Şimdi Ara

Dünyanın En İyi İşlemcisine En İyi Anakart Hangisidir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar acil bi konu var şimdi bi akrabam büro açtı ve alarkoya bağlı alarkoda bilgisayar istediği için ben bi sistem topladım büro için ama hangi anakart olmalıdır buna

İNTEL CORE 2 DUO EXTREME PROCESSOR 65 nm X6800 4MB L2 CACHE 1066 MHZ 3.0(intelin sitesinde böle yazıyo
    arkadaşlar bu işlemcide türkiyede var dimi eğer varsa biraz bilgi verebilirmisiniz bu işlemciye göre en iyi anakart ve bunun hızı 3.0 yazıyo daha yüksekleri falan varsa yardımcı olurmusunuz

forumu pek araştırma fırsatım olmadı saygılar

• şu an benim bildiğim en yüksek E6600 geldi türkiyeye
    o yazdığın işlemciyi ne yapacan ki
    E6600 4 gb ram yeterince hızlı olur zaten.
    uçacanızmı büro'da o PC ile
  • Büroda ne yapacaksınız bu işlemciyi açıkcası merak ettim ama para bende almacam dersen gigabyte DQ6 yada asus P5WDH-DLX ayrıca 3.0 yazıyor demişsin hatırlatırım ki herşey ghz değildir
  • DFS'ye E6700 Geldi Anakart İse Ben Gigabyte DQ6 Derim Başka Bişi Demem
  • o kadar para dökmeye değmez bence al bir tane e6600 tokatla biraz o işlemcinin performansını verir
  • tamam peki söylediiniz anakart çeşitlerinden gigabayt mı daha iyidir asus mu????
  • Grafik kartı onboard olan bir anakart büro için yeterli. Ama hdd hızlı olursa çok iyi olur. 2 hdd yi raid yaptırarak hızlı bir hdd ye sahip olursun.

Pek pahalı olmayan bir sistem rahatlıkla yeter.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kumanda

Grafik kartı onboard olan bir anakart büro için yeterli. Ama hdd hızlı olursa çok iyi olur. 2 hdd yi raid yaptırarak hızlı bir hdd ye sahip olursun.

• quote:

Orjinalden alıntı: DELTA53

quote:

Orjinalden alıntı: kumanda

Grafik kartı onboard olan bir anakart büro için yeterli. Ama hdd hızlı olursa çok iyi olur. 2 hdd yi raid yaptırarak hızlı bir hdd ye sahip olursun.

elaman konuya direk 6800 ile girmiş.sen ise uygunluktan bahsediyorsun.

• büroya alındığına göre vergiden düşülcek sanırım o yüzden para konusu 2. planda sanırım.
    asus p5w+e6700+2gb ddr800 mhz ram süper olur.fsbyi 400'e çektimi direk off off.yemede yanında yat.
    uçak babama selam söyle hesabı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.