Şimdi Ara

DUNE Android TV Box - neo 4k - sky 4k - pro 4k (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
743
Cevap
13
Favori
37.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    performans farkı benzer olacaktır.
    ama dune un yazılımı daha akıcı bu da işlemci performansını bir tık arttırır.
    zido nun kumandası da bir dune gibi fonksiyonel mi bilmiyorum. dahili player ı var mı ve dune kadar iyi mi yine bilmiyorum. ben minix aldım 1 ay sonra sattım. neo 4k aldım, hd sesleri vermediğini görünce iade ettim ama anladım ki dune vazgeçilmez bir cihaz. zaten incelemesi var önceki sayfalarda.
    görüntü farketmez çünkü grafik işlemci ana işlemciye gömülü yanlış bilmiyorsam..
    minix teki amlogic s912 işlemci ile rtd1295 aynı grafik işlemciye sahip.. ve görüntü kalitesi iyi..yani çok cihaz elimize geçip karşılaştıramadığımız için karşılaştırmalı yorum yapamıyorum.
    şu an dune bd prime ı kullanıyorum sigma lı ve görüntü süper.
  • mdmrx M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür mesaj attım, telefon da edebilirim..Alt model var zaten, prodan bahsetmiyorlar

Şimdi Dune Prodan başka diğer Android kutular cazip gelmiyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 25 Mayıs 2018; 2:35:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Yaz geldi, gurbetçiler geliyor Almanyadan yavaş yavaş. Tatmin olursam, Apple tv 4k ya göre farklar yarayacağına kanaat getirirsem Apple tv 4k nın yanına koyacağım.
    Apple Tv sanırım USB/HDD bağlantısı veeee Internet Browseri yok..Sadece Ücretli içerik izletmeye izin veriyor..media Player olarak kullanmak sıkıntı..

Tipik Apple zihniyeti..Androide de bunu bulaştırdılar ya..Adobe Flashı silmek için beyanları vardı Applenin, sanki herşey HTML 5 oldu..

Dune media player olarak oturmuş marka..Android olsa da Android ana işletim sistemi değil gibi..

Media player + Smart Box,,

Sony Tv lerde Andorid Ana İşletim sistemi olduğundan Android çökünce Tv de çöküyor..

Dunenin üstün tarafı bu olsa gerek, tabi benim teorime göre..

Apple de sanırım kendi işletim sistemini kullanıyor..

Diğer Android temelli Boxler google nin insafına kalmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 24 Mayıs 2018; 21:47:27 >

S912 nin S905 ten iyi olmadığı hatta Kodi kullananlar için S912 nin kötü olduğu yazılmış Avrupa forumlarda..Kodide çökme, videolarda karanlık vs vs var deniyor..
  • istanbul_s İ kullanıcısına yanıt
    Minix te kodiye alışamadım. Bir çok işlem için ona tıkla buna tıkla, ayarları mantıksız. 7.1 verecek aylardan pcm 2.0 seçiyorsun vb. Başka oynatıcı kuruyorsun hd ses yok. Ağ daki hdd leri buluyorsun kapatıp açınca hadi baştan. Sırf kafa patlatıyor. And 7 ye yükselince belki düzelir.
    Haklısınız 912 iyi olsaydı dune kullanırdı zaten.

Dune ise harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 24 Mayıs 2018; 22:16:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu Kodiyi fazla abartmamak lazım..Media Player olarak USB/HDD/NAS- Ağ üzerinden oynatımına sözüm yok ama, add-on mantığı artık ölü durumda..

En son Kripton versiyonu kurdum, add onların çoğu çalışmıyor, çalışanlardan filim buluyorum kalite düşük..İçerik düşük..

Altyazı zaten yok..Çok eski içerikler belki..

Okuduğum yorumlar, kodi her sistemde farklı çalışıyor..Androidle de problemler mevcut
  • Arka ışıklı kumandasını merak etmiştim. Bir foto buldum.

DUNE Android TV Box - neo 4k - sky 4k - pro 4k

• Bugün Encore firmasını aradım, pro modeline talep varmış, Mayıs ayında gelecek dediler..isim telefon bıraktım, bakalım umarım gelir..

Dikmen müzik te Haziran ayı dedi..

Beklemedeyim
    http://www.encore-eas.com/contact-us.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 25 Mayıs 2018; 18:22:58 >
  • Dune Netflix Uygulamasından Netflix 4K
    https://www.youtube.com/watch?v=GVVIKnRVTJc

**Netflix standart 4K ibaresi mi basıyor yoksa oynayan görüntü çözünürlüğümüdür ekrandaki ibare?

** Buda Pro için inceleme
    https://www.youtube.com/watch?v=03zcF_DMlzU

Şu Catalog, Cover, Afiş olayı için Filim ismini gerçek hali ile yazmak gerek vs uzun iş..

Filim ismi ile aynı bir Jpeg,Bmp dosyası eklesem bunu gösterse daha kolay, databaseden ara bul vs yerine..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 26 Mayıs 2018; 16:13:36 >

bence netflix bilgisi bu gerçek değer oynatılırken info tuşuna basınca sol üstte gösterilen çözünürlük, bitrate ile anlaşılabilir.
    ben 4k aboneliği başlattım, neo 4k da denerken en çok 1080p ye çıktı 20 sn içinde..
    4K lar güzel olsa da Kota problemi insanı düşündürür..Zira son güncellemeler ile internette AKN-Kota kalktı denildi ama yerine farklı bir şeyler geldi, belli limiti aşınca Hız düşüyor, Hız düşünce de yüksek çözünürlüklü şeyleri izlemek zorlaşıyor

25-50 Mbps gibi bir hız istiyor diye biliyorum 4K...
    aynen 25 mbit altı 4k zor

• Dune 4K pro arayüz ve cover-resim ekleme (my movies)

https://www.youtube.com/watch?v=zlN7-oy__NY
  • dune ların avrupaya gelişi bir hafta ertelendi.. ilk dağıtım 13 haziran, buraya ne zaman gelir bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdmrx

dune ların avrupaya gelişi bir hafta ertelendi.. ilk dağıtım 13 haziran, buraya ne zaman gelir bilmiyorum
    Artık Global ekonomi/ticaret denilen şey var..Avrupa ile aynı anda Türkiyeye de geliyor bazı ürünler..

Heyecanlı bekleyiş :)
  • Dune, kablosuz klavye+mouse yapmış? Pro model destekler mi acaba

Dune HD media players (based on Sigma Designs SMP864x/SMP865x processors and higher)
    http://dune-hd.com/eng/products/full_hd_media_players/31

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 31 Mayıs 2018; 19:11:37 >

• Sigma dediğine göre desteklemez sanırım androidleri, ki piyasada and destekleyen çok cihaz var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdmrx -- 31 Mayıs 2018; 21:24:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 199 Euro
    http://dunehd-europe.com/shop/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul_s -- 9 Haziran 2018; 2:58:35 >
  • Dune HD Pro 4K Kutu Açılımı ve İnceleme

Dune HD Pro 4K Arayüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer333 -- 12 Haziran 2018; 4:23:7 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.