Şimdi Ara

Dungeon Siege III (2011) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
1
Favori
13.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cogunu gelisturmistum ama kullanamiyirdum yazdiklarinla super oldu gercekten hocam tesekkurler:D
  • level kaca kadar geldiniz arkadaslar oyun gidiyor hala :D
  • mini map dışında büyük mapi olmayan hac/slash oyunun içine ederim arkadaş. ama yine de oynar bitiririm o ayrı.:)
  • oyunun son bolumundeyım az kaldı bıtmesıne
  • turkce yama varmı bende oynuyorm kamera açısı harıç idare ediyor oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pink3454 -- 9 Temmuz 2011; 10:27:08 >
  • Bişi sorucam

sormayayım.En fazla iki kişiyle gidebiliyoruz galiba.3-4 olmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard Days -- 15 Temmuz 2011; 16:40:30 >
  • Evet 2, onu da makina kontrol ediyor.
  • Bu oyunu beğenmedim fitness kıvamında ilerleyerek yürü babam yürü kaç gün alır kimbilir. Archon kadın oldukça seksi koşuyor kalçalar bir sağa bir sola
    aynen kim kardashian kalçaları bence fazla erotik modellemişler. Epey ilerlemiş olan arkadaşımı izledim ileride sprint felan gelmiyor!!???
    Archon çok zayıf, dövüşler uzun zaman alıyor warrior olmasa bittik. Sildim gitti.
  • patch çıkmış beyler. 70mb civarı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

patch çıkmış beyler. 70mb civarı.

Link verenbilir misin? Google'a baktım bulamadım da patchi
  • quote:

şu patchin linkini versen hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfDarkness -- 20 Temmuz 2011; 23:08:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AragorN@MIK

quote:

şu patchin linkini versen hocam?

indirmedim ki. oyunu bile silmiştim öylesine haber vermek için yazmıştım ha patch nerde dersen üyelikli torrent sitesi var benim takıldığım oradaydı (Mamunda değil).. torrentlerde bulunabilir sanırım.
  • oyunu bugün bitirdim.bence eğlenceliydi o kadarda acımasız olmayın
  • Arkadaşlar merhaba. inventory istemediğimiz eşyaları nasıl boşaltıyoruz, kasaba veya satıcılar haricinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi becco -- 11 Ağustos 2011; 1:58:48 >
  • Diablo 3 daha cikacak :-) evde olsaydmda oynasaydm DS i
  • yaaw bende de tama square enix ve obsidian yazısından sonra menü gelecek; hata veriyor
  • oyuna katerina( ) ile başlayıp biraz ilerledim. torchlight gibi geldi bana ama kontroller çok zor. bayağı zorlandım pek sarmadı oyun. pot içme nasıl oluyor bilen var mı(varsa tabi)? birde ölünce bayağı bir geriden başlamak zorundayız bu kötü. rpg'lerde kesinlikle quick save olmalı.
  • DS2 oynamıştım 6 7 yıl önce çok sevmiştim o zaman hatta 4 cdidi bunu bile hatırlıyorum.Tavsiye ederim arkadaşlara.
  • İlk oyunu oynamıştım bu tür oyunları oynamadığım için büyük beklentim vardı ama biraz hayal kırıklığı oldu. Geçtiğiniz yerlerde yeniden geçtiğinizde yine savaşmak zorunda kalıyorsunuz. Kayaları parçalayınca para kazanıyorsunuz ki saçma geldi. Birde kamera açısı ile birlikte Lucas ile oynayınca yön problemleri çıkıyor, çokça havayı dövüyorum. Bu hafta bayağı oynadım , en sonunda dün eastern tunnelda sıkıştım. Geçemeyince diğer missionlarıda tamamlamıştım. . It isn't safe to unload diyerek dinamiti patlattırmıyor. Bölümler daha iyi tasarlanabilirdi diye düşünüyorum. Bu tür oyunların storysi önemlidir, ancak biraz zayıf kalmış. Rare Itemlar için özel görevler çok az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: plastik_

DS2 oynamıştım 6 7 yıl önce çok sevmiştim o zaman hatta 4 cdidi bunu bile hatırlıyorum.Tavsiye ederim arkadaşlara.

bende ederim x)
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.