Şimdi Ara

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum (482. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
13.342
Cevap
48
Favori
367.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hmm anlıyorum. Revivo72 seni muhatap almıyorum farkındaysan küp reyiz daha eğlenceli. Senin gözlerin kör onu anladıkta kulaklarında sağırmış. Önceki sayfalarda robot köpek videosunda kapı ve temas sesleri yok demişsinya la. Ben normal cihazın kendi hoparlörü ile rahatça duydum birde senin yorumun hatırına HQ kulaklığımı takıp dinledim dumur oldum.Bir kez daha nasıl bir körcahil olduğunu gördüm. Ne kadar saplantılı insansınız la siz?
    Uçaklar konusunda da iyice sınırları zorluyorsunuz maşallah. Yakın zamanda iş değişikliği ile alakalı hava yolları işletmeciliği ile iletişim halindeydim, işin muhasebesel kısmından kayıtları gördüğümde inanılmaz bir kerosen yakıt miktarları vardı. Küresel güçler bu işletmeyi bile kandırmış.

Hiper reyiz hesapların harika ama katkıda bulunmak için söylüyorum hesapları yaparken LT-KG farklarını gözardı etme.

Örneğin kerosen yakıt deniz seviyesinde 0,803 Kg/Lt yoğunluğa sabittir. Bu ortam ısı ve diğer şartlara göre değişim gösterebilir.

Yani 320.000 Lt kapasiteli bir Airbus 380'nin deposunu tamladığında konulan yakıtın ağırlığı 320.000X0,803=256.960 KG yapacaktır.

Rvv reyiz şu Şili'deki 17 saat gündüz olayının nasıl olduğunu bir açıklayabilirsen sana bir tane flat earth duvar saati alacağım.

Hadi körcahil kardeşim bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

Bu uçaklar konusunda insanları aydınlatalı çok oldu. Geçen ay yazmıştık, tekrar yazalım...

sırf insanlar dünyayı küre sansın diye uçaklar bile bazı rotalarda daha yavaş uçar. delil mi? işte delil burda;

güya küre üzerinde aynı uzatlıkta olan şehirleri ele alalım.

tokyo-chigago

sydney-santiago

bunlar güya aynı uzaklıkta ya, uçuş süreleri aynı. ama gerçekte olan şey, süreleri eşitlemek için yavaş uçuyor zalimler.

sanırım artık kuzey yarımküre diye bildiğiniz yerden kalkan uçakların neden yavaş uçtuğunu anlamışsınızdır. hepsi yalan, hepsi "hoax".

tokyodan kalkan bu uçak istese 3-4 saatte amerikaya varabilecekken bunu yapmıyor.

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davulu.....

Anladın sen hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T Square -- 18 Şubat 2018; 22:41:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• T Square kullanıcısına yanıt
    Şili'de 17 saat gündüz mü? Yalan o,.inanma.

• etkinus kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sorma ben tam ekvatorda yaşıyorum 2 yıldır. Geldim geleli 12 saat gündüz 12 saat gece hiç değişmiyor, Şili'de yaz mevsiminde 17 saat gündüz süresi oluyormuş. Tamam cahalım kandırıldık ama bu kadar da değil

• Şu ürün 10 numara;

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: T Square

Hmm anlıyorum. Revivo72 seni muhatap almıyorum farkındaysan küp reyiz daha eğlenceli. Senin gözlerin kör onu anladıkta kulaklarında sağırmış. Önceki sayfalarda robot köpek videosunda kapı ve temas sesleri yok demişsinya la. Ben normal cihazın kendi hoparlörü ile rahatça duydum birde senin yorumun hatırına HQ kulaklığımı takıp dinledim dumur oldum.Bir kez daha nasıl bir körcahil olduğunu gördüm. Ne kadar saplantılı insansınız la siz?
    Uçaklar konusunda da iyice sınırları zorluyorsunuz maşallah. Yakın zamanda iş değişikliği ile alakalı hava yolları işletmeciliği ile iletişim halindeydim, işin muhasebesel kısmından kayıtları gördüğümde inanılmaz bir kerosen yakıt miktarları vardı. Küresel güçler bu işletmeyi bile kandırmış.

Hiper reyiz hesapların harika ama katkıda bulunmak için söylüyorum hesapları yaparken LT-KG farklarını gözardı etme.

Örneğin kerosen yakıt deniz seviyesinde 0,803 Kg/Lt yoğunluğa sabittir. Bu ortam ısı ve diğer şartlara göre değişim gösterebilir.

Yani 320.000 Lt kapasiteli bir Airbus 380'nin deposunu tamladığında konulan yakıtın ağırlığı 320.000X0,803=256.960 KG yapacaktır.

Rvv reyiz şu Şili'deki 17 saat gündüz olayının nasıl olduğunu bir açıklayabilirsen sana bir tane flat earth duvar saati alacağım.

Tescilli bir trol'sün kendin yer yerde söylüyorsun ben trol'üm diye, kalkmış bana ders vermeye kalkışıyorsun demek. Trol'lüğün şamatalık kuvarında yeni boyutlar açarak, yeni rekorlara koşuosun. Simulasyon videodaki sesi kulağıyla duymuşmuş,o yüzden gerçekmiş 3B Simulasyonu o kadar gerçekçi yapan, sesleri de gerçekçi yapar, o kadar basit şeyi yutmuşsun ancak şaşılacak birşey yok, normaldir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Admin olsam ilk şu konuyu silerim

• Bu konu neden sürekli popülerde? 14 aydır kim kime neyi ispatlayamadı? Lan bi yemek ısmarlamamak için neyin çamuru 14 aydır.

• ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Galatasaray top takımı üzerine 3583 sayfalık konuya mesajlar gönderirken iyi, buraya gelince silinsin demek...

Admin olsam, ben de ilk GS'ın o konusunu silerdim! 'admin olsam' larla konuşacaksak ben de konuşurum, ondan kolay ne var.

• quote:

Orijinalden alıntı: revivo72

quote:

Hmm anlıyorum. Revivo72 seni muhatap almıyorum farkındaysan küp reyiz daha eğlenceli. Senin gözlerin kör onu anladıkta kulaklarında sağırmış. Önceki sayfalarda robot köpek videosunda kapı ve temas sesleri yok demişsinya la. Ben normal cihazın kendi hoparlörü ile rahatça duydum birde senin yorumun hatırına HQ kulaklığımı takıp dinledim dumur oldum.Bir kez daha nasıl bir körcahil olduğunu gördüm. Ne kadar saplantılı insansınız la siz?

Tescilli bir trol'sün kendin yer yerde söylüyorsun ben trol'üm diye, kalkmış bana ders vermeye kalkışıyorsun demek. Trol'lüğün şamatalık kuvarında yeni boyutlar açarak, yeni rekorlara koşuosun. Simulasyon videodaki sesi kulağıyla duymuşmuş,o yüzden gerçekmiş 3B Simulasyonu o kadar gerçekçi yapan, sesleri de gerçekçi yapar, o kadar basit şeyi yutmuşsun ancak şaşılacak birşey yok, normaldir.

Ahahaha yapma böyle

Ben o video gerçek demedim ki, senin duyamadığın sesleri duyduğumu söyledim sadece. Ogün kapı sesi yok diyen sen şimdi de videoyu o kadar gerçekci yapan, sesleri de gerçekçi yapar diyorsun. Öyle bir geri vitese geçiyorsun ki şanzıman dişli sesleri kulağımı kanatıyor.

Başta böyle desen birşey demeyeceğim

Trollük yaptığımı inkar etmiyorum ki zaten. Bugün yazılan mesajlara ciddi cevap yazdım bu beni biraz üzdü

Şu Şili'deki 17 saat gündüz süresi olayını açıklamanı rica ediyorum, daha önceden yine söylemiştim. Ufakta olsa ucundan tutup bir teori arz et lütfen kardeşim. Bu son paragrafım trollük değil cidden düz dünya teorinizdeki açıklamayı merak ediyorum.

• Trol felan boşver Üstadım... Simülasyon değil, animasyon denir ona yahu, gene yanlış gene yanlış...

• quote:

quote:

quote:

Ahahaha yapma böyle

Ben o video gerçek demedim ki, senin duyamadığın sesleri duyduğumu söyledim sadece. Ogün kapı sesi yok diyen sen şimdi de videoyu o kadar gerçekci yapan, sesleri de gerçekçi yapar diyorsun. Öyle bir geri vitese geçiyorsun ki şanzıman dişli sesleri kulağımı kanatıyor.

Başta böyle desen birşey demeyeceğim

Trollük yaptığımı inkar etmiyorum ki zaten. Bugün yazılan mesajlara ciddi cevap yazdım bu beni biraz üzdü

Şu Şili'deki 17 saat gündüz süresi olayını açıklamanı rica ediyorum, daha önceden yine söylemiştim. Ufakta olsa ucundan tutup bir teori arz et lütfen kardeşim. Bu son paragrafım trollük değil cidden düz dünya teorinizdeki açıklamayı merak ediyorum.

Simulasyona bakıp oltayı yutabilecek düzeyde, gelişigüzel ve ortalama ayarda ama cok temiz bi beynin var, nitekim olta ignesi boynuna geçmiş ip nereye cekilse oraya sürükleniosun, yorumlarında bu net belli :| Şili değil Şiri o, ben iyi duyamıom, kulaklarım iyi işitmio da hah hah Şiri hey Şiri :|

• Noldu yemedi mi Şili'yi açıklamak. İşine gelmeyince duymadı bak yine videodaki sesler gibi.
    Psikoz bölümüne ne zaman gitmeyi düşünüyorsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ulan sen bari yapma Dh, küresel güçlerin oyununa gelip anasayfaya roket logosu koymuş.

Dünya düzdür ciddiyim aksini kanıtlayana yemek ısmarlıyorum

• quote:

quote:

Noldu yemedi mi Şili'yi açıklamak. İşine gelmeyince duymadı bak yine videodaki sesler gibi.

Sen hala orda mısın? Hadi hadi tamam dediğin gibi olsun:

Revivo'nun duymadığı sesleri duyabiliyorum

Revivo'ua Şili 'yi sordum cevap veremedi.

diyerek heryerde revivo'yu yendim, revivo aklım karşısında dumura uğradı, geri vitese takmaya çalıştı, falan diyerek arkadaşlarına hava atmana izin veriyorum :| :| Sizin için eğlence önemli, farkındayım.

Üstat yapma böyle şeyler. Başka zaman en ufak birşey olunca ucundan tutup bırakmayan sen, şu sorduğum Şili konusunda hep dalgaya alıp başka yerlere bağlıyorsun.

Hava atmama izin verdiğin için teşekkürler, hemen arkadaşların yanına gidip dediğin gibi yapacağım.

Haydi eyvallah

• kizilsultan kullanıcısına yanıt
    Hocam dh ölücüleriyle meşhur anladın sen

• hypercubematrix H kullanıcısına yanıt
    kardeş bi gopro kamera al ve uyduruk bir meteoroloji balonuna bağla ve uzaya yolla Allah aşkına. Arkasına da bir paraşüt uydur. Hadi imkanin yoksa canlı canlı bunun yapıldığı videoları izle. Açık açık dünyanın küreleşmeye başladığını gorüyorsun. Onlar da mı yalan be?

• quote:

senin gibi cahal olmasın da... cahal nedir biliyor musun, cahil'in bi level ötesi.

İss ler için "teleskobun önünden geçen sinekler" dediğin an sen de o kategoriye girdiginin farkındasın değil mi?

• quote:

quote:

quote:

Noldu yemedi mi Şili'yi açıklamak. İşine gelmeyince duymadı bak yine videodaki sesler gibi.

Sen hala orda mısın? Hadi hadi tamam dediğin gibi olsun:

Revivo'nun duymadığı sesleri duyabiliyorum

Revivo'ua Şili 'yi sordum cevap veremedi.

diyerek heryerde revivo'yu yendim, revivo aklım karşısında dumura uğradı, geri vitese takmaya çalıştı, falan diyerek arkadaşlarına hava atmana izin veriyorum :| :| Sizin için eğlence önemli, farkındayım.

Üstat yapma böyle şeyler. Başka zaman en ufak birşey olunca ucundan tutup bırakmayan sen, şu sorduğum Şili konusunda hep dalgaya alıp başka yerlere bağlıyorsun.

Hava atmama izin verdiğin için teşekkürler, hemen arkadaşların yanına gidip dediğin gibi yapacağım.

Haydi eyvallah

Sıkıştığı zaman nasıl kaçtığını, konuyu değiştirmek için nasıl çabaladığını zaten biliyoruz.

Ben güneş tutulması sırasında ay nerede oluyor diye 3 sayfa boyunca sıkıştırdım nasıl kaçtığının, lafları nasıl çevirdiğinin ekran görüntüleri hala duruyor.

Pc başına geçince tekrar atayım da biraz eğlenelim.

Adama ay nerede diyorum, "ben satrançı çok iyi oynarım" diyor.

Gerçi onda da iyi olduğuna inanmıyorum.

Oynasak 20 dakika duramayacak karşımda haberi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 19 Şubat 2018; 7:09:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: semavi7

Hocam dh ölücüleriyle meşhur anladın sen

Semavi7 T-SQUARE rumuzlu kişi ile organize olup benim bu konudaki onlarca gönderimi kopyalayıp yapıştırarak duplike bir konu açtı (dünya gerçekten düzdür aksini ispatlayana üçün birini veriyorum, başlıklı) gelmiş forumun nasıl olması gerektiğine dair ahkam kesiyor, hem bu konuya laf ediyor, hem de bu konudan gönderileri alıyor, bu nasıl iştir? Almanya'daki Türklere benzedi bu, hem Almanya'ya laf edeceksin hem de Almanya'dan geçineceksin, onun gibi !

Haa benim gönderileri paragraf paragraf aynen kopyaladıkları için 2-3'ünü yönetime bildirdim ve anında --genelde birkaç gün süren moderasyon işlemi gibi değil--- anında silindi. diğer kopya mesajlarımı bildirmedim, korsan kopya ile duplike konu açmak nasıl bişey herkes bir süre görsün diye fakat duplike konu Tarih ve Kültür bölümüne taşındı, T-Square başka yere taşınması talebinde bulununca yönetim bunlarla daha fazla uğraşmak istemeyip konularını kaldırdı ki bu cok büyük kayıp deil cunku zaten tüm içeriği benim ve düz dünyayı savunan diğer arkadaşların gönderilerinden oluşuyordu.

• 
Sayfa: önceki 480481482483484
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.