Şimdi Ara

Dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
2
Favori
18.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apache32 -- 12 Haziran 2020; 18:3:13 >
  • Geçen bir bordobereli gördüm telsizi kapatınca ölümsüz oluyor. Tsk bug bulmuş sanırım beyler. İsraile bildirdim fixleyeceklermiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LEN BORDO BERELİLERİ Bİ SALSAK VAR YA MORUQ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

Dünyanın en başarılı özel birliği SAS'tır .

Kalkıp 2004 'te alınmış bir başarıyı örnek göstermek Bordo Berelileri en iyi yapmaya yaramıyor maalesef . SAS çok önemli ve ünlü operasyonları vardır .

Dünyanın en güçlü timi Bordo Bereliler mi?

Ayrıca hatırlarsanız Call of Duty 4 'te Captain Price 'ın liderliğinde SAS komandosu olarak oynanıyordu .

Tamam

• O kadar boş yorumlar var ki okurken üzüldüm açıkçası.Sizler için canlarını ortaya koyan adamlar hakkında resmen bazı arkadaşlar dalga geçer gibi konuşmuşlar.Hangi operasyonda bulundunuz başarısız hangi yönlerini gördünüz de oturduğunuz yerden klavye başında bu adamlara sallayabiliyorsunuz?!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bordo bereli muhabbeti tamamen liselilerin kendi arasında abartıp kabarttıkları şeydir.
  • Bir zamanlar öyleydi evet. Subay ve ast. oluşuyordu. Şuanda KPSS'den düşük bir puan alan bile olabiliyor. Ayrıca dünyanın en iyi timi olması birşeyi değiştirmez bunlar eskide kaldı. Artık havacılık ve uzay önemli, sen ondan bahset.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 18 Mayıs 2017; 19:43:44 >
  • Bordo bereliler türk tarihinin en büyük balonudur. Göbekli göbekli askerler sözde bordo bereli oluyorlar. Geçsinler o isleri . şehir efsanesi resmen . anlatildiklari kadar iyi olsalar ülkede terör kalmazdı . şişire şisire , abarta abarta bu hallere geldik . yok bordo bereliden kaçma o zaten seni bulurmuş falan filan . geçsinler bu isleri . eskiden belki ciddi ciddi iyi bir grup bordobereli asker var olabilir ama bu dönemlerdeki bordobereliler den hicbir halt olmaz .

• http://www.bbcnewspoint.com/top-10-best-special-forces-in-the-world-in-2017/

http://www.wonderslist.com/10-best-special-forces-world/

http://www.businessinsider.com/most-elite-special-forces-in-on-earth

http://www.therichest.com/rich-list/the-biggest/top-10-most-dangerous-special-forces-around-the-world/

bos yapmayin.

daha yuzlerce kaynak sunabilirim.

kendinize surekli dev aynasindan bakiyorsunuz.

milliyetcilik her konuda en iyi oldugunu iddia etmek degildir

• hepiniz Polat alemdar beklediğiniz için beklentileri karşılayamadilar ,biride yukarıda yazmis kuzey ıragi sarsın die kardeş kuzey ırak mahallemi?

kuzey ırak kandil sincar buraları temizlemek için adam gibi en az 80 k asker gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaliteli Havyar

tabiki bordo bereliler ilk 5 e dahi giremez dediklerine tamamen katılıyorum ama kim demiş hepsi 2 metre diye 1.70 adamda özel birliğe girebilir

4 sene önceki konuyu bulup hortlattığına göre bence en güçlü sensin :)
    işin ilginci yıllar önce olan konu hortlatıldığında ,sanki daha dün varmış gibi cevaplar verilmesi komik geliyor :)
  • Eskidendi simdi üniversiteden kpss ile bordo bereli aliyorlar
    Şuraya isim birakayim eski bordo berelilerden Mustafa Levent Göktaş meraklisi arastirsin bu ismi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRI CLICK 0.7 -- 19 Mayıs 2017; 7:22:37 >
  • Her ülke kendi birliğini en iyi sanar. Birazda tabi devletin halkın gazını almak için yarattığı olaydır.

• zeki kardeşim askeri personelin her yaptığından insanların haberi olacak olsaydı ohooo.. Bizim instangram'da, twitter'da tweet atan ünlülerden daha ünlü olurlardı. Sen sanıyormusun her operasyonun basına lanse edildiğini? Sen akşam meyve yiyerek izlediğin haberler bize göstermek istediği şeylerin bir kısmı. Yapılan her askeri operasyon sızdırılmıyor ve gizli yapılan operasyonlar var. Hani şu son zamanlarda çıkan filmlerde falanda böyle gizli operasyon yapıyorlar ya heh aynı onun gibi işte. Bana sorarsan kaynak göster diye gösteremem elimde somut bir kanıt yok ama sevdiğim bir ağabeyim anlatmıştı bazı şeyler ve bu ağabeyin 98 senesinde Irak sınırında 8 leşi vardı 3 silah arkadaşınıda kaybetmişti.

Uzun lafın kısası fazla bilgi sahibi olmadan böyle hassas değerler konusunda yorum yapıp insanların aklına farklı düşünceler sokma.
    Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xanax70

zeki kardeşim askeri personelin her yaptığından insanların haberi olacak olsaydı ohooo.. Bizim instangram'da, twitter'da tweet atan ünlülerden daha ünlü olurlardı. Sen sanıyormusun her operasyonun basına lanse edildiğini? Sen akşam meyve yiyerek izlediğin haberler bize göstermek istediği şeylerin bir kısmı. Yapılan her askeri operasyon sızdırılmıyor ve gizli yapılan operasyonlar var. Hani şu son zamanlarda çıkan filmlerde falanda böyle gizli operasyon yapıyorlar ya heh aynı onun gibi işte. Bana sorarsan kaynak göster diye gösteremem elimde somut bir kanıt yok ama sevdiğim bir ağabeyim anlatmıştı bazı şeyler ve bu ağabeyin 98 senesinde Irak sınırında 8 leşi vardı 3 silah arkadaşınıda kaybetmişti.

Uzun lafın kısası fazla bilgi sahibi olmadan böyle hassas değerler konusunda yorum yapıp insanların aklına farklı düşünceler sokma.
    Saygılar

ben ufakkende mahalleden bi abi anlatırdı böyle operasyon hikayeleri 20-30 leşi filan vardı.sonradan öğrendikki bu kantinciymiş.yani fazla şeyetme küçük çocukları kandırıyorlar arada öyle.büyüyünce anlarsın

• her ülke kendini en iyi görüyo

sandığınız kadar güçlü bir ülke değil güç olarak yunanistan ayarındayız

• ileri iade İ kullanıcısına yanıt
    bu kantinci değil emin ol. Her hikaye anlatan ağabeyde mahallede bakkal market kantinci değil. Yaşım 28 bu arada
  • Xanax70 kullanıcısına yanıt
    h

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apache32 -- 12 Haziran 2020; 18:3:2 >
  • En guclu tim S.A.S diye biliyorum. Tabii timler hakkinda genis capta bir bilgim yok. Black Ops ta saglam bir birlik sanirim. Ama bordo berelilerin ilk 5'e girecegini sanmiyorum

• "bir örgütten 8 kişi öldürdü diye en iyi asker bizim asker mi"

En iyi bizim asker diye birşey dedim mi Sen benim mesajımı okumamışsın bende yukardaki cümleden sonrasını okumadım. Ben sadece her yapılan operasyonun lanse edilmediğinden bahsettim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.