Şimdi Ara

Dünya'nın En Saçma Sistemi HGS-OGS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 08.06 da istanbul-ankara akabinde 25.06 da donusu yaptim, burada bi sikinti yok

19.07 de yine istanbul-ankara yaptim. Kopruyu kesmemis ama otobani kesmis. 30.07 de donus yaptim, hicbir kesinti yok

18.08 de istanbul-duzce yaptim sadece 3.75tl kesmis, daha fazla olmasi lazim. Bi onceki cikisimda kopruyu okumadigi icin bu cikisimda kopruyu kesmemis. Donuste kesmis ilginc bir sekilde. 20.08 istanbula donusum

Dünya'nın En Saçma Sistemi HGS-OGS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masterap -- 29 Ağustos 2020; 0:53:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HGS-OGS sistemi bayağıdır aptal aptal çalışıyor. Gişelerden geçiyorum ceza diyor diyorum acaba hızlı mı geçtim sonrakinde dur kalk yaptım yine ceza dedi hesapta 135 tl bakiye var 5 liralık İzmir-aydın otobanında oluyor bu olay... Başka arabayla denedik o da aynısı, ne hikmetse 3 gün sonra bakiye olması gereken kadar azalıyor.

• Bana da Subat ayına 3 tane ogs geçiş ihlali yaziyor konu açan arkadasin verdiği linkte ama ben hgs kullanıyorum, ogs hic kullanmadım. Hatta ucu de 1. ve 2. köprüde yazılmış, yani giselerin cok uzun suredir olmadığı yerler.

Hgs uygulamasında da ihlalli geçiş kismi bayadir calismiyor. Birsey yapmak gerekir mi bu durumda?

• hgs ye laf atan adami amerikada toll pass kullanmaya davet ediyorum. Kusra bakmayin ama hgs ogs amerikadaki toll pass ten cok cok ilerde bir sistem..

Amerikadakinin tek guzel yani yavaslama derdinin olmamasi.. en kotu yanlarindan biri.. toll pass yaptiginda sana ne sms ne uyari gelir.. yollari bilmiyorsan hangi exit hangi enter highway yaptigini bilmiyorsan ya gerizekali gibi fazla fazla internetten girip odeme yaparsin yada az odeyip evine gelecek cezayi beklersin..

Ben google mapsten her girisimde yollari kontrol ederdim. Gereksiz stress.. daha 5 sene once sadece kagit para ile girilebilen otoban vardi orange county / california da.. yoksa paran otobana giremezsin.. geride gidemezsin kartta gecmiyor.. benim basima bir kez geldi. Arkadaki arabadaki adamdan para dilenmistim. Sagolsun vermisti. Allahtan bu sistemden vazgectiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 30 Ağustos 2020; 3:30:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pbmax

hgs ye laf atan adami amerikada toll pass kullanmaya davet ediyorum. Kusra bakmayin ama hgs ogs amerikadaki toll pass ten cok cok ilerde bir sistem..

Amerikadakinin tek guzel yani yavaslama derdinin olmamasi.. en kotu yanlarindan biri.. toll pass yaptiginda sana ne sms ne uyari gelir.. yollari bilmiyorsan hangi exit hangi enter highway yaptigini bilmiyorsan ya gerizekali gibi fazla fazla internetten girip odeme yaparsin yada az odeyip evine gelecek cezayi beklersin..

Ben google mapsten her girisimde yollari kontrol ederdim. Gereksiz stress.. daha 5 sene once sadece kagit para ile girilebilen otoban vardi orange county / california da.. yoksa paran otobana giremezsin.. geride gidemezsin kartta gecmiyor.. benim basima bir kez geldi. Arkadaki arabadaki adamdan para dilenmistim. Sagolsun vermisti. Allahtan bu sistemden vazgectiler
    Ya biz anlatamıyoruz yada siz anlamıyorsunuz.

Araçta ogs yok sadece hgs var ve ogs-hgs gişesi yok buraya kadar hem fikirmiyiz ? (Yani benim hatalı gişeden geçme ihtimalim yok çünkü GİŞE YOK)

Normal 4 şeritli köprüden geçiyoruz keyfimiz hangi şeritten geçmeye karar verdiyse geçtik mi ? geçtik

1 hafta sonra bakıyorsun ogs geçtin diye ceza geliyor bu cezalar birikiyor ve insanları icraya veriyorlar

hergün geçmiyorum ona rağmen 600 TL kusur borcum olmuş yetkiliye ulaşamıyorsun mail attım bakalım ne zaman dönecekler ben bu kadar derdim varken bunla uğraşmak zorundamıyım ?

Bu araçtan olsa 2 aracım var iki araçta da aynı sorun var sahibin den giriyorsun herhangi istanbul plakalı araç sorguluyorsun en fazla 3 denemede aynı bu şekilde bir çok borç çıkıyor binlerce araca bu şekilde borç yazmışlar kimsenin haberi yok

Bu mu iyi sistem ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 30 Ağustos 2020; 3:43:26 >

• geçmiş olsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.