Şimdi Ara

Dreambox 500s şifreli kanalları izleme(İdman,Ntv Spor, Az Tv)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
5.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Dreambox 500s uydumuz var. Başlıkta yazdığım kanallar maç sırasında uyduya geçiyor. Biraz araştırdım bunu açmanın yolları varmış. Bu kanalları maç esnasında da izlemek için neler yapmam gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar Dreambox 500s uydumuz var. Başlıkta yazdığım kanallar maç sırasında uyduya geçiyor. Biraz araştırdım bunu açmanın yolları varmış. Bu kanalları maç esnasında da izlemek için neler yapmam gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

HACK BİSS KEYLER PROGRAMINI İNDİRİN VE tuxcom yazılımını uydu cihazına yükle ve elle keyleri gir ve seyret özet oldu ama iş yerinden yazıyorum.İnternet kafede olsaydım yazılımı verirdim ama maalesef kafeye bu aralar gidemeyeceğim....
  • quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar Dreambox 500s uydumuz var. Başlıkta yazdığım kanallar maç sırasında uyduya geçiyor. Biraz araştırdım bunu açmanın yolları varmış. Bu kanalları maç esnasında da izlemek için neler yapmam gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

HACK BİSS KEYLER PROGRAMINI İNDİRİN VE tuxcom yazılımını uydu cihazına yükle ve elle keyleri gir ve seyret özet oldu ama iş yerinden yazıyorum.İnternet kafede olsaydım yazılımı verirdim ama maalesef kafeye bu aralar gidemeyeceğim....

Hocam yorumun işçin teşekkür ederim ama alete nazar değdi yandı. Onun yerine Kamosonic Hd-2505 aldık kurulumu ile uğraşıyoruz.

• Arkadaşlar. bende bir dreambox dm500s orj. cihaz var. Turksat ve Hotbird 2 lnb li. Her ayarını yaptım. 400 e yakın turksattan 1200 e yakın hotbirdden yayın alıyorum. İmage yükledim. cccam ve mgcamd yükledim. internet bağlantısı var. herşey tamam. ama malesef bir sürü key dosyası denememe ve birçok forum sitelerindeki işlemleri denememe rağmen ,şifreli kanalların 1 tanesini bile izleyemiyorum. Ne yapmalıyım.. ? şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarkanfes

Arkadaşlar. bende bir dreambox dm500s orj. cihaz var. Turksat ve Hotbird 2 lnb li. Her ayarını yaptım. 400 e yakın turksattan 1200 e yakın hotbirdden yayın alıyorum. İmage yükledim. cccam ve mgcamd yükledim. internet bağlantısı var. herşey tamam. ama malesef bir sürü key dosyası denememe ve birçok forum sitelerindeki işlemleri denememe rağmen ,şifreli kanalların 1 tanesini bile izleyemiyorum. Ne yapmalıyım.. ? şimdiden teşekkürler.

cccam artık yalan oldu servercılar aç kaldılar
    oscam ymod ilede işinizi görebilirsiniz
    oscam ymod v18-t19 diye aratın hatta dm500s ler enigma 1 olduğu için "oscam ymod v18-t19.tar.gz" olarakta aratabilirsiniz
    kutuya FTP ile bağlanın ve oscam ymod v18-t19.tar.gz dosyasını tuxbox içine atın
    oscam ymod u kurduktan sonra blue panelden "OSCam ymod (full log)" olan kısmı seçin ve restart enigma yapın
    şimdi size lazım olan key dosyası tabikide..
    key dosyası için yerli forumları boşuna dolaşmayın zaman kaybedersiniz
    bu iş için yabancı forumlar ve upload centerlar vazgeçilmezdir key dosyalarını oradan çekebilirsiniz
    key dosyalarını FTP ile kutuya bağlanıp atın
    kutuya attığınız dosyaları FlashFXP programı ile bin scprit ve diğer dosyaların CHMOD değerini ayarlayın 755/644 gibi
    restart enigma yapın

NOT: Ayrıca OSCam ymod cccam gibi internet bağlantısına ihtiyaç duymaz ikide birde takılma/donma sorunu da yaşamazsınız
    ÖNEMLİ: Cihazına gelebilecek zararlardan sorumluluk kabul etmem..!

İyi Seyirler..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.