Şimdi Ara

Dual Shock 4 UNBOXING ve İlk İzlenimlerim ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
2.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Skylined

Deli Memo nerden edindin ? Tell me your story :P

Çok dramatik bir Story, masum kalbinin buna katlanabileceğini sanmıyorum ...

Şaka bir yana Amerikada bulunan ablam 13 gün daha geç dönse PS4 ile dönebilirdi, fakat sağlık olsun bu da güzel
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    Valla plusla verilen oyunlarla idare edicez bu gidişle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riwalp

xbox taki tetik tuşları içeri bastırmalı ama ps4 deki tetik tuşları aşağı bastırmalı gibi. siz xbox kolunu denediniz mi , ds4 tetik tuşları ile arasında fark var mı , konfor açısından.

sizce ds4 kolu xbox kolundan daha kullanışlı olurmu yoksa geridemi kalır. ds4 ve xbox gamepad karşılaştırması yaparsanız iyi olur.

Tetik tuşunun amacı tetik hissiyatını vermektir ve PS4 controller'ı bunu muazzam bir şekilde yansıtıyor. Ben geçen yıla kadar PS3 sahibiydim 2007 den 2012 başlarına kadar. Ayriyeten 2009 ila 2011 arası Xbox 360'ım vardı. Xbox controllerina bayılıyordum o zamanlar çünkü FPS oynarken çok eğlenceli geliyordu bana fakat bunun sebebi analogların asimetrik oluşundan değil tetik tuşları ve controllerin kavrayışından kaynaklanıyordu. Birçok ön inceleme izleyebilirsiniz fakat DS4'ü kendiniz deneyimlerseniz farkı göreceksiniz. Sony çok başarılı bir iş çıkarmıs DS3 analoglarından nefret ediyordum DS4 analogları muazzam. Ayrıca DS4 ile ilgili kafamdaki en büyük soru işaretlerinden biri baş parmaklarımızın Touch Pad e rahat ulaşıp ulaşamayacağı olmuştu, fakat o soruyuda giderdim gayet rahat ulaşılabilir. Bakalım touch pad ı akıllıca kullanacak ve oyun deneyimlerimize farklı bir boyut kazandıracak oyunlar görebilecekmiyiz ?

• DS4'ü kaç dolara aldın? Acaba Almanya'da falan da aksesuarlar satışa çıkmış mıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

DS4'ü kaç dolara aldın? Acaba Almanya'da falan da aksesuarlar satışa çıkmış mıdır.

DS4 + Killzone Shadow Fall 120 $ + Tax (vergi) 130 Dolar ikisi toplamda - Burdan sunu anliyoruz yeni nesilde tek care Online alisveris ve amerika kaynakli (bence gectigimiz jenerasyonda shoptonun trdeki populerligi bu sefer tronixweb e gececek) cunku dolar 2 TL fakat pound ve euro almis basini gitmis ve PS4 oyun fiyatlari 60 dolar seviyesinde kalirken (ps3 ile ayni) avrupa ve ingilterede artis gosterdi - Yani vergisi otvsi osu busu derken bizde fiyatlar en iyimser ihtimal ile 180-200 olacaktir yani Bir Killzone shadow fall + DS4 370-400 TL arasi olacaktir ki 260 TL nerde 400 TL nerde ? (hadi 16 dolar kargo ekleyin 290 olsun yine buyuk fark var)

• quote:

Orijinalden alıntı: DeliMemo3.5

quote:

Şaka bir yana Amerikada bulunan ablam 13 gün daha geç dönse PS4 ile dönebilirdi, fakat sağlık olsun bu da güzel

PS4ü nerden alacaksın.. O da USAden mi ??
  • quote:

quote:

Hayırlı olsun Hafız. Bak unutmadan Rfom daki kadroyu toplayalım. Spydir , sen, ben , SA Forumda kelto falan

Malum ilk zamanlar yine oyuncu sıkıntısı yaşayacağız. KZ SF akarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

Amerikadan hergun biri gelmiyor malesef - Kaldi ki ilk ciktiginda almak icin magaza onunde kamp kurmak lazim (Amerika) Sony ne kadar stok ayirdi PS4 icin ve uretim kapasitesi ne durumda bilemiyorum fakat avrupaninda ayni sekilde olacagini dusunuyorum. Ben PS4'te dogaclama davranmayi dusunuyorum Eger Sony TR aciklarsa su tarihte getirecegiz diye 2 yil garantiyi kendimize teselli gorup alacagiz burdan. Fakat su an Sony Tr'den haber gelmedigi icin sagi solu esi dostu arastirmaya devam (pek birsey cikmaz ama kismet .. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeliMemo3.5 -- 4 Kasım 2013; 13:53:39 >

• quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun Hafız. Bak unutmadan Rfom daki kadroyu toplayalım. Spydir , sen, ben , SA Forumda kelto falan

Malum ilk zamanlar yine oyuncu sıkıntısı yaşayacağız. KZ SF akarız.

O kadro cok zor Hoca ya O zamanlar 19 yasinda tifil bir oyuncu iken cevremizde yeni babalar, bizden buyuk abiler, yasitlarimiz felan gerek muhabbet olsun gerek eglence bakimindan unutulmaz zamanlardi zaten RFOM dan sonra dagildi gibi (en azindan ben kaybettim sizi ) Artik Online oyun dunyasi kusursuza yakinlasti bir join tusu ile arkadasimizin oyunundayiz, PS3 un ilk zamanlari abi aradin mi herifi geliyor mu oyuna ? Millet onu bekliyor oyunu kuramiyoruz

Biz burdayiz PSN adresimiz belli (iki adet var ama PS4 icin plus muhabbetinden dolayi birini kullanmak sart ve ben daha karar veremedim)

memortally ve Memo(gonul bunu kullanmak ister fakat ulke degistirme olursa)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

Amerikadan hergun biri gelmiyor malesef - Kaldi ki ilk ciktiginda almak icin magaza onunde kamp kurmak lazim (Amerika) Sony ne kadar stok ayirdi PS4 icin ve uretim kapasitesi ne durumda bilemiyorum fakat avrupaninda ayni sekilde olacagini dusunuyorum. Ben PS4'te dogaclama davranmayi dusunuyorum Eger Sony TR aciklarsa su tarihte getirecegiz diye 2 yil garantiyi kendimize teselli gorup alacagiz burdan. Fakat su an Sony Tr'den haber gelmedigi icin sagi solu esi dostu arastirmaya devam (pek birsey cikmaz ama kismet .. )

Ben de ya Almanyadan getirticem.. Amerikadan da birileri olabilir.. Ama kim geliyor ediyor daha araştırmadım

Ama yüksek ihtimal TR olacak gibi.. Diğer oyunlar aksesuarlar yurt dışından..

• Güzel paylaşım. Ellerine sağlık...
  • DeliMemo3.5 D kullanıcısına yanıt
    RFOM Derken? Resistance fall of man mi? Zaman ne çabuk geçmiş valla.O zamanlar forumda yoktum ama 2007 deki ilk ps3 oyunumdu. Keşke yeni bi Resistance çıksaydı çıkış oyunu olarak.çok güzel olurdu. Nedense Killzone SF'a pek ısınamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam nası bi fantezi bu ya konsol daha piyasada yokken joystick ve oyununu almak
  • üzel inceleme
  • Microsoft tetik tuşlarının patentini aldığı için Sony mecburen o şekilde yapıyor. Bence L2+R2 tuşlarıyla hedef+ateş olmaz. O tuşlara hedef alıp ateş edene kadar akşam olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redunay -- 4 Kasım 2013; 21:37:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Microsoft tetik tuşlarının patentini aldığı için Sony mecburen o şekilde yapıyor. Bence L2+R2 tuşlarıyla hedef+ateş olmaz. O tuşlara hedef alıp ateş edene kadar akşam olur.

Kardeş sen çok yanlış gelmişsin - Sony PS4 uretim asamasinda icinde Sucker Punch ve Sony Worldwide studios'un da icinde bulundugu bircok yapimci ile yeni dual shock ile alakali toplanti yapti. Burda en carpici nokta ise Sonynin neredeyse urettigi butun DS4 prototiplerini Gectigimiz jenerasyon oyun konsollarinda Halo ile buyuk bir kitleye sahip olan Bungieye gondermis olmasi. Halo serisi ile unlu bungie DualShock 4 ten ovgu ile soz ediyor PS4 u seversiniz sevmezsiniz (ki fanboyluk konusu sahsim adina cok sacma bir durum) fakat bir konuda fikir belirtirken once sunu soyleyin PS4 u gordunuz mu ? Oynadiniz mi ? ardindan fikirlerinizi zevkle dinlemeye haziriz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: maviyolcu

Microsoft tetik tuşlarının patentini aldığı için Sony mecburen o şekilde yapıyor. Bence L2+R2 tuşlarıyla hedef+ateş olmaz. O tuşlara hedef alıp ateş edene kadar akşam olur.

Kardeş sen çok yanlış gelmişsin - Sony PS4 uretim asamasinda icinde Sucker Punch ve Sony Worldwide studios'un da icinde bulundugu bircok yapimci ile yeni dual shock ile alakali toplanti yapti. Burda en carpici nokta ise Sonynin neredeyse urettigi butun DS4 prototiplerini Gectigimiz jenerasyon oyun konsollarinda Halo ile buyuk bir kitleye sahip olan Bungieye gondermis olmasi. Halo serisi ile unlu bungie DualShock 4 ten ovgu ile soz ediyor PS4 u seversiniz sevmezsiniz (ki fanboyluk konusu sahsim adina cok sacma bir durum) fakat bir konuda fikir belirtirken once sunu soyleyin PS4 u gordunuz mu ? Oynadiniz mi ? ardindan fikirlerinizi zevkle dinlemeye haziriz.

Hocam gamestop TR'ye gonderim yapiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Hocam nası bi fantezi bu ya konsol daha piyasada yokken joystick ve oyununu almak

Final Fantasy

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam dokunmatik panelden bahseder misiniz?İnternette çok araştırdım hiçbir bilgi yok hakkında merak ettim nasıl birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: orkunakbal

Hocam dokunmatik panelden bahseder misiniz?İnternette çok araştırdım hiçbir bilgi yok hakkında merak ettim nasıl birşey

Dokunmatik yuzey ayni zamanda tiklanabilir tus goruntusu zaten controllera yeni nesil havasi katiyor ayrica parmak super kayiyor ustunde fakat oyun deneyimi olarak bize ne kazandirabildigini anlamak icin PS4 almak gerek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.