Şimdi Ara

Dunk ile Egg'in Hikayeleri, George R.R Martin'den (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
251
Cevap
42
Favori
34.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: axeles

quote:

Konu efsaneymiş. Çeviri için konu sahibine teşekkürler. Dunk ve eggi indirdim de konu boyunca yazılmış olan buz ve ateşin dünyası kitabının çevirilerinin epubu veya pdfsi var mı ?

Konudaki bütün çevirileri birleştirdim pdfsini ve epubunu oluşturdum, ekliyorum buraya da. Böyle okuması daha kolay olur.
    https://www.dropbox.com/sh/b05dz9cwzz2gqha/AAAAgM4EpoM0cbwch_aQq1a1a?dl=0

Teşekkürler dostum, ilk mesaja ekledim emeğine sağlık.

• Emekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.
    İndirdim en kısa sürede okuyacağım.
  • quote:

quote:

Konu efsaneymiş. Çeviri için konu sahibine teşekkürler. Dunk ve eggi indirdim de konu boyunca yazılmış olan buz ve ateşin dünyası kitabının çevirilerinin epubu veya pdfsi var mı ?

Konudaki bütün çevirileri birleştirdim pdfsini ve epubunu oluşturdum, ekliyorum buraya da. Böyle okuması daha kolay olur.
    https://www.dropbox.com/sh/b05dz9cwzz2gqha/AAAAgM4EpoM0cbwch_aQq1a1a?dl=0

Çok teşekkürler.Hem sana hem de Cypon'a.

• Süper bir konu elinize sağlık.
  • Seriyi geçen sene bitirdim, şimdi de bu kitabı okuyayım dedim 6.kitabı beklerken.

Kitabım geldi bugün.

Dunk ile Egg'in Hikayeleri, George R.R Martin'den
  • Çeviri ve düzenlemelerde emeği geçenlere teşekkürler.
  • Merhabalar. Öncelikle çeviri için teşekkürler. Buz ve Ateşin Dünyası'nda sizin çevirinizde pdf hali 148 sayfa iken resmi basılı halinin 344 sayfa olduğunu gördüm. Bir sebebi var mı bunun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MRTFR kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Sayfa farkının olması sebebi bütün kitap çevirisini tamamlayamamış olmamdan kaynaklı. Benim çevirimin bittiği yerden sonra konu coğrafi bölgelere geliyor. Westeros ve Essos kıtasındaki belli başlı bölgeleri anlatıyor kitap.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cypon kullanıcısına yanıt

Aa tamam teşekkür ederim. Siz sadece tarihi kısımları çevirdiniz o zaman. Teşekkür ederim emeğiniz için.

• hocam emeğinize sağlık . yazılı basımı bulamadım. satan yerlerde çok acayip fiyata satıyor. e kitap olarak okuyacağım artık.

her iki kitap içinde çok teşekkürler.

• şimdi arkadaşlar taht oyunları serisi bittikten sonra hangi kitaplar ile devam etmeliyim seriye. başka kitaplarda mevcut kronolojik sıra nasıl olmalı. şuan kargalrın ziyafeti kısmındayım. diziyi bitireli baya zaman oldu.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.