Şimdi Ara

Dünyadan Süper Yetenek Sizsiniz Performansları (Müthiş Showlar, İlüzyonlar ve Sesler) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
33
Favori
17.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu steive stars insan mı ya ne yapıyo olum o :O
  • quote:

Orijinalden alıntı: netten^

quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Orijinalden alıntı: JustCrew

Güzeller ama sefa kadar iyi taklitçi ve ne kadar hilesini vs bulduk deselerde aref kadarda halkı etkileyen birini göremedim oranın ilüzyonistlerinden daha etkliyeciydi aref ve hiç taklit yapan göremedim onlarıda koymalısın

Halkı etkileyen göremedin mi? Yapma dostum!! İlk koyduğum videolar'da, Avustralya Birincisi Cosentino'nun videolarını izle.. Stüdyo yıkıldı resmen..

stüdyo hayatlarında böyle birşey görmemişte ondan yıkılmış.Cosentinonun arefle karşılaştırılması bile hata.Bu cosentino özel makinelerin sağladığı ilüzyonlar dışında birşey yaptığı yok.Aref gitse oraya yıkar orayı hatta bidaha illüzyonistim diye kimse oraya çıkmaz arefi gördükten sonra.Yani bu cosentino ve diğer illüzyonist bizim kıçı kırık dediğimiz arefin serçe parmağına su dökemez

Dostum öyle birşey yazmışsın ki, bilen bilmeyende Aref'in bir takım doğa üstü güçleri olduğunu falan sanacak. Cosentino ve diğerleri bir takım özel cihazlar kullanıyorlar da, Aref kullanmıyor mu? Hatırla, kutudan çıkan rulo kağıda yazdıklarını.. O kutu da, senin özel dediğin bir takım cihazlar grubuna giriyor.Finalde yaptığı show da aynı şekilde. Aref kime neyi, nasıl yaptıracağını önceden hazırladığı için, gösterisi esnasında oyunu istediği gibi yönlendirebiliyor. Bunun neticesinde de, önceden hazırladığı kelime ve obje gibi şeyleri gösterisinin sonunda sunarak insanı şaşırtıyor ( kağıttaki brad pitt imajı ve dvd'deki kader yazısı gibi)

Cosentino'nun Aref ile karşılaştırılması tabiki de hata. Cosentino'nun showları apayrı bir gösteri, Aref'inkiler apayrı.. Aref'den bugüne kadar, Cosentino'nun showları tarzında showlar görmedik. (su dolu cam kabinden kurtulma numarası, deli gömleği ile kolları sıkıca bağlanmış, baş aşağı asılmış bir halattan kurtulma numarası, anlık yer değiştirme numarası gibi numaralar Ünlü İlizyonistler Houdini, David Copperfield ve Luis DeMatos'un gösterileri.

Aref'in yakında Show Tv'de bir programı başlayacak. Jenerik videosunu izledim de, artık açık havada daha büyük gösterilere geçmiş gibi gözüküyor.E tabi insanları etkilemek istiyorsa ve dünya lansmanında adının geçmesini istiyorsa böyle büyük numaralar yapması gerek.Criss Angel'ın havada uçtuğu, su da yürüdüğü ve bir kadını ortadan ikiye böldüğü videolar internette izlenme rekorları kırmış ve onun dünya çapında ünlenmesini sağlamıştı.

Yani demem o ki, Aref'de yakında bu tarz numaralar ile karşımıza çıkacaktır. Ve unutma ki, bu tarz numaraları yaparken senin o, "bir takım özel makineler" dediğin cihazlara da başvuracaktır.. Çünkü, hile olmadan ilüzyon olmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: İmanPower

şu steive stars insan mı ya ne yapıyo olum o :O

Valla dostum benimde şüphelerim yok değil hani Çok acayip bir insan Stevie Starr.. Bozuk para, japon balığı falan filan tamam da, o bilardo topunu nasıl yutuyorsun be adam? Hadi yuttun geri nasıl çıkarıyosun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elzemsin -- 7 Kasım 2011; 17:47:34 >
  • yaratici seyler var
  • Evde bakacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: netten^

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JustCrew

Güzeller ama sefa kadar iyi taklitçi ve ne kadar hilesini vs bulduk deselerde aref kadarda halkı etkileyen birini göremedim oranın ilüzyonistlerinden daha etkliyeciydi aref ve hiç taklit yapan göremedim onlarıda koymalısın

Halkı etkileyen göremedin mi? Yapma dostum!! İlk koyduğum videolar'da, Avustralya Birincisi Cosentino'nun videolarını izle.. Stüdyo yıkıldı resmen..

stüdyo hayatlarında böyle birşey görmemişte ondan yıkılmış.Cosentinonun arefle karşılaştırılması bile hata.Bu cosentino özel makinelerin sağladığı ilüzyonlar dışında birşey yaptığı yok.Aref gitse oraya yıkar orayı hatta bidaha illüzyonistim diye kimse oraya çıkmaz arefi gördükten sonra.Yani bu cosentino ve diğer illüzyonist bizim kıçı kırık dediğimiz arefin serçe parmağına su dökemez

Dostum öyle birşey yazmışsın ki, bilen bilmeyende Aref'in bir takım doğa üstü güçleri olduğunu falan sanacak. Cosentino ve diğerleri bir takım özel cihazlar kullanıyorlar da, Aref kullanmıyor mu? Hatırla, kutudan çıkan rulo kağıda yazdıklarını.. O kutu da, senin özel dediğin bir takım cihazlar grubuna giriyor.Finalde yaptığı show da aynı şekilde. Aref kime neyi, nasıl yaptıracağını önceden hazırladığı için, gösterisi esnasında oyunu istediği gibi yönlendirebiliyor. Bunun neticesinde de, önceden hazırladığı kelime ve obje gibi şeyleri gösterisinin sonunda sunarak insanı şaşırtıyor ( kağıttaki brad pitt imajı ve dvd'deki kader yazısı gibi)

Cosentino'nun Aref ile karşılaştırılması tabiki de hata. Cosentino'nun showları apayrı bir gösteri, Aref'inkiler apayrı.. Aref'den bugüne kadar, Cosentino'nun showları tarzında showlar görmedik. (su dolu cam kabinden kurtulma numarası, deli gömleği ile kolları sıkıca bağlanmış, baş aşağı asılmış bir halattan kurtulma numarası, anlık yer değiştirme numarası gibi numaralar Ünlü İlizyonistler Houdini, David Copperfield ve Luis DeMatos'un gösterileri.

Aref'in yakında Show Tv'de bir programı başlayacak. Jenerik videosunu izledim de, artık açık havada daha büyük gösterilere geçmiş gibi gözüküyor.E tabi insanları etkilemek istiyorsa ve dünya lansmanında adının geçmesini istiyorsa böyle büyük numaralar yapması gerek.Criss Angel'ın havada uçtuğu, su da yürüdüğü ve bir kadını ortadan ikiye böldüğü videolar internette izlenme rekorları kırmış ve onun dünya çapında ünlenmesini sağlamıştı.

Yani demem o ki, Aref'de yakında bu tarz numaralar ile karşımıza çıkacaktır. Ve unutma ki, bu tarz numaraları yaparken senin o, "bir takım özel makineler" dediğin cihazlara da başvuracaktır.. Çünkü, hile olmadan ilüzyon olmaz..

benim dedigim "o özel makineler" hepsi demirden yapılmış ve çok klasik numaralar.Yok kız kutunun içinde adam kutunun üstünde çarşafı bir kaldırıyor yer değiştirmişler onlar çok basit numaralar.Arefin yaptığı numaraları hele o barbadosu ben hiç bir yerde görmedim.Nabzını durdurmasını görmüştüm.Yani diyorum ki ben cosentinonun yaptığı tüm numaraları başka yerde çoğu sihirbazda gördüm ama arefinkini görmedim.Gördüklerimi de zaten chris angel yapıyor yani bu arefin başarısını gösterir.Ha David Blaine gibi bir adam olsa da görsek.David Blaine yaptıkları ilüzyon değil.45 gün yemeksiz yaşamalar.63 saat buzun içinde çıplak durmalar gibi numaraları var.Yani David blaine benim için 1 dir.Sonra Chris Angel gelir sonrası zaten chris angel çakmasıdır.Ama hiçbir yerde bu david blaine çakması yok

• Bugünde neşemizi sayende bulduk elcayızlarına sağlık Bu konu hiç bitmesin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: usnn

Bugünde neşemizi sayende bulduk elcayızlarına sağlık Bu konu hiç bitmesin...

çok teşekkür ederim arkadaşım.. senin gibi konuya sahip çıkan arkadaşlarımız olursa eminim bu konu hiç bitmez birazdan yeni videolar ekleyeceğim.. birazcık işim var şimdi.. az sonra burdayım..

• Bence en yetenekli bu elemanlar

• mesaj bulunmuş.

• Saatlerdir dinliyorum yok böyle ses (zaten birinci olmuş arkadaş)
  • Konu güzel.

Yabancılarda gözlemlediğim kadarıyla bu yarışmalarda dansa çok önem veriyorlar. Ben izlerken çok keyf almıyorum robot dansı v.b. Ki bazı ses yarışmacılarındada ses ahım şahım olmamasına rağmen izleyiciler coşuveriyorlar.

Sahne olarak aşmışlar. Acunun yatırım yapması lazım biraz.
  • Australia's Got Talent - David de Vito (Audition)

Australia's Got Talent - David de Vito (Audition) Semi Final

Australia's Got Talent - David de Vito (Audition) Semi Final 2

Australia's Got Talent - David de Vito (Audition) Grand Final

• bulunsun
  • Australia's Got Talent - Stuart Biggins (Audition)

Australias Got Talent - Stuart Biggins (Audition) Semi Final

Australias Got Talent - Stuart Biggins (Audition) Final

• Australia's Got Talent - Adam Hynes (Audition)

Australia's Got Talent - Adam Hynes (Audition) Semi Final

Australia's Got Talent - Adam Hynes (Audition) Final

• Australia's Got Talent - Team Rocket (Dance)

Australia's Got Talent - Team Rocket (Dance) Semi Final

Australia's Got Talent - Team Rocket (Dance) Final

• tam şuraya bırakıyorum mesajımı
  • Australia's Got Talent - Benchmark (Audition)

Australia's Got Talent - Benchmark (Audition) Semi Final

Australia's Got Talent - Benchmark (Audition) Final

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.