Şimdi Ara

DSMART HD Pace Cihaz hakkında bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

DSMART HD Pace cihazım var. Benim merak ettiğim bu cihaza flash disk veya harici hdd bağlayıp film vs izleyebiliyormuyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sub0

Merhaba arkadaşlar,

DSMART HD Pace cihazım var. Benim merak ettiğim bu cihaza flash disk veya harici hdd bağlayıp film vs izleyebiliyormuyuz?

Tahminimce birsey yapilmiyordur , bende mh aradim ekleteyim pvr dedim , olmuyor benim giris + hd full kampanyasindan aldigim icin, boype kayit izleme vs. Yapilir bulursaniz haber verin :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kutuya türksat artı hotbird ve astra uydusunu da diseqc ile bağlayabilir miyiz? o kanalları da dsmart listesinden sonra ekleyebiliyor muyuz? Teşşekürler cevaplar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grknkr

bu kutuya türksat artı hotbird ve astra uydusunu da diseqc ile bağlayabilir miyiz? o kanalları da dsmart listesinden sonra ekleyebiliyor muyuz? Teşşekürler cevaplar için.

ben hotbird ve nilesat'I disec b ve c olarak ekledim tarattım ama umduğum kanalları bulamadım..

ROTANA'lar yok :(((((((((
  • bende konuyu çok araştırdım ama usb portları çalışmıyor hiç bişi yapılmıyor teknik servis yeni yazılım için çalışıyoruz diyor ama hikaye
    kendi diski dışında diskte takılmıyor bahanesi telif ahkları varmışşş
    oda yzılımsal anlayacağınız donanim olarak bir sorun yok cihazda ama adam akıllı bir yazılımı yok
  • disecqten bağlanıyor mu peki?
  • Ben Turksat uydusunu Diseqc A olarak yaptım. Hotbird uydusunuda Diseqc B olarak ayarladım. Tüm kanallar çıktı.
  • astra olur mu ki 4lü disecqle malum astra fta hd kanlları süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grknkr -- 20 Haziran 2012; 19:07:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gD

Ben Turksat uydusunu Diseqc A olarak yaptım. Hotbird uydusunuda Diseqc B olarak ayarladım. Tüm kanallar çıktı.

TÜm kanallar derken? 600-700 kanal mı listeye eklendi? :O
  • cevap yazan yok mu acaba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.