Şimdi Ara

Dune HD TV-101 Review & İnceleme (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
4
Favori
17.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saintroyo

Türkçe değil neden ? bir de formatı nedir filmin?

Saint bu Yadis pdf kullanıcı dökümanından alınma bir resim bizde bilgiler ekranda türkçe çıkıyor.

Fakat bazıları ingilizce, onlar için türkçe tercüme yapılmamış olduğundan mı yoksa isimde falan bir farklılık mı oluyor.

Benim denediklerim sitelere çok yeni düşen riplerdi (2-3 haftalık) ondan olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastor1

evet bazı filmler ingilizce olabiliyor. hatta bazıları hiç bulunamayabiliyor, hatta onlara ben internetten resim ekleyip o şeklde kullanıyorum.

size bir şey sormak istiyorum bu arada, eğer bakma imkanınız varsa filmlerde medya ve arkaplanda sizde bir sürü resim var mı? tarattığınız zaman bir çok arkaplan ve afiş resmi geliyor mu? dün akşam bir arkadaşta olmadı.
  • quote:

quote:

evet bazı filmler ingilizce olabiliyor. hatta bazıları hiç bulunamayabiliyor, hatta onlara ben internetten resim ekleyip o şeklde kullanıyorum.

size bir şey sormak istiyorum bu arada, eğer bakma imkanınız varsa filmlerde medya ve arkaplanda sizde bir sürü resim var mı? tarattığınız zaman bir çok arkaplan ve afiş resmi geliyor mu? dün akşam bir arkadaşta olmadı.

Tam anlayamadım ama her film için bir arkaplan ve afiş geliyor,

Ben henüz birkaç deneme yaptım ama fazla vaktim olmadığından en son indirdiğin 8-9 film için sayfaları düzgün oluşturdu.

hafta sonu fırsat olursa biraz daha ilerletmek istiyorum

• resmin aşağısında tarattığınız filmlerin medya özelliklerinin, sinopsisinin, medya resimlerinin ve arkaplanlarının olduğu kısım var. orda medya ve arkaplana tıkladığınız zaman bir sürü resim seçeneği çıkıyor olması lazım. sizde de öyle mi.
  • Şu an bakma imkanı yok ama Dune >tv ekranından mı yoksa PC üzerinden mi bu oluyor,

Dune TV ye bağlı iken Dune'a mouse klavye falan bağlayıp ekrandan mı bu şekilde açılıyor
  • quote:

Şu an bakma imkanı yok ama Dune >tv ekranından mı yoksa PC üzerinden mi bu oluyor,

Dune TV ye bağlı iken Dune'a mouse klavye falan bağlayıp ekrandan mı bu şekilde açılıyor

:)

anlatamadım.. yadis programını aınca, hani siz de resim yüklediniz ya, o resmin altında filmin özelliklerinin yazdığı bir bölüm var. orda afişi ve arkaplanı da değiştirme imkanınız oluyor. orada bir sürü resim çıkıyor hem afiş için hem de arkaplan için. ama dün akşam bir arkadaşa daha kurduk yadisi film taratmalarında o resimler gelmedi. sadece tanıtıma koyduğu resimler çıktı.
  • Ok anladım akşam bakmam lazım ama henüz daha yadise çok hakim değiliz biraz daha zaman gerekiyor
  • quote:

Ok anladım akşam bakmam lazım ama henüz daha yadise çok hakim değiliz biraz daha zaman gerekiyor

teşekkürler
  • quote:

Şu an bakma imkanı yok ama Dune >tv ekranından mı yoksa PC üzerinden mi bu oluyor,

pc üzerinden hepsi görülebiliyor ve yadise aktif olarak müdahale edebiliyorsunuz..ancak dune da açınca sadece yukardaki resim paylaşan arkadışın ki gibi çıkıyor.pc de girebildiğimiz menülere dune da giremiyoruz galiba.dizilerde ise sezon ve bölümleri tek tek seçip o bölüm için küçük fotolar çıkıyor.filmlerde hareketli bir menü yok.dune üzerinden yadisin menülerine müdahale edilemiyor galiba.edebilen varsa paylaşırsa sevinirim.
    selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdaguler

o dediğiniz gibi bir durum yok. zaten siz dışa aktar diyerek dune u bir nevi kaydediyorsunuz. siz nasıl kaydettiyseniz dune arayüzünde onu seyretme imkanına sahip oluyorsunuz. herhangi bir şekilde ona etki etmeniz söz konusu değil.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferdaguler

o dediğiniz gibi bir durum yok. zaten siz dışa aktar diyerek dune u bir nevi kaydediyorsunuz. siz nasıl kaydettiyseniz dune arayüzünde onu seyretme imkanına sahip oluyorsunuz. herhangi bir şekilde ona etki etmeniz söz konusu değil.

• Saintroyo arkadaşımızın bahsettiği arkadaş benim. Bilgisayarda yaDis programı açıkken, bir film dosyasını tarattığımda bir adet kapak ve bir adet de arka plan buluyor program ama kapak ya da arka planı değiştirmek istediğimde alternatif kapak ve arka planlar çıkmıyor bende, alt tarafta göremiyorum hiçbir şey, sebebi ne olabilir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pixel Plus HD

Saintroyo arkadaşımızın bahsettiği arkadaş benim. Bilgisayarda yaDis programı açıkken, bir film dosyasını tarattığımda bir adet kapak ve bir adet de arka plan buluyor program ama kapak ya da arka planı değiştirmek istediğimde alternatif kapak ve arka planlar çıkmıyor bende, alt tarafta göremiyorum hiçbir şey, sebebi ne olabilir acaba?

abi sen olmazsa yeni versiyonunu atrasın bu akşam. zaten daha bütün filmleri taratmadın onda yaparız.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pixel Plus HD

Saintroyo arkadaşımızın bahsettiği arkadaş benim. Bilgisayarda yaDis programı açıkken, bir film dosyasını tarattığımda bir adet kapak ve bir adet de arka plan buluyor program ama kapak ya da arka planı değiştirmek istediğimde alternatif kapak ve arka planlar çıkmıyor bende, alt tarafta göremiyorum hiçbir şey, sebebi ne olabilir acaba?

abi sen olmazsa yeni versiyonunu atrasın bu akşam. zaten daha bütün filmleri taratmadın onda yaparız.

Evet ben de öyle düşünmüştüm. Hatta sabah yaDIS_2.1.3'ü indirdim, akşam eve gider gitmez kuracağım, bazı virüs programları sorun çıkarıyormuş bununla ilgili ama bakacağız artık.

• bende cihazı almayı düşünüyorum inceleme için teşekkürler,bi kaç sorum olucaktı bilen arkadaşlar bunları cevaplarsa sevinirim.

1.Bluray filmleri menülü gösteriyormu,bi de bu yadiste coverleri olsun bilgileri olsun kendi otomatik olarak mı buluyor yoksa bizmi yapıyoruz ,anladıgım kadarıyla mkv filmlerde ve bluray filmlerde sıkıntı yok bu soruları cevaplarsanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

bende cihazı almayı düşünüyorum inceleme için teşekkürler,bi kaç sorum olucaktı bilen arkadaşlar bunları cevaplarsa sevinirim.

1.Bluray filmleri menülü gösteriyormu,bi de bu yadiste coverleri olsun bilgileri olsun kendi otomatik olarak mı buluyor yoksa bizmi yapıyoruz ,anladıgım kadarıyla mkv filmlerde ve bluray filmlerde sıkıntı yok bu soruları cevaplarsanız sevinirim

bluray leri menülü olarak göstermiyor cihaz. diğerlerinde bir sorun yok sanırım. yadis bir program, bu programı bilgisayarınıza kuruyorsunuz ağdan yararlanarak dune arayüzüne kopyalıyorsunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hdmaniac

bende cihazı almayı düşünüyorum inceleme için teşekkürler,bi kaç sorum olucaktı bilen arkadaşlar bunları cevaplarsa sevinirim.

bluray leri menülü olarak göstermiyor cihaz. diğerlerinde bir sorun yok sanırım. yadis bir program, bu programı bilgisayarınıza kuruyorsunuz ağdan yararlanarak dune arayüzüne kopyalıyorsunuz.

yani otomatik buluyor ag sayesinde teşekkürler

• ilk önce bilgisayardan yadis ile bütün filnlerinizin künyesini buluyorsunuz, ondan sonra ağ ı kullanrak dune a bağlı bir hdd içerisine onları kaydediyorsunuz. siz tv nin karşısına geçtiğiniz zaman, yadis klasörüne tıkladığınızda bilgisayarda yaptığınız işlemleri tv de görüyorsunuz.
  • 301'in optik çıkışlı versiyonunu yapmışlar, merak edenler için konu burada:
    http://forum.donanimhaber.com/m_52385324/mpage_2/f_/key_//tm.htm#55263333

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pixel Plus HD -- 4 Aralık 2011; 19:15:01 >
  • Nihayet baskilarimiz sonuç Verdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.