Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.342
Cevap
48
Favori
367.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kutsal dağımıza saygı duruşu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/channel/UCZ3SI6uMes067WerrXu-P8Q/videos

Ya şu kanalı bir inceleyin düz dünyacıların ne kafada olduklarını anlarsınız.

• Jetzt machst du dich aber selbst lächerlich. Hast du irgendwelche wissenschaftliche Beweise dafür? Ich blockiere niemanden, das wäre für mich einschränkung der unterschiedlichen Meinungen. Selbst wenn du jeden blockierst, kannst du die Wahrheit nicht ändern. Ich wünsche dir viel glück mit deinem 3 Affen-Spiel
  • https://www.facebook.com/groups/299672793930958/

• https://www.facebook.com/groups/299672793930958/

• Lan ayıp ya şu güzelim konuyu ne hale getirdiniz. Almanca çeviri önerisi geliyor ve. Elitist revivo, halktan uzaklaşıyorsun. Almanca konuşacaksan yallah Almanya'ya 😁

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Ben cevireyim. Hahaha Günes Aydan cokmu büyükmüs ne gülünc bir iddia, ben buna k*c*mla gülerim. Al eline bir ölcü ve caplarini ölc aynilarmi? Öyle ya senin Günes Merkezli teorine göre Günes Devasa boyutta bir Topkütlesidir.

Ben seni daha önce bloke etmistim ama anlamli ve orijinal bir aciklaman olup olmadigini duymak icin bloku kaldirmistim. Simdi ise senin Anaakim bilgisi ve Hayali Bilimden öte baska birseyinin olmadigini kanitladin. Evet Avrupa sayesinde rahat yasam kosullarina ve imkanlara sahipsin ama eksiklerin var ve bu sefer bahanende kalmadi. Bu seferki sürekli olacak (edecegi blok). Sana Topunla (Küre Dünya) iyi Rüyalar dilerim. Cüs demis arkides bana cevap olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 26 Kasım 2018; 16:34:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Ben cevireyim. Hahaha Günes Aydan cokmu büyükmüs ne gülünc bir iddia, ben buna k*c*mla gülerim. Al eline bir ölcü ve caplarini ölc aynilarmi? Öyle ya senin Günes Merkezli teorine göre Günes Devasa boyutta bir Topkütlesidir.

Ben seni daha önce bloke etmistim ama anlamli ve orijinal bir aciklaman olup olmadigini duymak icin bloku kaldirmistim. Simdi ise senin Anaakim bilgisi ve Hayali Bilimden öte baska birseyinin olmadigini kanitladin. Evet Avrupa sayesinde rahat yasam kosullarina ve imkanlara sahipsin ama eksiklerin var ve bu sefer bahanende kalmadi. Bu seferki sürekli olacak (edecegi blok). Sana Topunla (Küre Dünya) iyi Rüyalar dilerim. Cüs demis arkides bana cevap olarak
    Merak etme, bir süre sonra bloğu açar.
    Çünkü gerçek dünyada onu ciddiye alan kimse yok.
    Burda ona cevap veriyoruz diye ciddiye alındığını sanıyor.

Beni bile 50 kere bloklamıştır ama bakıyor burdaki herkesi bloklayınca gerçek hayatta kimsesi yok, gelip gene kaldırıyor bloğu.
    Hele bir de "bana yazmışsın, cevap vermek için açtım" demiyor mi bitiyiroum.
    İstemiyorum ama yan cebime koy misali.

Sen dediğimi yap, fırsat buldukça konuyu baştan oku... neler bulacaksın neler....

• Sürekli aynı yöne gittiğimizde hangi yön olursa olsun antarktika ile mi karşılaşıyormuşuz şimdi?
  • Öner kullanıcısına yanıt

Bloklama için çeşitli kriterlerim var. Veya blokladığım kişiden blok kaldırmak için de bazı kriterlerim var. Örneğin evet seni bloklamıştım ve kaldırdım ve bir daha hiç tekrar bloklamadım dikkat edersen. Ancak örneğin Semaver, Etkisus, Bulşitus ve benzeri kişilerin blogunu hiç kaldırmadım ve kaldırmayı düşünmedim bile. Ve Semaver, Etkisus, Bulşitus takımında yer almasına rağmen Kazuya58'i de bloklamadım. Yani kişilerin salt düşüncelerine göre, sırf Küre Dünya Seanryosuna tav oldu ve Küre gezegenleri savunuyor diye Bloklamam sözkonusu değil.

Turbo 'ya gelince, evet onda blogu kaldırdım cunku küre dünya senaryosunun olmadığı yeryüzü üzerinde ay, binanın üstünden geçen uçak gibi farklı uzaklıkta farklı görünmesi gerek dediği için. Baktım yorumları da ergen emotikonları kullanması haricinde olgundu, ilginç ve orjinal fikirleri varsa onları duymak için blogu kaldırdım. Sonradan bu Turbo'nun Almanya'da yaşayan biri olduğunu da öğrenmiş olduk. Neyse Turbo'nun fikirlerini aldım, ay konusundaki sorusunu cevapladım ve geri döndüğü yoruma bir baktım, alelade düşünceler, küre dünya senaryosu repliklerini tekrar eden biri. Ha her küre dünya senaryosuna inananı veya her alelade kişiyi blokluyor muyum? Tabi ki hayır. Ancak bu kişi Almanya'nın imkanlarında yaşıyor. Türkiye'de insanlar senede 10kg et yiyorsa ki o da Kurban Bayramında, Almanya'da kişi başı senede 60 kilo et yeniyor, bizde hergün dizel dumanı, sigara dumanı cekiyorsan orada ferah yeşil ortamda nefis alıyorlar yani aklın çalışması çalışması için her türlü şart var buna rağmen böyle biri ile karşılaşınca hiçbir özrü kalmadı. Türkiye'de insanlar eksik ve yanlış yaparsa --BENCE-- özrü var, fakat Hollanda Almanya Amerika vs buralarda yaşayan hala eksik ise bunun özrü yok.

• Öner kullanıcısına yanıt
    Adam şaka gibi ya çıldırıyorum

• insight marsa iniyor.
    pardon uzay yalan yok öyle bişey.
    yada kubbe çatlamış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Adam şaka gibi ya çıldırıyorum
    Hocam bi kere başladık artık yazışmaya ama nereden bilebilirdim fikralardaki adamların gerçek olduğunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 27 Kasım 2018; 0:26:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drgray

insight marsa iniyor.
    pardon uzay yalan yok öyle bişey.
    yada kubbe çatlamış olabilir.
    İnsayt marsa iniyor dediğin sey stüdyoda hazırlanmış birkaç resim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok ya inan bana senede 60kilo et yemiyorum, öyle her hafta mangala giden tiplerden degilim. Turkiyenin havasi irda yasadigim yer itibariyle Avrupada yasadigim yerden cok daha temiz. Yani hem Avrupada yasiyorum hemde senede yedigim et 5 kiloyu gecmez yani bu durumda yuksek kriterlerine gore ozrum olmali.

Anladigima gore cok et yiyenim beyni daha kasli olur diye dusunuyor arkides, yok oyle birsey. Kazuya58 i bloklamadim demis, adamin arkadas listesinde dedigi kisi insan arkadasinida bloklarmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • marsta mı düz?
    hep yek dübeş düşeş
    bi ters bi düz
    al sana mars.
  • drgray kullanıcısına yanıt
    Mars geceleyin gökyüzünde gördüğümüz titrek bir ışık. Düz olayından bir ideoloji yapmayın. Düz, yeryüzünün bir özelliği sadece. 1950'lerden itibaren küre dünya senaryosu ile ilkokuldan itibaren beyinleri yıkadılar ve son bir kaç yılda "düz dünya" ile ilgili haberler vermeye başladılar. Öyle ki, D. Trump'a bile "dünya düzdür" dedirttiler (kaynağı var) Buradaki amaç şudur: Kafaları karıştırmak. Senaryo ile gerçeği karıştırarak kafaları iyice karıştırmak.

• Mars konusunda kafami karistiran bir konu var. Inisin videosu cekilemeyecegi icin animasyon olarak gisterilmis, zaten video gonderseler bunu nasil basardiklarina sasardim. Ancak ne varki indikten sonra dakikalar icinde resimler gonderdiler. Marsin dunyaya uzakligi 54 ile 400 milyon km. arasi ve surekli degisiyor. Dunyada baz istasyonu olmayan kisa mesafelerde bile Whatsaapp baglantisi kurulamazken, bu arac nasil dakikalar icinde 100 milyonlarca km uzaktan dunyaya resimler gonderebiliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 27 Kasım 2018; 1:43:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Mars geceleyin gökyüzünde gördüğümüz titrek bir ışık. Düz olayından bir ideoloji yapmayın. Düz, yeryüzünün bir özelliği sadece. 1950'lerden itibaren küre dünya senaryosu ile ilkokuldan itibaren beyinleri yıkadılar ve son bir kaç yılda "düz dünya" ile ilgili haberler vermeye başladılar. Öyle ki, D. Trump'a bile "dünya düzdür" dedirttiler (kaynağı var) Buradaki amaç şudur: Kafaları karıştırmak. Senaryo ile gerçeği karıştırarak kafaları iyice karıştırmak.
    hep aynı yönde gidince çıktığın noktaya varmıyormusun yani? hangi yöne gidersen git antarktikaya mı gidiyorsun?
    bakırköyde tanıdıklarım var. titrek ışıklar altında hastalar üstünde deney yapıyorlar. Enteresan fikirlere sahip genç dimağlar arıyorlar. Seni sevdim delikanlı, İstersen sana referans olabilirim.

• _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Mars tavlada 2 puan aldığın bir oyun kazanma şekli. Şaka şaka :)
    mars geceleyin gökyüzünde gördüğümüz titrek bir ışık, foto dediklerinde stüdyoda hazırlanmış birkaç resim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drgray -- 27 Kasım 2018; 2:29:59 >
  • 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.