Şimdi Ara

DuckDuckGo'nun gizlilik odaklı tarayıcısı artık Windows için kullanılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DuckDuckGo'nun tarayıcısı nihayet Windows kullanıcıları için de kullanıma sunuldu. Mac için tarayıcısını piyasaya sürdükten yaklaşık dokuz ay sonra, gizlilik odaklı arama motoru şirketi Windows kullanıcılarına çok benzer bir ürün sunuyor. Şu anda kullanılabilir durumda ve sunumu her zamanki gibi aynı: DuckDuckGo, verilerinizi toplamayan ve sizi web üzerinde takip etmeyen bir tarayıcı ve arama motoru.

DuckDuckGo tarayıcısı, üst kısımda bir dizi sekme ve URL'leri aramak ve yazmak için büyük bir metin kutusu ile Chrome veya Edge gibi görünür ve çalışır. (Tarayıcıyı yüklediğinizde DuckDuckGo'nun arama motoru varsayılandır, ancak herhangi bir nedenle tarayıcı gizliliğine çok önem veriyor ancak arama gizliliğine önem vermiyorsanız bunu değiştirebilirsiniz). DuckDuckGo, şirketin Duck Player adını verdiği ve bir YouTube sayfasından tüm reklam hedefleme, izleme ve önerileri çıkaran bir YouTube görünümü gibi kendi özelliklerinden birkaçını sunuyor.

Buradan indirip kurabilirsiniz;

duckduckgo
    Download DuckDuckGo for Windows (beta)
    https://duckduckgo.com/windows

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 22 Haziran 2023; 17:8:11 >

• Kendi motoru değilse, ki tahminimce chromium bazlıdır çok da bişey beklemeyin. En fazla brave gibi bişey olur muhtemelen ki brave biraz göz boyayan bir tarayıcı. Bu konuda yine hala en iyisi Firefox ve Firefox altyapılı browserlar şimdilik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berkan 197 kullanıcısına yanıt

Edge WebView kullanıyor. Cihaz senkronizasyon gelirse tercih edilebilir. Mobil sürümünü başarılı buluyorum.

• aschil kullanıcısına yanıt

Mobilde chromium tabanlı olacaksa valadium, diğer türlü mull veya firefox kullanıyorum. Pc her türlü firefox. Ben biraz takıntılıyım gizliliğe bunların nasıl izlediğini canlı canlı görüp bildiğim için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.