geçerli. Java ve flash player mecburi zaten. Skype ise yüklü geliyor Windows ile.

Lakin Firefox ve VLC çok daha güçlü ve kurumsal rakiplerinin arasında " gerçek bir tercih " ile ancak kurulabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadirirdem

quote:

Orijinalden alıntı: Barni Moloztaş

CHROME İÇİN RAM ALDIM

Bende alacağım, çok ram kullanıyor ama tarayıcıyı seviyorum şuan 4 gb ram var ve resmen saç, baş yolduruyor.

ram alacağına ssd al keyfine bak
  • 7zip programından bir haber kişiler hala winrar kuruyor demek.

• Hem de 7zip daha güzel sıkıştırıyor. Daha çok dosyayı açıyor falan filan. Herkese tavsiye ederim. Korsan Minecraft oynamıyorsanız java falan kurmayın gereksiz program.
  • İkisini de alacağım kardeş....
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

winrar 8. sırada, yazık lan, herkesin kullanıp da kimsenin satın almadığı tek program herhalde.

listedeki uygulamaların neredeyse hepsi ücretsiz zaten :)
  • winamp candır.
  • quote:

winrar 8. sırada, yazık lan, herkesin kullanıp da kimsenin satın almadığı tek program herhalde.

bir ara mesut çevik ''satın almaya çalıştım alamadım'' diyordu sahi bu winrarın sahipleri nasıl para kazanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

bir ara mesut çevik ''satın almaya çalıştım alamadım'' diyordu sahi bu winrarın sahipleri nasıl para kazanıyor

Son kullanicidan para alma gibi bi niyeti yok bence rarlab'in. Deneme surumunde sure dolsa bile sadece uyari veriyor, ama bildirimi kapatip kullanmaya devam ediyorsun. Bu uygulamalari kullanan sadece son kullanicilar degil, koskoca sirketler holdingler.. Adamlar zaten paralarini kazaniyor bu sirketlerden ufak bi yazilim ve patent sayesinde.
  • Bence Adobe damga vurmuş gibi geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski nuh nebi yadigarı pc de chrome acmak benim için gta 5 acmak gibiydi 1.5 gb ram in 1 gb ini yer donar coker ilik kanseri ederdi yeni pc ye gectigimden beri hic yaşamadığım kadar iyi chrome deneyimi yaşadım kısacası pc iyiyse chrome bence önce gelmeli.

• windows masaüstü uygulamasında en çok kullanılan 10 uygulamanın 5 i google ürünü

1 tane microsoft yazılımı var skype

o da microsoft un satın aldığı bir program

google ın artık masaüstünde windows a rakip sağlam bir yazılım çıkarması lazım
  • firefox candır gerisi heyecandır. inatla kullanmaya devam edeceğim eski alışkanlıklar bırakılamıyor.

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Şu an çokta gerek yok, bildiğim kadarı ile windows 10'da winrar olmadan işlem yapılabiliyor indirilen dosyaya.

• mcrew kullanıcısına yanıt
    Gerek yok hocam zaten önümüzdeki yıllarda windows tarih olur diye düşünüyorum, androidli bilgisayarlara alışmamız çok kolay olur aslında .

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.