Şimdi Ara

Dün gece rüyamda bıçaklandım ve tabirin okudum şimdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
16.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: HeartQuake

Allah rahmet eylesin hocam şimdiden.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: bionicle

quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

quote:

Orijinalden alıntı: SAS

Benimde parmağımı kesiyorlardı işkence görüyordum. Hiç bakmadım nereden baktın sen?

Google da arattım diyanetin sitesi çıkıyor zaten ordan girdim baktım.

Hala bizimle olduğuna göre kalp krizi geçirmedin sanırım?

dostum aynı gece geçircen diye bişey yok hala tırsıyorum ayda yılda bi rüya görürüm onda bıçaklandım. Hayır rüyaların bi çok manası var ama bunda tek bir anlam gördüm kalp kirizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: EmirhanAkgol

quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Bizim komşu hasan amcalar ailecek bize gelmişti bi akşam. Rüyasında bıçaklandığını gördüğünü anlatmıştı hatta o panikle uyandığında karnında acı hissettiğini söylemişti. Ertesi sabah adamın cenazesini kaldırdık.

Cool story brah

bu adam hep böyle şeyler yazıyor zaten. kardeşim allah korusun senide
  • cok bicaklandim ruyalarda

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa olmedim daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: BèRuTTì

Bıçaklanmak

Rüyada bıçaklanmak kalp krizinin habercisidir. kalp krizi geçiren hastların %90ı hemen öncesinde ruyalarında kendilerinin bıçaklandığını görmüşlerdir.

Sigarada var alkolde had safhada :(((

rüya tam anlamıyla yorumlanamaz arkadaşım.çünkü rüya;
    genç-yaşlı
    erkek-kadın
    fakir-zengin
    tipsiz-yakışıklı
    ..
    ..

gibi birçok değişkene göre şekillenir.bu yüzden şu anki hiçbir tabir geçerli değildir.eski zamanda olsan alimler yorumlardı ama artık alim falan yok.ayrıca kötü rüya anlatılmaz.
  • toy story buro
  • Yasiyon mu hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben geçen rüyamda cin gördüm

Yatağımda yatıyordum reelde ranzada yatarım ama rüyada yatağım farklıydı tavana yakın yerde raf vardı oraya bakıyom birşeyler kıpırdıyor. Sonra ordan bebek düştü bir tanesi yerde hurçla oynuyordu onu yakalıyom tatliş bir bebekti. Sonra başka bir bebek alıyom elime bu oyuncak bebek ama tek gözlü ve kız. Yanımdaki yatakta bi kadın var ona gösteriyom bebeği sonra odadan çıkarken birileriyle karşılaşıyorum. Birşeyler diyoru adama o da evet falan bişeyler diyor sonra odaya giriyoz girer girmez kadına bakıyorum benim yattığım yere elini uzatmış birşey gösteriyor sonra dönüp bakmamla altıma sçmam bir oluyor yattığım yerde bi kadınsı varlık var beyaz saçlı teni grimsi bir gözü var bir gözü simsiyah nokta bağırmaya başlıyo o an nefes alamıyorum organlarım sıkışıyor kafamı öteye çeviriyorum zorlayarak sonra yere düşmeye başlarken besmele çekmek geliyo aklıma zorla besmele çektim uyandım. Nefes nefese

O rüyada çok korktum ya la

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.