Şimdi Ara

driver sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2004 aldığım laptopa ilk defa format attım, driverlarını bulup yükledim fakat ekrankartının driverı bir türlü yüklenmiyor,acer sayfasından laptop modelini bulup ordakini yükledim yine yok netten bi kaç tane buldum olmadı hatta aynı ekran kartı dellin bi modelinde varmış,dell in sayfasından onuda yukledim yok
    indirdiğim driverlar iki tip hata verio, biri malum driver uygun deil,diğeride normal setupla yüklediğimde yüklenmiş gibi bitiyor fakat yüklenmiyor tabi,aynı driverı aygıt yöneticisinden manuel deniyorum bu seferde driverı tanımıyor,bi kaç gündür ekran kartsız makinayı kullanıorum kafayı yicem,yardımcı olursanız sevinirim
    acer aspire 1362lci
    nvidia geforce fxgo 5200 64mb

• Buradakini denedinizmi ?
  • verdiiğin linki denemiştim daha önce, gelen giden olmamıştı dosya kaldırışmış herhalde
    iki tanede yönlendirme vermiş fakat onlarda nvidianın sayfasına yolluyor ordada bulamamıştım ben
    sen denedinmi linki gelen giden bişey varmı
  • uniblue driver scanner i indir. tarama yapsn bilgisayarında eksik driver'i buLup indirsin.
  • dediğini yaptım fakat program sadece driverların güncel sürümlerini indirdi(ses,eternet),ekran kartının driverı olmadığını soylemedi bile
    şimdi bakıyorum bilgisayarın alındığındaki recover cdsi varmı die ama bulamadım daha
    başka önerisi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim, driver siteleri veya sağlam driver bulma programları yazarlarsa iyi olur ,bu arada driver magic denen programıda denedim oda cırt
    şimdiden teşekkkürler
  • http://www.forumlegal.net/otomatik-driver-y-t164298.html?s=f14dce5e73697e43d751fca34477be4a& ßirde bu Programı dene istersen . Sorunun Çözülür Umarım..
  • bundada ekran kartını göstermedi,acaba biosla ilgili bi sorunmu var ,bios ayarlarında kapalı olabiliri acaba ekran kartı yuvası,ama zannedersem aygıt yoneticisindede gozukmemesi lazım o zaman
    biostan anlıyan boyle bişey olup olamayacağını yazabilirmi yoksa recover cdsine kalcaz ki oda yok ortada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.