Şimdi Ara

driverlarımı nasıl güncellicem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    AMD FX X4 4100 Soket AM3+ 3.6GHz 12MB Cache 32nm İşlemci
    ASUS M5A97 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart
    SAPPHIRE HD6870 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı
    SEAGATE 3,5" 1TB Barracuda Sata 3.0 64MB Cache 7200Rpm Harddisk
    CORSAIR 8GB (2X4GB) VENGEANCE DDR3 1600MHZ CL9 DUAL KIT RAM

şimdi ben pc ye format attıktan sonra oyunları sorunsuzca açması için hangi driverleri indirmem lazım Allahını seven gerekli driverleri link atarsa çok sevinirim. 1 haftadır 10 kere format atıp 50 tane driver indirdim gene oyunlarda "çalışmayı durdurdu hatası" alıyorum.

• anakart için :http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM3Plus/M5A97/#download

işletim sistemini aşağıdaki dropdown menüden seçmeyi unutma..

ekran kartı için:http://www.sapphiretech.com/presentation/product/?cid=1&gid=3&sgid=1037&lid=1&pid=1270&leg=0#

yine işletim sistemine dikkat et.

iki driverın da kurulum dosyası vardır büyük ihtimal.

• Indireceğin donanımın resmi sitesine gir... Birde net frema worku kur oyun programlarda sorun oluşmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nevo33

bigisayarımın tüm özellikleri bunlar:

şimdi ben pc ye format attıktan sonra oyunları sorunsuzca açması için hangi driverleri indirmem lazım Allahını seven gerekli driverleri link atarsa çok sevinirim. 1 haftadır 10 kere format atıp 50 tane driver indirdim gene oyunlarda "çalışmayı durdurdu hatası" alıyorum.

mesela hangi oyunlarda bu hatayı alıyorsun. format attığın dvd yi değiştirmeyi denedinmi sanki kurulum yaptığın windows ta sorun var gibi. formattan sonra driver kurmadan w7 bazı oyunları açabilir. oyunlar için ekran kartı dirverini kurman yeterli olacaktır ekstra bir durum olmadıkça

• quote:

Orijinalden alıntı: KEREM04283

quote:

Orijinalden alıntı: nevo33

bigisayarımın tüm özellikleri bunlar:

mesela hangi oyunlarda bu hatayı alıyorsun. format attığın dvd yi değiştirmeyi denedinmi sanki kurulum yaptığın windows ta sorun var gibi. formattan sonra driver kurmadan w7 bazı oyunları açabilir. oyunlar için ekran kartı dirverini kurman yeterli olacaktır ekstra bir durum olmadıkça

euro truck 2 ve hitman 5 de aldım bu hataları belkide format ta bi sorun vardır. birdaha atmamı önerir msiniz?

• bilmiyorum size kalmış ama pc çokta önemli program vs yoksa ve bu sorunla sürekli karşı karşıyaysanız hele birde kullandığınız windows orjinal değilse farklı bir windows dvd si ile formatlayın derim. birde şu var oyunda kurulum hatası yada eksiğide olabilir bahsettiğiniz oyunlar hakkında bilgim yok. mesela bf3 eğerki kurulumu yaptıktan sonra C/program files ten oyunun isminin sonundaki TM eklentiini silmezseniz oyun çalışmayı durdurdu hatası verir. bunu gibi eksiklerde olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: KEREM04283

bilmiyorum size kalmış ama pc çokta önemli program vs yoksa ve bu sorunla sürekli karşı karşıyaysanız hele birde kullandığınız windows orjinal değilse farklı bir windows dvd si ile formatlayın derim. birde şu var oyunda kurulum hatası yada eksiğide olabilir bahsettiğiniz oyunlar hakkında bilgim yok. mesela bf3 eğerki kurulumu yaptıktan sonra C/program files ten oyunun isminin sonundaki TM eklentiini silmezseniz oyun çalışmayı durdurdu hatası verir. bunu gibi eksiklerde olabilir

yok pc yi formatlamadan evvel anında çalışan oyunlardı ne olduysa korsan win 7 ile format atınca oldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.