Şimdi Ara

Dungeon Siege III (2011) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
13.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: __BadblooD__

çok kötüymüş yahu 1 saat zorla oynadım

bu kadar önyargı fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

bu kadar önyargı fazla.

Önyargı ne alaka adam sonuçta oynamış ve beğenmemiş
  • quote:

O güzel müzik bile bir saat dinlenir be insafsız...
    Co-op var oyunda yetmesse.

Var mı Lan dayı x)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaddar

quote:

O güzel müzik bile bir saat dinlenir be insafsız...
    Co-op var oyunda yetmesse.

Var mı Lan dayı x)

Belki biraz acımasız olmuş olabilirim ama klasik dungeon siege'den ortalama grafikli hack'n slash oyununa dönmüş
  • Bütün rpg sevenler hayırlı bayramlar...
  • Açıkcası benimde beklentilerimin çok altında bir oyun "baksanıza ilk mesaja diablo 3'e rakip " keşke öyle olsa seçenekler artardı.
  • ya arkadaşlar ben daha başlardayım köye geldim sonra magaraya grdim bi cadı kadına prisoneer ler nerde die sordum kadın kayboldu savaş başladı orayı geçemiyorum kadın çok güçlü napmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolga_yakup -- 5 Eylül 2011; 23:03:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

patch çıkmış beyler. 70mb civarı.

evet çıkmış indirdim de oyunu açamadım x=)

Pcde kontrolü daha iyi yapmak için yapılmış diyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

patch çıkmış beyler. 70mb civarı.

evet çıkmış indirdim de oyunu açamadım x=)

Pcde kontrolü daha iyi yapmak için yapılmış diyorlardı.

ben de denemedim şahsen. kontrol ve kesme hissi çok dandik olduğu için bırakmıştım. bir ara gamepadle oynamak için tekrar kuracağım bakalım onla nasıl olacak kontroller.
  • Hiç bir şey değişmiyor sadece tuş atama geliyor patch ile (2011 yılında bunsuz oyun çıkması komik)
    Gamepad ile biraz daha rahat ama gene kamera açıları zorluyor.
  • gmepad le ben inanilmaz keyif aldim.ustelik rpg sevmeyen biri olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

gmepad le ben inanilmaz keyif aldim.ustelik rpg sevmeyen biri olarak

oyun keyifli ve görüntüler güzel.
    atmosfer yine dungeon siege ;)
  • Orman güzeldi ama kara kuru madenler bayıyor.
  • Sürü psikolojisi almış başını gitmiş dikkat edin birisi kötü diyor arkasından 10 tane daha kötü;birisi güzel diyor arkasından 10 tane daha güzel msjı geliyor.Ben su an indiriyorum oyunu umarım bitiren arkadaşlar takıldığım kısımlarda bana yardımcı olurlar.
    Sormak istediğim bazı sorular var:
    1_lvl kastıkca yeni skiller acılıyor bu skiller görüntü olarak ve oyun içi genel kullanım olarak nasıl?
    2_Boslardan düşen itemler var mı(sağlam böle vurdum mu oturtacak uniq)?bu itemlerin görüntüleri değişik mi yani characterde sırtına aldığında nasıl anlatim ateş ice görüntüsü sunuyor mu ve şekil olarakdan değişim var mı yoksa chara nasıl başladıysa o şekilde mi devam ediyor?
    3_asasin(bıcakcı) kullanım imkanımız var mı yoksa böyle bir character seçme imkanı tanımıyor mu?
    4_İtemlere upgrade yapma imkanı tanıyor mu?(cıkan stoneları silaha uygulama gibi)
    5_Kendi evini ya da kaleni ilerleyen bölümlerde alabiliyor musun?Yoksa nerde akşam orda sabah mI?
    6_potion üretim imkanı var mı yoksa sadece marketlerden ya da kestiğin yaratıklardan düşenle mi idare ediyorsun?

Şimdiden teşşekürler bir rpr hack slah hastası olarak ki suna kadar cıkan tüm bu tarz oyunları oynamış ve bitirmişimdir.elit seviyeleriyle birlikde.aklıma gelenleri sordum tabi denemeden öğrenemem o ayrı bir konu.Umarım merakımı hoş görürsünüz cok soru sordum farkındayım cvplarsanız teşşekür ederim.
    NOT:''Diablo 3 le bir oyunu karşılaştırmak için henüz cıkmamasına rağmen bunu söyleyebilirim diablo 3 ün cıkması oynanması ve üstünden bir 10 yıl kadar zaman geçmesi;ONDAN SONRA 10 YIL SONRA CIKACAK OLAN BİR RPG HACK SLAH OYUNLA KARŞILAŞTIRILMASI ANCAK BU ŞEKİLDE SÖZ KONUSU OLUR NACİZANE DÜŞÜNCEM

• ben sorularına cevap vermeye çalışayım arkadaşım, oyunu lucas ile bitirdim..şimdi de catherina ile sanırım %70 lerde falanım...
    1.skiller güzel ve kullanımı da kolay. 1-2-3 numaralı tuşlar ile kullanılabiliyorlar. ayrıca empowered halleri de var. empowered hallerini kullanmadan önce o skilli "master" etmemiz gerekiyor. bunu da o skilli kullandıkça kazanıyoruz. empowered yani "güçlendirilimiş skiller oyuna güzel bir tat katmış. ben burda örnek verip tadını kaçırmak istemem. spoiler olmasın.
    2. Bosslardan düşen itemler öyle çok da ahım şahım olmuyor ama yinede genellikle bulduklarımızdan daha kaliteliler. Şunu da eklemeliyim ki şu ana kadar hiç vurdu mu oturtacak bir item düşmedi bana...diablo oynarken "unbalancing" dediğimiz türden itemlar vardı. mesela vurduk mu adam donardı. bunda o kadar kader değiştirici item düşmüyor. birçok insan farklı zırh giyince görünütüde bir değişiklik olmadığını söylüyor. bu büyük ölçüde doğru; yani bazen ufak çaplı görünüm değişior karaktermizin ama hani bir diablodaki gibi değil. fakat bu durum kılıçlarda çok farklı. ateş vuran kılıçlar yanıyor, buz vuranlardan soğuk duman çıkıyor...vs
    3.assasin tarzı bir karakter tam olarak yok...ona en yakın Anjali var. kendisi ise daha çok Druide benziyor. Bıçak değil kılıç dersen de Lucas var. (paladin hastası biri olarak oyunu ilk bu karakterle bitirdim).
    4.Malesef hayır.
    5.Malesef buna da hayır. Konar göçer bile değiliz. sürekli görevden göreve bir stili var. karakterin sosyal yaşamı pek irdelenmemiş.
    6. Potion olayı bu oyunda yok. Yaratıklardan ve kutulardan çıkan yeşil küreler HP sağlıyor ayrıca defansif skillerimizden biri de aktif hale getirildiğinde yavaş yavaş da olsa HP'mizi dolduruyor. (30 saniye boyunca).
    Ben bu tarz oyun seven herkese Dungeon Seiege 3'ü en az br kez bitirmesini tavsiye ediyorum.
    umarım cevabım faydalı olmuştur ve merak eden diğer arkadaşlar için de faydalı olur. İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi configsYs -- 2 Ekim 2011; 2:53:55 >

• Cok teşşekür ediyorum dostum gayet acıklayıcı yazmışsın.Vakit ayırıp yardım ettiğin için tekrar teşşekür ediyorum.Umarım takıldığım yerlerde de yardımcı olursun.Emeğine sağlık.
  • configsYs güzel açıklamış sorunlarını, ben de kendimci bir şeyler ekliyeyim.

Gamepadin varsa mutlaka onla oyna, oyunu klavye+mouse ile oynamak bazı dar kameralı mekanlarda çileden çıkarıyor adamı.
    Mümkünse 2 kişi bitirmeye çalış en çok zevki bu şekilde çıkıyor, oyunun bu kısmıda biraz sorunlu gerçi 2 kişi birbirinden çok uzaklaşamıyor ve oyunu kuran kişinin karakterleriyle oynuyorsun. Kendi karakterinin yaratıp girme şansın yok. (Gerçi karakterler ve droplar fix o yüzden sorun yok)
    Elite zorluk seviyorsan en zorda başla derim Gerçekten zorluyor.

Oyunun savaş mekanikleri ve grafik/ses olayları çok güzel. Ama oyun genel olarak kısa ve tekrar edilebilirliği yok çok fazla. Bu teknik özelliklerle çok güzel, bir Diablo ile kafa kafaya gidebilecek oyun yapabilirlermiş ama şu haliyle çerezlik ne yazık ki.

Sorun olursa yardımcı olmaya çalışırız.

• teşşekür ediyorum şu an oyunu kuruyorum hadi bakalım hayırlısı nasıl bir dünyaya girecez :) eline emeğine sağlık dostum teşşekürler
  • su an oyunu oynuyorum 10 üzerinden 7 yi cok rahat verebilirim. bazı eksikleri var tabi acele etmişler biraz erken sürmek için.kamera acıları evet zor ama alışıyorsun.Tek hoşuma gitmeyen tarafı giydiğin armorlar görüntünde değişiklik yaratmıyor o üzücü biraz...

SORMAK İSTEDİĞİM BİŞE VAR YANIMIZDAKİ ADAMI UZAKDAN VURMAYA FALAN AYARLAYABİLİYOR MUYUZ???
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.