Şimdi Ara

Droyun.com tarafından dolandırıldım.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 13 Temmuz cuma günü bu siteden 200 liraya 50 dolarlık PSN US Hediye kartı aldım. 5 dakika sonra siteden bana siz bunu almadan önce stok var mı ? diye soracaksınız dediler ve ellerinde stok kalmadığını söylediler. Ben de öyle şey mi olur ? Siz stok yoksa satmayacaktınız dedim. Sonra görevli arkadaş merak etmeyin pazartesi günü hesabınıza yollarız dediler bende uzatmadım tamam dedim.
    Pazartesi oldu ve ne para ne haber verdiler akşama kadar sitenin offline olan canlı sohbetinin online olmasını bekledim. Akşam online oldu ve görevli arkadaş sitemizden size mail yollamışlardır doldurup bilgilerinizi yolladınız mı dediler fakat mail falan gelmedi bana. Neyse ben maili doldurup bilgilerimi yolladım. Pazartesi gününden beri ben 10 tane mail, 10 tane siteye mesaj attım yine bir haber yok.İlginçtir sitenin canlı sohbeti pazartesi gününden beri kapalı. Bu siteden 1350 liralık alışveriş yapmıştım ve bunları haketmedim. Haftaya pazartesine kadar en azından bir haber bekliyorum. Yoksa mahkemeye başvuracağım böyle sorumsuzluk olmaz.

Son Durum: Ben ettim siz etmeyin bitmiş site.

Mağdur edip telafi etmeyip 3 ay bekletip , almadan stok sorsaydın yüzsüzlüğünü yapıp insanı sinir hastası eden dolandırıcı bir site.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemmylevni -- 14 Eylül 2018; 17:48:53 >

• Banka'dan harcama itirazı açınız
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Hocam o nasıl oluyor ilk defa duydum da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lemmylevni kullanıcısına yanıt
    Para gönderdiğiniz banka şubesine gidip dolandırıldığınızı bu neden ile harcama itirazı yapmak istediğinizi belirtin yardımcı olacaklardır.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Peki çok teşekkür ederim.

• Bankaya başvurdum umarım bir sonuç alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemmylevni -- 20 Temmuz 2018; 15:14:24 >
  • Banka genelde paranızı yatırır sizin istediğiniz yönde sonuçlandırır bu tarz durumlar da bakalım bu sefer ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya eskiden beri kullanıyordum bu siteyi bir sorun olmamıştı.Adamlar son 200 lirayı da alalım sonra dükkanı kapatıp gidelim dedi herhalde. 😄

• Bankayla görüştüm 30 ile 180 gün içinde sonuçlanır dediler. Ölme eşeğim ölme. 😀😶

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemmylevni -- 23 Temmuz 2018; 11:17:55 >
  • Rezil kepaze herifler. Ben ettim siz etmeyin. Hem iade yok hemde sizi 200 lira için dolandırmayız diyorlar. Şaka gibi yüzsüzler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Droyun.com tarafından dolandırıldım.Droyun.com tarafından dolandırıldım.Droyun.com tarafından dolandırıldım.Droyun.com tarafından dolandırıldım.Droyun.com tarafından dolandırıldım.Droyun.com tarafından dolandırıldım.Droyun.com tarafından dolandırıldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.