Şimdi Ara

DSLR Önerisi Bütçe ve Amaç Belirtilmiştir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba yaklaşık 3000 TL bütçem var +100 koyabilirim amacım gezdiğim yerleri fotoğraflamak 18-55 işimi görür sanırım hangi makineyi önerirsiniz? Aklımda 70D ve D7100 var ancak sizin görüşlerinizi ve farklı önerilerinizi de bekliyorum.

Teşekkürler

• İkiside Harika Makinalar Ben Olsam d7100 Derdim. Alternatif Ararsan Pentax k5II Olabilir Veya k30 +lens
  • quote:

Orijinalden alıntı: crimsonica

İkiside Harika Makinalar Ben Olsam d7100 Derdim. Alternatif Ararsan Pentax k5II Olabilir Veya k30 +lens

peki spot alsam ürün bozulduğunda tamir sürecinde sıkıntı çıkarır mı teknik servis?
  • Bence Spot Alma Bütcen Gayet Yeterli O bütceye Çok İyi Set Yaparsın :) Ama şunuda belirteyim Fotograf Makinaları Kolay Kolay Problem çıkartmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crimsonica

Bence Spot Alma Bütcen Gayet Yeterli O bütceye Çok İyi Set Yaparsın :) Ama şunuda belirteyim Fotograf Makinaları Kolay Kolay Problem çıkartmıyor.

Set yapmayı düşünmüyorum sadece bir lens olacak seyahat fotoğrafçılığı için onun dışında lens almayı düşünmüyorum... D7100 18-55 le beraber 3500 TL ancak spot olanı 18-105 le beraber 3000 çok avantajlı problemde çıkartmıyorlar kolay kolay
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.