Şimdi Ara

Dünyanin en iyi Gizlenen Araç Kamerasi Kaçmaz 46 $ Zapals (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.248
Cevap
135
Favori
116.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: Küre-i Arz

Son günlerde ortada sarı üçgen ünlem işareti çıkıyor. Kapat aç yapınca düzenliyor ama niye çıkıyor çözemedim.

G sensör kapalı demi ? Yoksa dolar kart.

Hocam G-Sensörü kapatmıştım ama şimdi ayarlara baktım Açık idi, demekki son versiyon yüklemesinden sonra tekrar bakmamışım.

Peki G-Sensör açık kaldı kart doldu, tekrar başa dönüp üstüne kayıt yapmıyor mu ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Son günlerde ortada sarı üçgen ünlem işareti çıkıyor. Kapat aç yapınca düzenliyor ama niye çıkıyor çözemedim.

G sensör kapalı demi ? Yoksa dolar kart.

Hocam G-Sensörü kapatmıştım ama şimdi ayarlara baktım Açık idi, demekki son versiyon yüklemesinden sonra tekrar bakmamışım.

Peki G-Sensör açık kaldı kart doldu, tekrar başa dönüp üstüne kayıt yapmıyor mu ?

Yapmaz, ben hep G sensör kapalı tavsiye ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Yapmaz derken hocam, hafıza kartı dolunca kayıtta duruyor mu?

• quote:

Yapmaz derken hocam, hafıza kartı dolunca kayıtta duruyor mu?

G sensör etkisi ile kayıtları salt okunur yapıyor ve bir süre sonra cihazda yer kalmaz oluyor.

• Sanırım 40 dolar civarını düşmüş. Yeni modellerde veya yeni bir modelinde Kamera soketli yani kablo sökmeden tırnaklardan çıkıyor. Çok kullanışlı olmuş. Kamerayı almak için kablo söküp takmak az çok zahmetli oluyor. Gps dahil iki kablo.

Birde rusyada anormal kalite kameralar gördüm. Ama fiyatlar dudak uçuklatıyor. Bize bu yeter. İnşallah bizde bu kameraların hırsızları türemez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

YAZILIM GÜNCELLEME

A118c modelinin son versiyonu 20160727. Bu versiyondan daha aşağı bir versiyon kullanıyorsanız güncelleme yapabilirsiniz. Bu güncelleme dosyası sadece A118c yani kapasitörlü model içindir. Aşağıdaki linkten güncel yazılımı indirebilirsiniz. Güncellemeyi yapmak çok basit. Aşağıdaki dosyayı indirin. İçinden çıkan “FWB40A.bin” adlı dosyayı boş hafıza kartına kopyalayın. Kartı cihaza takıp şarja bağlayın ve bekleyin. Güncelleme 30 saniye kadar sürecektir. Güncelleme bitince otomatik olarak cihaz açılır.
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/22493212/A118C/VIOFO_A118C_FW_0727_Beta.zip

Bu yazılımla cihaza Türkçe dil desteği, time lapse video çekme özelliği, hareket sensörü hassasiyeti gibi özellikler eklenecek.

bu özellik nasıl kulanılıyor? acınca sürekli o şekilde mi çekiyor yoksa normal çekerken hareket olmayınca mı ona dönüyor.

• A118C-B40c modeli şuanda 37 dolar email'e özel olarak.Fiyat iyimi acaba? Bir de benim aracımda şöyle bir durum var.Kontağı açtığımda çakmaklığa elektrik geliyor ama marş basarken elektrik gidip tekrar geliyor.Marş motoru fazla güç çektiği için çakmaklığa gelen elektriği kesiyor anlık olarak.Bu durumun kameraya zarar vereceğini düşünüyorum.Bunun çözümü nedir acaba?Başka yerden elektrik alabilir miyim?
  • Geçmiş olsun diyorum bedavaya yaşıyoruz

Manisa tarafı mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bhdr5335

A118C-B40c modeli şuanda 37 dolar email'e özel olarak.Fiyat iyimi acaba? Bir de benim aracımda şöyle bir durum var.Kontağı açtığımda çakmaklığa elektrik geliyor ama marş basarken elektrik gidip tekrar geliyor.Marş motoru fazla güç çektiği için çakmaklığa gelen elektriği kesiyor anlık olarak.Bu durumun kameraya zarar vereceğini düşünüyorum.Bunun çözümü nedir acaba?Başka yerden elektrik alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: solidworks izmir

KAZA YAPIYORDUM!

Bundan iki yıl önce ben bu şekilde kaza yaptım. Ben biraz daha hizliydim ve sağ tarafimda araba vardı. İkisinede vurmaktan kurtarmistim ama hızlı olduğumdan arabanın götü başı ayrı oynamış sonunda da orta refüşe çarpmistim... arabadan hemen inmiş o aptal adamı bulmak için koşmuş ama o hıyar çoktan toz olmuştu... sonrasında da kamera aldım...
    Ne diyim verilmiş sadakan varmış... büyük geçmiş olsun...
    Sen yola çıkmaz diyorsun ama pat yola atlıyorlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MySun

quote:

YAZILIM GÜNCELLEME

A118c modelinin son versiyonu 20160727. Bu versiyondan daha aşağı bir versiyon kullanıyorsanız güncelleme yapabilirsiniz. Bu güncelleme dosyası sadece A118c yani kapasitörlü model içindir. Aşağıdaki linkten güncel yazılımı indirebilirsiniz. Güncellemeyi yapmak çok basit. Aşağıdaki dosyayı indirin. İçinden çıkan “FWB40A.bin” adlı dosyayı boş hafıza kartına kopyalayın. Kartı cihaza takıp şarja bağlayın ve bekleyin. Güncelleme 30 saniye kadar sürecektir. Güncelleme bitince otomatik olarak cihaz açılır.
    https://dl.dropboxusercontent.com/u/22493212/A118C/VIOFO_A118C_FW_0727_Beta.zip

Bu yazılımla cihaza Türkçe dil desteği, time lapse video çekme özelliği, hareket sensörü hassasiyeti gibi özellikler eklenecek.

bu özellik nasıl kulanılıyor? acınca sürekli o şekilde mi çekiyor yoksa normal çekerken hareket olmayınca mı ona dönüyor.

Hocam bu time lapse video çekme özelliği nasıl kullanılıyor.?

• boraaaaa B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.
    trafikte karşıdakini sağır, kör ve dilsiz sanıp one göre kullanacaksın.
    size de buyuk geçmiş olsun.
  • Yeni gümrük vergisi için getirilen yeni alt limit yürürlükte mi acaba ya da ne zaman girecek?
    Geç mi kaldık acaba bir tane alıp koysak kenara hediyelik filan olur.

Eğer limit değiştiyse ne kadar değişiyor fiyatı ve teslim süresi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

Yeni gümrük vergisi için getirilen yeni alt limit yürürlükte mi acaba ya da ne zaman girecek?
    Geç mi kaldık acaba bir tane alıp koysak kenara hediyelik filan olur.

Eğer limit değiştiyse ne kadar değişiyor fiyatı ve teslim süresi?

İndirimli, aynı model kamera fark yok

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_375217.html?wid=21&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.1226&eo=d1UUSWfNdq8gAsu5&email=b2t8b2xndWVyaGFuQGhvdG1haWwuY29tfDExMTAy&lkid=10290784

Pakete direkt düşük yazıyorlar zaten son gelen aldığım kamera 22 $ yazmışlar. Takılmaz vergiye. Bende normalde sahibinden sitesine 200 den koyardım 265 ten koydum vergi dalgasına birde dolar koptu gitti ya

• A118C b40 olmayan modelin fiyatı 41 dolar görünüyor bende..

Yanlışlık yok değilmi arkadaşlar size özel diyor ama, bilemedim...
  • olguerhan hocam geçen ay viofo a118c referanslı olarak aldık, oto elektrikçide sigortaya montajını yaptırıcam, son sürümü güncelledim ancak hareket sensörünü araç çalışmazken yarım kontakta denedim nasıl kayıt yapılıyor bulamadım. acaba park modu bu modelde yokmu yoksa ben mi beceremedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: egehan32

olguerhan hocam geçen ay viofo a118c referanslı olarak aldık, oto elektrikçide sigortaya montajını yaptırıcam, son sürümü güncelledim ancak hareket sensörünü araç çalışmazken yarım kontakta denedim nasıl kayıt yapılıyor bulamadım. acaba park modu bu modelde yokmu yoksa ben mi beceremedim?

Park modu için en mantıklı seçenek TimeLapse ayarıdır.
  • quote:

A118C b40 olmayan modelin fiyatı 41 dolar görünüyor bende..

Yanlışlık yok değilmi arkadaşlar size özel diyor ama, bilemedim...

Al / geç tamamen aynı kamera hatta viofo firmware bile yükleyebilirsin. Bana sorarsan adaptör malzeme vs bu uygun fiyatlıda daha iyi.

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_375217.html?wid=21&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.1226&eo=d1UUSWfNdq8gAsu5&email=b2t8b2xndWVyaGFuQGhvdG1haWwuY29tfDExMTAy&lkid=10290784

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Yok hocam her ikisinden ikişer tane aldım.

B40 olmayanı 41 dolar görünüyor bende yanlışlık yok değilmi.

Dolar durulmadan alış veriş yok.
  • quote:

Yok hocam her ikisinden ikişer tane aldım.

B40 olmayanı 41 dolar görünüyor bende yanlışlık yok değilmi.

Dolar durulmadan alış veriş yok.

Yok yok yanlışlık.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.