Şimdi Ara

Dünyada yaklaşık 2 haftadan beri duyulan garip sesler.!! (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
810
Cevap
31
Favori
56.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: beko_heko

Beyler biraz feragat edin çıkın cama balkona felan iyice dinleyin duyacağınıza inanıyorum. Ne bileyim ben dün gece 4-5 sularında duydum...

Hocam ilk başta sözlüklerden çıkan bi sazan.avi falan olduğunu düşündüm ama sonra böyle bir sesin olabileceğini düşünmeye başladım.Şimdi camdan çıkıp o sesi duymaktan tırsyorum açıkcası.Duyarsam editlerim mesajı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALEXİST -- 22 Eylül 2012; 2:49:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALEXİST

quote:

Orijinalden alıntı: beko_heko

Beyler biraz feragat edin çıkın cama balkona felan iyice dinleyin duyacağınıza inanıyorum. Ne bileyim ben dün gece 4-5 sularında duydum...

Hocam ilk başta sözlüklerden çıkan bi sazan.avi falan olduğunu düşündüm ama sonra böyle bir sesin olabileceğini düşünmeye başladım.Şimdi camdan çıkıp o sesi duymaktan tırsyorum açıkcası.Duyarsam editlerim mesajı.

Kardeşim dediklerinin aynısını bende yaşadım tek bir yorum yapmadım gülüp geçtim ama oldu işte ya duydum vallahi duydum...

Aynen uğultu gibiydi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://i.imgur.com/FOU0T.jpeg

http://i.imgur.com/8regz.jpeg

(airness, 22.09.2012 02:55 ~ 02:58) ekşisözlük

nedenini bulmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker07 -- 22 Eylül 2012; 3:12:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cliperinesk

ben duyamadım eskişehir de

Eskişehir şu anda temiz :)

• Dünyaya CSB. atıyorlar herkes de yiyor.
  • Muğla merkez temiz,Milas temiz,Fethiye temiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: eosk

aslında olan

Baba maya takvim yazıcısı = Oğlum takvimi nesilden nesile biz yazdık şimdi bu geleneği sen devam ettireceksin.. Sıra sende yazmaya devam et..

Ergen maya takvim yazıcısı= Tamam babacım. -(sene olmuş M.S. 300 gelmiş yazmaya devam et diyo s*kt*g1m yeter 2012'ye kadar yazdıkları )

komik mi?
  • Kadikoyde suanda ugultuyu duyuyorum

la ilk once buzdolabi ses yapiyo zanetttim meger degilmis

• quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

quote:

Orijinalden alıntı: iOC

Az önce uykumdan uyandım...

Çığlık sesi gibi oldukça yüksek ve gökyüzünden gelen bir ses. Bu videodaki 22. dakikadaki gibi.

Hala tüylerim diken gibi, yemin ediyorum duyduğuma. Keşke duymasaydım ya of uyku falan yalan oldu şimdi

Seslere mi uyandın?

bu bildiğin uçak sesi balıkesirde askeri hava üssüne yakınlarda oturmuştum bir süre bu sesi sürekli duyuyorduk bana nedense hiç ilginç gelmedi :/

• quote:

Şaka maka jet motoru sesidir. alcak basinc ve algida secicilik kaynakli farkli anlamlar yuklenmistir. sesi duyanlar da ekseriyetle ucaklarin havada kullandiklari yolun dibinde oturan ahalidir. istanbul ataturk ve sabiha havalimanlari chartlarindan sesi duyup duyamayacaginizi gorebilirsiniz. panige kapilmaya gerek yok, hepimiz sefil hayatlarimiza bir sure daha devam edecegiz malesef. kiyamet yok, marduk yalan.

Ya arkadaş şunun gibi yazanlar insanları ne kadar küçümsüyor anlamak mümkün değil. Ulan Kadıköy'de havaalanının işi ne ? Bu havada alçak basıncın işi ne ? Vardır elbet bir sebebi. Güneş patlamaları sonucu olabilir, manyetik alanın bir etkisi olabilir, dünya ve hava şartları kaynaklı birşey olabilir ama bilinen bir insan yapımından kaynaklanmadığı kesin. Şu mesajı sözlükte yazan kişi kendisi gibi cahil sanmasın insanları, Senede toplam 20-30 tane jet geçse de üstümden, sesini ayırt edebilecek derecede kulağa sahibim. Kışın çıkan kar fırtınalarına benzer bir uğultu ortada fırtına veya görünen bilinen bir sebebi yokken ülke hatta dünya çapında duyuluyorsa bilmediğimiz bir sebebi var demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

quote:

Şaka maka jet motoru sesidir. alcak basinc ve algida secicilik kaynakli farkli anlamlar yuklenmistir. sesi duyanlar da ekseriyetle ucaklarin havada kullandiklari yolun dibinde oturan ahalidir. istanbul ataturk ve sabiha havalimanlari chartlarindan sesi duyup duyamayacaginizi gorebilirsiniz. panige kapilmaya gerek yok, hepimiz sefil hayatlarimiza bir sure daha devam edecegiz malesef. kiyamet yok, marduk yalan.

Ya arkadaş şunun gibi yazanlar insanları ne kadar küçümsüyor anlamak mümkün değil. Ulan Kadıköy'de havaalanının işi ne ? Bu havada alçak basıncın işi ne ? Vardır elbet bir sebebi. Güneş patlamaları sonucu olabilir, manyetik alanın bir etkisi olabilir, dünya ve hava şartları kaynaklı birşey olabilir ama bilinen bir insan yapımından kaynaklanmadığı kesin. Şu mesajı sözlükte yazan kişi kendisi gibi cahil sanmasın insanları, Senede toplam 20-30 tane jet geçse de üstümden, sesini ayırt edebilecek derecede kulağa sahibim. Kışın çıkan kar fırtınalarına benzer bir uğultu ortada fırtına veya görünen bilinen bir sebebi yokken ülke hatta dünya çapında duyuluyorsa bilmediğimiz bir sebebi var demektir.

• yer kadıköy sanki ufo iniş yapıyormuş gibi bir ses var dışarda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hadron

yer kadıköy sanki ufo iniş yapıyormuş gibi bir ses var dışarda.

Garip olan gecenin bu saatinde oyunu kapattığımdan beri yani yarım saattir 9. uçak geçti tepemden fakat ara ara çok alçak frekanslı bir ses duyuluyor sanki birisi dev bir kaynaktan tez ve mid sesleri vermiş sadece bass veriyormuş gibi. 2 defa dinlemem başımın ağrımasına yetti. Bunu da kıçımdan uydurmuyorum sanırım, annemi dahi kaldırdım sonuç olumlu. Habersiz uykudan kalkan kadın bile duyuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: w0s3ra

Bilader naptın sen ya.. Annem babam evde yok tekim bu aksam kapıyı felan kitledim korkudan.. Uyuyamıyorum Simdi varya :S:S:S:S

kapiyi kilitleyerek neye karsi onlem almis oldun
  • bende bi video çektim. sesler biraz daha değişik. 'oha' dediğim kısım falan i*neliğine beyler. ama sesler gerçek.

kulaklıkla dinlerseniz daha iyi duyarsınız.
  • bende duydum
  • Ben yine duymadım.
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.