Şimdi Ara

DUAL SHARD +7 TRADE MD REBIRTH +5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar dual +7 shard vericem karşiliğinda +5 rebirth md alicam ne diyorsunuz ?

• Bence güzel takas al
  • Md ninde şeklini sevmiyom be kardeş bilmiyorumki düşünüyorum değişeyimmi diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: kingkill

Md ninde şeklini sevmiyom be kardeş bilmiyorumki düşünüyorum değişeyimmi diye

Haci Şekil Degil Atack Onemli Bende lwl 60 im Ustumde Fp war Dilenci Gbi geziyom ortalarda ama dedim Gibi Atack onemli

al Bence
  • TEK EL MD +8 İLE DOLASMAKTANSA DUAL SHARD +7 TERCİH EDERİM AMA DİĞER ELİNDEDE İYİ Bİ SİLAHIN OLURSA AL BENCE
  • birde +5 rebirth ile direk +8 md arasinda fiyat farkı varmıdır ? kazik yemeyelim size güveniyom
  • dıesde
    +7 sard dual ustune 8 gb cıvarı para versen zor alırsın
    ama sen bılırsın
    dual verem ustune 6 gb verem dedım kabul etmedı
    ama ben sahsen sarddan sasmam alırsamda +3 rebırt sard
  • All +8 md i
  • quote:

Orjinalden alıntı: eno17

TEK EL MD +8 İLE DOLASMAKTANSA DUAL SHARD +7 TERCİH EDERİM AMA DİĞER ELİNDEDE İYİ Bİ SİLAHIN OLURSA AL BENCE

Yaw diğer elime yine shard +7 alcam ama şekilsiz olur düşüncesi kafami yiyor amacim onu alip bir tane daha md +8 bulursam shard +8 ile takaslamak bir şekilde shard +7 ile shard +8 takas yapmak istemiyorlar genelde md +8 dual ve üste gb istiyorlar o yüzden alacağim anlayacağiniz. Bu arada adam ben düşünürken vermeyecem sandi heralde md rebirth +5 üste 3gb ve warrior 62 kağidi veriyor ne yapsam acil cvp lütfen kafam iyice karişti

• Takasi yaptik hadi hayirlisi
  • hayırlı olsun kardeş istediklerini yaparsın inş
  • atak çokfark etmicek karlı takas ama kullanmak içinse salla dicektimki almışsın hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: backboy2003

atak çokfark etmicek karlı takas ama kullanmak içinse salla dicektimki almışsın hayırlı olsun

Eno17 teşekkürler

Attack fark etmiyecek doğru shard 92 md 96 attack 4 attack fark var şimdi diğer md yi almaya çalişiyorum 21 gb + raptor +7 veriyorum bakalim kabul ederse onuda alicam o zaman 8 attack artacak buda genel ap ima ne olar yansır acaba lvl 65 ?
  • alırsan yazarsın merak ettim atak kac olucak benimde 61 asas var dual shard +7 ile wolflu 1300 atak vardı
  • 62 lvl asas vard +8 md dualle atagı 1700 kusurdu ama
    neyse hayırlısı olsun
  • 1k ise 1070 felan olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: eno17

alırsan yazarsın merak ettim atak kac olucak benimde 61 asas var dual shard +7 ile wolflu 1300 atak vardı

Evet ayni kişiden diğer +8 md yide aldim ama nakit istediği için keküri +1 lerimi satmak zorunda kaldim 15 gb ye verdim dual olarak yarin ilk işim raptoru satip birşeyler daha satarak zaten almayi düşündüğün +2 kekürileri alip o şekilde bir screen vereceğim Allah kismet ederse şu bu felan derken sabah olmuş bu arada dual shard gitti dual md +8 geldi herşeyin hayirlisi ne ise o olsun cümleten hayirli sabahlar hepinize
  • tabiki al dual shard (arese göre) 60 gb +8 md ise 90-100 arası
  • hmn al bence
  • çok iyi takas yapmışsın. maneste 3 shard yada dual shard+ item falan istiolar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.