Şimdi Ara

Dünya Talon 1.sinden 2. montage

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.youtube.com/watch?v=sFRhBod0PLo

thecarry kanalı paylaşıcaktı ama bandicam kabul etmedi. Ben paylaşayım dedim, iyi seyirler :)

• lütfen dünya talon 1. si olmanın pek bir anlam ifade etmediğinin farkına var, itici oluyorsun.
  • İN THE WORLD
  • bende season 5den beri talon oynarim. Yeni run page uzerinde konusmak isterim
  • hocam yeni rünler konusunda ne yaptınız güzel oynuyorsunuz
  • Valla yeni işten geldim ilk defa görüyorum rünleri :D deneye deneye bulucaz işte
  • Predator tam talonluk olmus ama cd cok uzun ya
  • Starbucksunstari kullanıcısına yanıt
    fırtına yağmacısının cinnetini kaldırmışlar. 5 kişinin arasına girip adc tekleyip kaçmak veya adamın arkasında 600 hızlı koşmak yok artık :D. adamlar bir kabiliyeti kaldırarak benim gibi oynayan tüm talon oyuncularının oyun stilini bozdu.Oynayasım kalmadı talonu daha yeni bir maç girdim tosbaha gibi koşuyor. Earyl'de hasar takasına girip o kabiliyetle fazla hasar yemeden kaçabiliyoduk şimdi atladıkmı ya ölcen ya öldürecen olmuş.Pek sevmedim açıkcası ben bu yamayı
    Predator hangisi oluyor, ingilizcem yok ta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turkce isimlerini bilmiyorum bu kurt kafasi sembolu olan arkadas. Ayrica nocturneye tam oturuyor direk tekliyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starbucksunstari -- 9 Kasım 2017; 1:15:19 >
    Aynen baktım.Lane aşamasında, Roamlar'da çok işe yarar da dediğin gibi cd cok uzun.Sürat coşkusu fırtına yağmacısının cinnet'inin nerf yemiş hali ama yinede onu kullanmayı düşünüyorum.Fırtına yağmacısında oyun başından sonuna kadar %40 hareket hızı sağlıyordu.Şimdi oyun başı %15 level atladıkça %40'a kadar çıkıyor.Ama yinede %75 yavaşlatma direnci hala aynı. Bu kabiliyet olmadan talon'la tflerde ne kaçılıyor ne adamı yakalayabiliyorsun.Bence talon için en iyisi sürat coşkusu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.