Şimdi Ara

‘Draw Something’ aktif kullanıcı sayısı düşüşte (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
4.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu oyun özgün filan değil ki bundan yıllar önce çizbakalım vardı o bile özgün değil deniyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Latour

quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

Kusura bakmayın ama bugüne kadar DonanımHaber'de gördüğüm en geyik, en gereksiz haber valla...

Yani başarı haberi desen değil, yeni bir ürün tanıtımı falan da değil.

Daha önce çıkmış, başarılı olmuş bir ürünün kullanımının azaldığı haberi.

Gerçekten gereksiz haber...

Bundan sonra senden izin alak o zaman haci konu acmadan once gerekli gereksiz diye basindan haber ver bize.

Ne alakası var kardeşim. İyi bari. O zaman biz ses çıkartmayalım. Ne kadar gereksiz çöp haber varsa yayınlansın haber diye.

Bir arkadaş ta demiş ki: Beğenmediğin haberlere bakma demiş. Ne yani çözüm bu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_bt

bu tip benzer oyunlar zaten vardı. bu sonradan çıktı ve bir anda popüler oldu ve zynga 210milyon dolara satın aldı. Nasıl bir piyasaysa bu anlamadım gitti. diğerleri neden popüler olmuyor. hep danışıklı dövüş. 210milyon dolara alınır mı şu salak oyun ayrıca

Oyunu degil firmayi almislar.
  • haber kıtlığı devam ediyor
  • Haber için teşekkürler. 210 milyon dolara satın alınan uygulama (Firma satın alındı ama firmanın bu uygulamadan başka kayda değer başka bir oyun-uygulaması yok) 20 günde 5 milyon kullanıcı kaybetmiş. Mobil uygulama piyasasının hala volatil olduğu görünüyor. Sektördeki en büyük firmalar bile değerleme yapamıyor. Gayet haber değeri olan bir konu, atlanması hata olurdu.
  • baydi artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep aynı kelimeler geliyor. Ayrıca türkçe değil. Google translate ile oynuyorum ben.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.