Şimdi Ara

DROID TURBO2 KULLANMAK ISTEYENLER VE KULLANCILAR KULUBU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • La uzanlar nasıl bir kazık attıysa adamlar 15 yıldır elini eteğini çekti türkiyeden.. Milyar dolarlık bi vurgun vurmuştu tabi uzanlar bunlara...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci elini 3000 liraya satıyorlar yuh diyorum.

www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-motorola-droid-turbo-2-32gb-carsi-iletisimden-250522066/detay

• wolfestein kullanıcısına yanıt
    O satan firma hep ayni şeyi yapiyor ilk getirenlerden ve ilk kayitli satan firma ama çok pahali satiyor onda 3000 TL kayitli bende 2250 kayitsiz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

O satan firma hep ayni şeyi yapiyor ilk getirenlerden ve ilk kayitli satan firma ama çok pahali satiyor onda 3000 TL kayitli bende 2250 kayitsiz :)

Abi peki droid maxx 2 getirtsen olmaz mı?

Hem fiyat olarak daha uygun hem de özellik olarak birbirlerine daha yakın telefonlar.

Gerçi yukarıdaki fiyat da uygun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfestein -- 11 Aralık 2015; 18:01:14 >
    Devamli bu işi yapan biri olamadığım için talep geldikçe temin ediyorum bu yüzden alicak kişi 1 ay beklemek zorunda kaliyor kolay değil bu işler öyle hemen getir sat olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfestein

İkinci elini 3000 liraya satıyorlar yuh diyorum.

www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-motorola-droid-turbo-2-32gb-carsi-iletisimden-250522066/detay

kazıkçının önde gidenidir..o firma pasaport kayıtlarıda elinde patlamıştı alanların çok dikkatli olun ..
  • Moto G'nin ''Turbo'' versiyonu çıkmış, getirtebilirseniz forumda baya alıcı bulursunuz.
    Dediğin cihaz indian için çıkmış ve amerikadan satin almaya kalkarsak yol masraflari eklenecek ve fiyat artacak bu yüzden motorola sitesinde satmaya başladiğinda yine değerlindiricem

• Bahsedilen cihaz ABD Verizon operatörü için üretilen, esasında Motorola'nın Moto X Force olan modelidir. Bu bahsedilen Verizon Droid Turbo 2'de de Bootloader kilidi vardır fakat bu Verizon cihazlarındaki Bootloader kilitlerinin farkı; nalet Verizon tarafından kırılamaz bi şekilde kilitlenmiş olmasından dolayıdır. Yani garantiden feragat edip ben bu kilidi kaldırmak istiyorum diyerek kilidi kaldırabilme şansınız hiçbir şekilde yok Verizon cihazlarında. Kısacası bu cihaza 3.parti recovery yükleyemeyeceğinizden dolayı rom-root işlerine giremezsiniz, hemde uzunca bi süre, bilginiz olsun. Bulabiliyorsanız, temin etme şansınız varsa tercihinizi Moto X Force'den yana kullanın, Bootloader kilidi açmak hem serbest, hem 5dk, hem de gereksiz birsürü Verizon uygulaması yok. Verizon'un Motorola cihazlarında coderlar tarafından Bootloader kilidinin kırılması çok uzun sürüyor, misal ilk Verizon Droid Turbo'nun BL kilidi hala kırılabilmiş değil, ne zaman kırılacağı bile hala meçhul, yarım yamalak root oluyor ama sisteme yazma koruması bile açık, buradan pay çıkarın

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edacsac -- 21 Aralık 2015; 4:32:58 >

• edacsac kullanıcısına yanıt
    Droid turbo2 turkiyede calismiyormu demek istiyorsun unlocked olanlardami calismiyor?

• Hayır hocam, çalışmayla ilgili bi durum yok. Gayet normal bi şekilde cihazın 2G-3G'si çalışıyor ülkemizde, tabi kullanılacak 4G bantları hala gizliliği korumakta olduğu için 4G-4,5G konusunda birşey diyemiyorum.

Benim bahsettiğim durum bundan farklı. Bu cihazı root edemezsiniz, kök yetkisi alamazsınız diyorum, bi süre sonra çıkacak yapma romları, yani el yapımı romları kullanamazsınız, yükleyemezsiniz diyorum.

• edacsac kullanıcısına yanıt
    Evet rom konusunda hakli olabilirsiniz cunku hic duymadim rom atilan droid turbo cihazi.zaten alan kisi bunu bilerek almali.

• Beyler amazondan telefon alma sansim var suan ama droid turbo 2 mi alsam yoksa moto x pure modelinimi alsam kararveremedim. Droid turbo yaklasik 700 dolarken x pure 450 dolar. Siz ne dersiniz? Nexus 6 200-250 ye bulsam alacagim ama suan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gidakontrol -- 6 Ocak 2016; 14:44:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gidakontrol G kullanıcısına yanıt
    İmkanin varken turbo2 al

• bu droid 2nin verizon olmayanı yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknokaptan

Evet rom konusunda hakli olabilirsiniz cunku hic duymadim rom atilan droid turbo cihazi.zaten alan kisi bunu bilerek almali.

hocam yurtdışı telefon almak yasak değil mi siparişle gümrekten geçmiyor kanun değişti mi?
  • Şuan yurtdisindayim, gelirken getirip pasaportuma kaydettirecegim. Droid turbo 2 zaten sadece verizona özel üretildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidakontrol

Şuan yurtdisindayim, gelirken getirip pasaportuma kaydettirecegim. Droid turbo 2 zaten sadece verizona özel üretildi.

Artik Verizona ozel degil motorolada kendi sitesinde satmaya basladi ( cihazi motorola sitesinden dahi alsaniz cihazin icinde verizon uygulamalari var ve silinmiyor bilginize. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknokaptan -- 4 Şubat 2016; 19:27:33 >
  • ismail0100 kullanıcısına yanıt
    Amerikada tanidik biri varsa onun aracili ile temin ediliyor. Ve turbo2 artik Verizona ozel degil motorolada satmaya basladi kendi sitesinde.

YouTube/teknokaptan kanalimda bakabilirsiniz kisa bir inceleme cektim

• teknokaptan kullanıcısına yanıt
    Son bi sorum olsun size artık turbo droid bootloader unlock yapıp rom vs atabiliyor muyuz bu konuda bilginiz var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.