Şimdi Ara

Drow Ranger kadar saldırı hızı yüksek kahraman?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyuna yeni başladım. Drow Ranger ile diğer kahramanlara göre çok daha iyi oynuyorum. Sebebi saldırı hızının 16 levelden sonra inanılmaz olması. Bu hızı sanırsam pasif olan ultisinden kaynaklanıyor. Gerçi orda 400 menzil içinde düşman varsa çeviklilik kazanmaz diye bir şey yazıyor ama her neyse asıl sorum Drow Ranger kadar saldırı hızı yüksük kahramanlar var mı?

• Drow ranger hizli degil ki ama trollun ultisi ile cok hizlandigini biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ursanin ikinci skili, troll, alchemist bir kac itemle maksimum hiza rahat ulasabiliyorlar. Maksimum hiz: 1 vurus=0.30 saniye
    Drowunda ultisi yani son yetenegi eger 400 menzil icerisine herhangi bir dusman kahraman girerse vermis oldugu ekstra agility(ceviklik) yariya dusuyor.
    Varsa sorun cevaplayim.
    Yeni baslayan birine nacizane tek tavsiyem; sakin ve saygili olman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hız falan hikaye. Trench'de ez kill alan hero istiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xhenderon

Ursanin ikinci skili, troll, alchemist bir kac itemle maksimum hiza rahat ulasabiliyorlar. Maksimum hiz: 1 vurus=0.30 saniye
    Drowunda ultisi yani son yetenegi eger 400 menzil icerisine herhangi bir dusman kahraman girerse vermis oldugu ekstra agility(ceviklik) yariya dusuyor.
    Varsa sorun cevaplayim.

alchemist ile 0.22 görmüştüm ?

• quote:

Orijinalden alıntı: WaReZ

quote:

Orijinalden alıntı: Xhenderon

Ursanin ikinci skili, troll, alchemist bir kac itemle maksimum hiza rahat ulasabiliyorlar. Maksimum hiz: 1 vurus=0.30 saniye
    Varsa sorun cevaplayim.

alchemist ile 0.22 görmüştüm ?

arkadaş yanlış söylemiş muhtemelen bonus as 600 amma BAT diye bir olay var 600 asli jugger 600 asli treanttan hızlı vurur max hız 600 asli alche ile 0.16sn=1 vuruş
  • Dostum Ursa'yı ilk defa aldım gerçekten ilk kullanışım olmasına rağmen resmen kahramana bayıldım. Hız konusunda ise 2 skilli gerçekten çok hızlı yapıyor tamam ama 4 5 hamlelik. Söylediğin diğer karakterleri biliyorum zaten ama bana hala drow çok daha hızlı geliyor. İnanılmaz seri atıyor okları özellikle 11. 12. levelde. Clinkz'nin de sanırsam 1. skili onu hızlandırıyor ama Drowun normal hali öyle. Tabi bu ben drow a alıştığım için bana hızlıymış gibi geliyor olabilir. Saygı konusunda da sanırsam lol de ki gibi ergenlerin dotayıda sarmasından korkuyorsunuz :D Ama tabi saygı herkesin oyundan zevk alması için önemli bir kriter.
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Öyle bir kahraman bulamadım ?
  • Hızlıdan kastınız koşma hızı ise doğru olabilir ama ben saldırı hızından bahsettim. Hani okları arka arkaya çok seri bir şekilde fırlatması
  • quote:

Orijinalden alıntı: mekrhn

Hızlıdan kastınız koşma hızı ise doğru olabilir ama ben saldırı hızından bahsettim. Hani okları arka arkaya çok seri bir şekilde fırlatması

Troll ve bloodseeker bu iki heroyu latede tutamazsin hele sange and yasha kastiktan sonra kimse cikamiyor Saldiri hizi olarak drow ranger ortalarda sayilir galiba sen sinirli kahramanda oynuyosun troll ve bloodseekerin saldiri hizi gercekten cok fazla

• Mjollnir assault kasmis troll ve ultiye abaniyor, o da ne arkadan invo alacrity basti. Hero duman

• Vlad mijo sy ile troll akar ama itemsiz 25 lvlde sırf stat artışıyla benim bildiğim terror en yüksek asa sahip hero

• Drow kadar hızlı hero itemleri saymazsak fazla yok.Drow hiç itemsiz 60 agi alıyor ultiden buda 60 saldırı hızı demek. Riki oyna bol bol agi kas hem hızlanır hem güçlenir kolay kill alır Slarkta oynayabilirsin.Vuruş hızı item kastıkça artar düşmana vurdukcada hem çok hızlı giden bir hero. Alchemist oynama kendine stun atarsın sonra çarşı karışır :D sniper oynayabilirsin heroya hız veren itemler kasılıyor zaten Troll var. Night stalker var geceleri drowu aratmaz gündüzleri çok atar yapma yeter kasmaya bak elvet gece gelicektir :D Huskar var ama canı azaldıkca hızlanır bunları oynayabilirsin çok zor hero değiller

• Troll warlord ondan daha hızlı
  • Windranger al harika bir hero.

• Tabi bu konuyu yazdığımdan beri oynamaya çalışıyorum. Açıkcası 7-24 oynamıyorum dersler diğer oyunlar sosyal hayat felan ama bir çok şey öğrendim. Gerçekten itemlerle diğer herolar çok daha hızlı olabiliyormuş. Mesela Alchemist ;)

@yesilliksiztantuni ; bu arada gerçekten harika hero :)

• cbaris114 kullanıcısına yanıt
    +1
  • simyacı by paulo coelho

• TERRORBLADE VE JUGGERNAUT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuroxy -- 30 Haziran 2015; 3:12:26 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.