Şimdi Ara

DÜNYA BASKETBOL ŞAMPİYONASI 2019 ÇİN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
363
Cevap
1
Favori
17.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence baya iyi oynuyorlar. Abd sonuçta karşıdaki. Ama maç öncesi röportajlar bana hiç milli takım ruhu getirmedi. Zaten abd, kaybederiz, inşallah az fark atarlar falan gibi açıklamalar yapılır mı öyle televizyona. Maç sonuçta. Ne olursa olsun kazanmaya çalışacağız diyen bir kişi bile göremedim. Bu ezik ruhla zaten hiçbir şey başaramazlar. Çok bir şey beklemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wilbekin girince takım canlandı direnmeye başladı. ne olursa olsun elimizde booby dixon - wilbekin farketmez hangi devşirme oyuncu varsa sonuna kadar kullanmamız lazım sakat makat farketmez. bu adamlar bizim Türk oyuncuların çok üstünde adamlar ve bu tip maçları oynamayı çok iyi biliyorlar bizimkiler gibi eli ayağı titremiyor kolay kolay. bizim en önemli 3 oyuncumuz ersan-wilbekin-melih gerçekten bu üç oyuncu gününde olduğu zaman devrilmeyecek takım yoktur. geri kalan oyuncular takıma zarar vermesin yeter. işi bu 3 lü çözer sadece.
  • Semih Erden ölmüş gömmeyi unutmuşlar

• Kadın basketbolu izler gibiyim arkadaş yav bizim takımı izlerken

Amerikalılar izlerken makara yapıyordur herhalde

• Melih ve Ersan çok iyi.Furkan ve Cedi etkisiz ne yazık ki.
  • Lan Cedi lan Cedi

• Abdnin en iyisi cedi

• Basketten pek anlamam ama Cedi çok harcamıyor mu hücumları?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 3 Eylül 2019; 16:49:23 >
  • yıllardır anlamadığım birşey var. bu abd neden yıldızları çağırmıyor milli takıma ? bununla ilgili sınırlama mı var çok güçlü olacaklarından ? hangi turnuvaya baksam 1-2 tane max süperstar oluyor kadroda, gerisi hep genç oyuncular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 3 Eylül 2019; 16:58:10 >
  • Eren kullanıcısına yanıt
    Arada 3-4 sayı fark var. Amerikalılar niye goy goy yapıyor anlamadım? Kendi ülkemin takımını ezeyim diye fırsat kolluyorsunuz resmen

• Helal size çocuklar böyle savaşın yeter
  • 4 yıl öncekı gibi bir maç izliyoruz orada son ceyrek bırden açılmıştı fark sonu benzemesın

Aslında standart bir Cedi hücum performansı olsa daha net durumda olurduk Furkan bıraz daha hücuma yönelmeli Semih biraz sayı bulsa Cedi bulsa su tempoda alırız maçı

• maçı izleyemiyordum işte olduğumdan. fırsat bulup maçı açtım 62-61 olmuş. çok şaşırdım . son periyot çok heyacanlı olacak umarım izleyebilirim yoğunluğum olmazsa işte
  • Son anda 3lük yedik. son saniye

• Kemba Walker ne gerek vardı o son 3lüğe be kardeşimm
  • Amerika 43 maçtır yenilmiyor bu arada haberiniz olsun.
  • MELİHHHHHHHH MAHMUTOĞLUUU
  • onlar kaçıyor biz kovalıyoruz. yenersek müthiş olur
  • Lan bir öne geçemedik

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.