Şimdi Ara

###DSLR - Aynasız Sistem ve Ekipman Tavsiyeleri### (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.259
Cevap
20
Favori
98.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozeba

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

Konunun yavaş yavaş istediğimiz yere gelmesi çok sevindirici gerçekten.

Her gördüğüm konuda buranın linkini veriyorum ki yayılmasın. Sağolsun konu sahipleri de görünce buraya tekrar yazıyorlar. Birileri de cevap verince iyi şeyler oluyor.

bende gordugumde bu sayfanin linkini veriyorum ama mobilden girdigim icin genelde url yi kopyalayip yapistirinca
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=53720378
    seklinde oluyorclink, bu bilgisayardan girerken sorun oluyor mu?:)
    yaw bide biri benim icin su "ok" isareti olan seklin kodunu yaziversin buraya:) merajlarim cok renksiz oluyor:)

http://resim.donanimhaber.com/m_53720378/mpage_2/f_/key_//tm.htm#56018910

al bu konunun linki

https://forum.donanimhaber.com/images/image/s8.gif

bu da bahsettiğin simge

• fotoğraf çekmeye yeni başlıyacağım 700 liraya kadar başlangıç için makina önerirmisiniz acaba bide kullanımı kolay bişey olursa iyi olur
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Her gördüğüm konuda buranın linkini veriyorum ki yayılmasın. Sağolsun konu sahipleri de görünce buraya tekrar yazıyorlar. Birileri de cevap verince iyi şeyler oluyor.

bende gordugumde bu sayfanin linkini veriyorum ama mobilden girdigim icin genelde url yi kopyalayip yapistirinca
    yaw bide biri benim icin su "ok" isareti olan seklin kodunu yaziversin buraya:) merajlarim cok renksiz oluyor:)

al bu konunun linki

bu da bahsettiğin simge

peki a35 i canon da hangi makina ile eş tutabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: kick down

fotoğraf çekmeye yeni başlıyacağım 700 liraya kadar başlangıç için makina önerirmisiniz acaba bide kullanımı kolay bişey olursa iyi olur

ikinci el 400D veya Pentax K10D alabilirsiniz.

@sıradançinkokarbonpiller

a35 in muadili nedir ben bilmiyorum açıkcası.
  • quote:

quote:

fotoğraf çekmeye yeni başlıyacağım 700 liraya kadar başlangıç için makina önerirmisiniz acaba bide kullanımı kolay bişey olursa iyi olur

ikinci el 400D veya Pentax K10D alabilirsiniz.

@sıradançinkokarbonpiller

a35 in muadili nedir ben bilmiyorum açıkcası.

açıkçası 2.el istemiyorum aslında çok kaliteli bi makina almak istesem bu iş için 5bin lira ayırabilirim ama kötüden başlayıp iyiye doğru gitmek istiyorum bu durumda ne alabilirim tabi kullanımı kolay olmak kaydıyla
  • 700 lira civarına sıfır dslr bulabileceğinizi sanmıyorum açıkcası.yurtdışından belki alabilirsiniz. ama imkanınız varsa d3100 gibi bir makina ile başlayabilirsiniz.
  • quote:

700 lira civarına sıfır dslr bulabileceğinizi sanmıyorum açıkcası.yurtdışından belki alabilirsiniz. ama imkanınız varsa d3100 gibi bir makina ile başlayabilirsiniz.

teşekkürler buna bakıcam peki buna ekipman olarak neler tavsiye edersiniz yoksa standart haliylemi kullanmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıradançinkokarbonpiller

quote:

quote:

quote:

quote:

al bu konunun linki

bu da bahsettiğin simge

peki a35 i canon da hangi makina ile eş tutabilirim

a33u 550d den alt seviyeye koyuyorum kafamda, a55i 550d ile ayni seviyeye,a35ide ikisinin arasina:)
    aslinda karsilastirilacak cihaz degiller bunlar cunku sonyde farkli bir sistem var cok konuda sony cihazlari one geciyor ama iso konusunda yarim basamak geri dusuruyor bu sistem makineleri.

• quote:

quote:

700 lira civarına sıfır dslr bulabileceğinizi sanmıyorum açıkcası.yurtdışından belki alabilirsiniz. ama imkanınız varsa d3100 gibi bir makina ile başlayabilirsiniz.

teşekkürler buna bakıcam peki buna ekipman olarak neler tavsiye edersiniz yoksa standart haliylemi kullanmalıyım

Başlangıç için 18-55 kit lens yararınıza olacaktır

• quote:

quote:

quote:

Başlangıç için 18-55 kit lens yararınıza olacaktır

teşekkürler bakıcam yarın

• arkadaşlar bir sorum olacak canon 550D 18-55MM KİT 2 yıl garantili paralel ithalat 1680tl 12 taksit fiyat uygunmu almalımıyım yardımcı olurmusunuz teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar;

Ben amatör olarak canon powershot a610 makinam ile fotoğraf çekiyorum ve şimdi bir yerden başlamak için DSLR makina almak istiyorum. Yalnız bütçem gerçekten düşük bu sebeple 2.el almak istiyorum. Sahibinden.com da 250 ile 500 tl arasında makinalar var. Acaba bana tavsiye edebileceğiniz makina var mı? Biliyorum DSLR makina için bütçem biraz komik ama ayırabileceğim bütçe belli ve fotoğrafçılığa artık bir yerden adım atmak istiyorum.

Fotoğraf kalitemi biraz geliştirdikten sonrada stock sitelerine de fotoğraflarımı koymayı düşünüyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Marka olarak genelde canon bakıyorum ama tabi diğer markaları da düşünebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha216

arkadaşlar bir sorum olacak canon 550D 18-55MM KİT 2 yıl garantili paralel ithalat 1680tl 12 taksit fiyat uygunmu almalımıyım yardımcı olurmusunuz teşekkürler

bana iyi geldi ama son bi kaç haftadır piyasa değiştimi bilmiyorum.Özellikle taksit iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elniko

Merhaba arkadaşlar;

Ben amatör olarak canon powershot a610 makinam ile fotoğraf çekiyorum ve şimdi bir yerden başlamak için DSLR makina almak istiyorum. Yalnız bütçem gerçekten düşük bu sebeple 2.el almak istiyorum. Sahibinden.com da 250 ile 500 tl arasında makinalar var. Acaba bana tavsiye edebileceğiniz makina var mı? Biliyorum DSLR makina için bütçem biraz komik ama ayırabileceğim bütçe belli ve fotoğrafçılığa artık bir yerden adım atmak istiyorum.

Fotoğraf kalitemi biraz geliştirdikten sonrada stock sitelerine de fotoğraflarımı koymayı düşünüyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum. Marka olarak genelde canon bakıyorum ama tabi diğer markaları da düşünebilirim.

Siz bu fiyat aralığında bulduğunuz birkaç makineyi buraya ekleyin ona göre yardımcı olalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elniko

Merhaba arkadaşlar;

Siz bu fiyat aralığında bulduğunuz birkaç makineyi buraya ekleyin ona göre yardımcı olalım

peki marka olarak ne önerirsiniz?

Sahibinden.com da bir sürü ürün var bu fiyatlara

• Canon PowerShot SX130 IS 12.1 MP Digital Camera bu makinayı ebay dan almayı dusunuyorum alınca turkce menusu içinde varmıdır yoksaq turkce menuye nasıl geçis yapıcam
  • Canon PowerShot SX130 IS 12.1 MP Digital Camera bu makinayı ebay dan almayı dusunuyorum alınca turkce menusu içinde varmıdır yoksaq turkce menuye nasıl geçis yapıcam
  • Elniko

o fiyat aralığında 350D bulabilirseniz güzel olur. Onun dışında olimpus e420 falanda bulabilirsiniz ama ben 350D diyorum o fiyatlarda. 450-500 arasına bulursunu diye düşünüyorum.

osweltt

Aldığınız üründe Türkçe menü çıkacağını sanmıyorum. Daha doğrusu buraya satılan bir ürün bulmanız gerekir. Gerçi Türkçe kullanmanızda çok birşey değiştirmez hatta ben ingilizce kullanmanızı tavsiye ederim. Zira yabancı forumlarda çok daha fazla kaynak olduğu için araştırmanız da daha rahat olacaktır.

• sadece gövde dedikleri makinenin yanında herhangi bir objektif olmadığı anlamına gelir. yani o makineyi alırsanız bir de objektife para vereceksiniz demektir. 400 D ve 1000D de muhtemelen sadece gövde fiyatlarıdır ( siteyi açamadığım için bakamadım ama büyük ihtimal öyledir)

o fiyatlarda düzgün shutter ı düşük 350D veya forumda mykt nin sattığı türden bir 20D ile başlayıp düzgün bir set kurabilirsiniz. 400D de güzel makinedir bütçeniz varsa düşünülebilecek bir makinedir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.