Şimdi Ara

Draven ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en iyi adc bana göre. bot lane de şu ana kdar bir tek catlynden counter oldu başka bişi yok. Q skilini kullanıcam diye kasmana gerek yok adam kaçarken kullanman daha mantıklı yere düşmeden tututorsun. E skilli kaçarken çok etkili.
  • her ulti atışımda kamerayı serbeste alıp balta gelene kadar oturup izlerim ki balta gelir gelmezde gang yerim :D
  • Balta tutmak olayından dolayı normal saldırıların sinek ısırığı gibi geliyor ben aldıkdan sonra refund etmiştim ama bug oldu ip geldi kendisi gitmedi karşında sona gibi bir support varsa süper eğlenceli oluyor snowball tarihini tekrardan yazıyorsun.Artık onunla oynarken şu göz yorma dalgası yüzünden masterieslerde cdr aldım hiç uğraşmıyorum habire Q spamlıyorum.

Oyuna ilk başladığımda takıma bir draven gelmişti sanırım ondan sonraki haftalarda ultisi nerflenmiş adam bot lanede attı baltaları 2 kişiyi yakaladı ardından koşarak midden geçti toptaki adamı vurdu.Onun gazıyla hep almak istediklerim listesindeydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDNZCLK -- 17 Ocak 2013; 6:05:28 >
  • tek güçlü counter'i varus,onun dışında adc olarak en fazla dmg output'a sahiptir kendisi adamı harrastlamadan birinci baltayı önce açarsın cd geldiğinde ikinciyi de açıp harrastlarsan yaptığın dmg çok fazla artıyor,birde her baltayı tutuşunda w basmayı refleks haline getirirsen çok iyi oluyor kaçarken ve kovalarken,hele bir de kırmızı as botu birleştirmişsen kitelamada sınır tanımıyor kendileri dikkat etmen gereken birşey daha yanında hard cc support varsa çok güzel oluyor en güzel taric'le gidiyor şimdi ki patchte alistarın headbutt tekrar 650 range e çıkıyor o da tercih sebebi olur early kill almak için
  • Draven deilll drayvennn :D
  • oynaması en zor şampiyon.. oyun başından sonuna kadar balta tutmaya çalışıyorsun ne gerek var bukadar uğraşmaya.
  • öyle söylendiği kadar da zor değil zaten farm yaparken last için bekliyorsun adclerde dravenda o arada balta yakalıyorsun sadece sağ tuş değil . taric ve leonayla iyi gidiyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDNZCLK

Balta tutmak olayından dolayı normal saldırıların sinek ısırığı gibi geliyor ben aldıkdan sonra refund etmiştim ama bug oldu ip geldi kendisi gitmedi karşında sona gibi bir support varsa süper eğlenceli oluyor snowball tarihini tekrardan yazıyorsun.Artık onunla oynarken şu göz yorma dalgası yüzünden masterieslerde cdr aldım hiç uğraşmıyorum habire Q spamlıyorum.

Oyuna ilk başladığımda takıma bir draven gelmişti sanırım ondan sonraki haftalarda ultisi nerflenmiş adam bot lanede attı baltaları 2 kişiyi yakaladı ardından koşarak midden geçti toptaki adamı vurdu.Onun gazıyla hep almak istediklerim listesindeydi.

Draven nerf/buff yemeyen/almayan tek herodur(vi falan haric)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balawitz

quote:

Orijinalden alıntı: iDNZCLK

Balta tutmak olayından dolayı normal saldırıların sinek ısırığı gibi geliyor ben aldıkdan sonra refund etmiştim ama bug oldu ip geldi kendisi gitmedi karşında sona gibi bir support varsa süper eğlenceli oluyor snowball tarihini tekrardan yazıyorsun.Artık onunla oynarken şu göz yorma dalgası yüzünden masterieslerde cdr aldım hiç uğraşmıyorum habire Q spamlıyorum.

Draven nerf/buff yemeyen/almayan tek herodur(vi falan haric)

Böyle dememin sebebi aynı şeyi çok denedim botlarla falan ama hiç yapamadım

• Earlyde balta tutup atma olayı çok işe yarıyo. Ama latede hiçbir işe yaramıyo max bikere kullanıyon o skilli. Baltayı tutacam derken 2 attacktan oluyon çünkü zaten ilerde. Başta pis vuruyo ama.

Ayrıca oyundaki twisteddan sonraki en tarz hero.
    Ayrıca tek eğlenceli adc.
  • önümdeki 100 hp li adama ulti atmıştım adama bot lanede, bizim nexusa kadar gitmişti ters yönde.Nasıl oldu anlamadıydım
  • Bana göre en saçma hero.

bir kere ADC dediğin pozisyonu önemli.

yani tf'lerde öküz gibi içeri değil arkada duracak gelebilecek fokuslara karşı pozisyonunu alacak.

ama dravende yok bu olay,bir kere q yu tutturman için baltayı yakalaman lazım o balta da tflerde çok sıkıcı oluyor.

balta tflerde önüne düştüğünde rakibin tam ortasına girmek zorunda kalıyorsun ya da en sıkıcı gerçek : rakip baltanın düşeceği yeri göreceğinden oraya gidiyor, öldün.

diğer eksisi ;

baltayı mı yakalayacaksın,karşı takıma fokus mu alacaksın yoksa gelebilecek fokuslardan mı kurtulacaksın.

onun yerine daha kullanışlı adc var : corki,ez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ken B. -- 17 Ocak 2013; 15:09:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: I need $

q skili sıkıcı adc early oyununa renk katıyor bence

Hocam Draven i almalımıyım yani ? Bende almak istiyorum. Fikrinizi merak ediyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jim*

quote:

Hocam Draven i almalımıyım yani ? Bende almak istiyorum. Fikrinizi merak ediyorum?

ezreal ana karakterin değil mi senin yanlış hatırlamıyorsam ?Bence draven alma ezreal ile iyisin
  • quote:

quote:

quote:

ezreal ana karakterin değil mi senin yanlış hatırlamıyorsam ?Bence draven alma ezreal ile iyisin

Evet öyleydi. Çok paylaşımcı bir Ezreal oyuncusuyum. Ama daha önce hiç Darius , Draven gibi karakterler ile oynamadım. Merak ediyorum...
  • Earlyde q op.

Latede karşı tarafı outfarm bıraktıysan ve 2-3 level farkı varsa 1 q sonra 1-2 basic attackla(critten dolayı) hemen hemen 2k vurabilirsin . Bu yüzden Draaavveeen .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasc1453

oynaması en zor şampiyon.. oyun başından sonuna kadar balta tutmaya çalışıyorsun ne gerek var bukadar uğraşmaya.

Hocam Çok Abarttınız.
  • quote:

quote:

al yada alma işte tüm mesele burda .alırsan oynayabilecekmisin .ya da almazsan o karakterden zevk alıp almayacağını hiç bir zaman bilemeyeceksin .işte mese bu yeğen al yada alma ..
  • Oynaması eğlenceli bir kardeşimizdir kendisi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.