Şimdi Ara

Dun Gym'de rezil oldum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
2.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Romanyada yasiyorum burada vakalar 1000 de 4 e ulastigi icin spor salonlari artik asililari aliyor sadece. Ben de ilk dozu yaptirmistim ikinci dozu Pazartesi olacagim sms var telefonda. Gittim bende bu sekilde alirlar diye. Resepsiyonda duran kadin, yoga hocasi kadin ve diger 3-4 tane kiz daha vardi giriste.

Iste geldim mrb fln asin var mi diye sordu resepsiyoncu kadin ben basladim anlatmaya iste ilk dozu oldum ikinciyi pztsi olacam sms i gosterdim. Tabi aksanli ve yarim yamalak rumence konusuyorum basladilar gulmeye. Resepsiyoncu kadin yoga hocasi hatuna sordu ne yapalim diye yanima geldi hadi alalim ama Pazartesi asiyi olcan kesin dimi dedi olcam yaw dedim. Iyi hadi gec dedi yanaktan makas aldi arkada kizlar fln guluyor. Hemen sagolun dedim kactim soyunma odasina.

Resmen bebek muamelesi yaptilar, sinirden 200 kilo bastim.

• Onlara Türk'ün gücünü gösterin hocam
  • otur sıfır

• dillerini konusma seklini tatli bulmuslar o kadar pek rezil olmamissin
  • Where is rezalet

• quote:

Orijinalden alıntı: baltalimanı seks ofisi

dillerini konusma seklini tatli bulmuslar o kadar pek rezil olmamissin

Yani biraz ondan oldu sanirim. Zaten Yoga hocasi ve resepsiyondaki kadin taniyo surekli selamlasiyoruz sifirdan yeni gelen birine makas almazlar dalga gecmezlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: gainzzz34

Onlara Türk'ün gücünü gösterin hocam

Gosteriyorum hocam baya iyi basiyorum, bench presste.

• Hocam bana yazabilir misiniz bir

• quote:

Orijinalden alıntı: dtzeynep

Hocam bana yazabilir misiniz bir

Anlamadim hocam? PM atamiyor musunuz? Benim ozel mesaj aciktir.

• Atamadim hocam

• quote:

Atamadim hocam

Tamam ben gonderdim oradan sorabilirsiniz.

• Hata veriyor benden kaynaklıymıș gönderemiyorum ara ara deniycem hocam çok teșekkürler

• quote:

Hata veriyor benden kaynaklıymıș gönderemiyorum ara ara deniycem hocam çok teșekkürler

Yani acil biseyse cok ozelse buradan da yazabilirsin veya sonra atarsin ozel mesaj nasil istersen, rica ederim konusuruz.

• Latinler azgın olur genelde grup severler..romanyalilar latin giriyor mu bilmem de. Becer ikisini de yiyorsa. Gavur severler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gavuroglan -- 1 Ekim 2021; 16:13:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gavuroglan

Latinler azgın olur genelde grup severler..romanyalilar latin giriyor mu bilmem de. Becer ikisini de yiyorsa. Gavur severler

Latin degiller dogu avrupali. Beceremem o Gym e benim hatun da geliyor ordan birine yanasamam.

• inonu88 kullanıcısına yanıt

Yemedi desene   Farklı saatlerde git  

• quote:

Orijinalden alıntı: gavuroglan

Yemedi desene   Farklı saatlerde git  

Yahu farkli saatte gitmekle ne alakasi var kizarkadasimla ayni ortamdaki hatuna yazilir mi? Yemedi yemesin de zaten bi zahmet aga hic mi yol yordam bilmiyorsun?   

• inonu88 kullanıcısına yanıt

Ben biraz playboyum hocam  

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.