Şimdi Ara

DS 7 SUV 2017 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
10
Favori
38.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arkası eski Q7
    önü yeni Q7

daha güzel olmuş ama :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chrissrathfield -- 1 Mart 2017; 16:10:29 >
  • yanlız bu arac citroen değil. Ds. sadece Ds.
  • biz bu fransızlara parçası ucuz ortakesime hitap ediyor diyorduk. elimizde para az kalınca eldeki paraya alınacak en iyi araçlar olarak bakıyorduk.

o farlar ne öyle. benim orta gelirli vatandaşım. o farı değiştirmek zorunda kalırsa ebesininki ile tanışmak zorunda kalmaz mı?

o zamn nerede kaldı yürütme maliyeti düşük piyasa dostu fransızlar japonlar.

giderim BMW alırım Mercedes alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chrissrathfield

biz bu fransızlara parçası ucuz ortakesime hitap ediyor diyorduk. elimizde para az kalınca eldeki paraya alınacak en iyi araçlar olarak bakıyorduk.

o farlar ne öyle. benim orta gelirli vatandaşım. o farı değiştirmek zorunda kalırsa ebesininki ile tanışmak zorunda kalmaz mı?

Orta kesim bu arabayı aldı da far mı kaldı tasalanacak? Adamlar biz premium araç üreteceğiz dediler ve Ds markalaştı. Peugeot, Citroen ve Renault aynı kalmaya devam ediyor. Ha onlar da aşırı pahalı ise sebebi belli
  • Araç harika gözüküyor...
  • Ben beğendim çok güzel duruyor.
  • Manyak güzel olmuş
  • Videosunu izledimde stopların farların görünüşü harika,içiyle dışıyla araç çok elit duruyor.Ds,citroen markasının önüne geçecek imaj olarak belli
  • Tekne Kazıntısı kullanıcısına yanıt
    Orijinalden alıntı: chrissrathfield

biz bu fransızlara parçası ucuz ortakesime hitap ediyor diyorduk. elimizde para az kalınca eldeki paraya alınacak en iyi araçlar olarak bakıyorduk.

**son cümlem cevaptır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chrissrathfield -- 1 Mart 2017; 20:49:32 >
  • OMG
  • Ben çok beğendim.

200.000 tl bandında gelirse farklı bir araç almayı tercih edenler için güzel bir seçenek olacaktır.
  • Konsol cok iyi ama dis tasarim audi-infiniti karisimi.
  • Önde Q7, arkada F-Pace çizgileri var ve iç konsol ds5 gibi kendine özgü güzellikte. Araç D-SUV gibi duruyor, dolayısıyla fiyatları orta kesimin ulaşamayacağı seviyede olur zengin kesim de tercih etmeyecektir. Senede 500 tane satarsa iyi, adamlar 35-40 bine biniyor, biz bu vergi sistemi ve kurlarla güzelim arabalara binemiyoruz çok yazık.
  • Ds in marka imajını iyice geliştirmesi için bir adet sedan yapmalı bence.
  • Bilirnilmez hayatında sadece arabayı resimden gören insanlar sallamışlar da sallamışlar. Görende biliyor der cahillere,

10 yıldır citroen kullanıyorum ilk alırkende çevremdekiler salladı attı tutu çok ama çok mennunum

Son beş yıldır ds5 kullanıyorum ilk çıkınca aldım hiç bir arabaya değişmem hangi arabayla gelirseniz gelin yolda göreyim sizi virajlara 190 ile giriyorum tertemiz sallayın bahsettiğiniz arabalara bakıyorum komleksli özentili kulaktan dolma sallıyorlar ds5 deki malzeme kalitesi hangi araçta var

4 yıl garanti hangi araçta var egzoz girişi hafif karardı diye yanmadan yakıt Dan çıkan ısı ile hangi araç garantiden değiştirir en ufak bir çizikte bile garantiden parça hangi araba değiştirir kaç para olursa olsun bakmıyorlar garantiden değiştiriyorlar 5 yılda 150000 km yol yaptım sadece bakımlara 15000 km girdim

Sallamayın günah insanlara mani olmayın kullanın gerçekleri yazın

5 yıllık arabaların deri koltuk yıpranmalarına bakın gelin bir de ds5 bakın Hale'n Yen'i gibi çünkü deri kaliteli

Ds 7 bugün gelsin bugün alacam gelmesse yurt dışından getirecem benim kerizlenecek param Yok

Ds5 de mazot 4700₺ litresi o kadar süratli kullanmama rağmen 250krş. Yakıyorum km de kerizlere ve sallayanlara duyrulur

Gidin 3 katına alın aynı lüx aracı servis paranızı yakıtınızı görün Almanı Fransız'ı İngiliz'i yok cahillik diz boyu sözüm ona global insansınız yazıklar olsun cahil ler

Bu dünya böyle deveye diken insana....,,,......... yakışır bu sözüm cahilce yazanlara

•  DS 7  SUV  2017

DS 7  SUV  2017

• quote:

Orijinalden alıntı: ax

Trde kaç paradan başlıyo bu

• gelecekse gelsin artik yoksa niyeti bozup 3008 alacagim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.