Şimdi Ara

Dragonslayer Pantheon ve Riot Ward kodları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
792
Cevap
9
Favori
39.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Artık bulamayacağım sanırım,paylaşan da yok.Arayanlara kolay gelsin.
  • Paylaşan yok arkadaşlar Reddittede iş yok..
  • Riot Ward kodu kaptım bir tane Reddit'ten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Riot Ward kodu kaptım bir tane Reddit'ten

Redditden nasıl kod buluyoruz acaba :D
  • Derken 3. Wardımı ve Dragon Slayer Pantheonumu kapmış bulunuyorum (EUW için)
  • quote:

Derken 3. Wardımı ve Dragon Slayer Pantheonumu kapmış bulunuyorum (EUW için)

neyden buluyoruz bi link atsan :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

quote:

TweetDeck diye bir site var oradan yapıyoruz konusu var zaten biraz araştır hocam , biraz seri olman gerekiyor ama
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DarK BrotherS

quote:

TweetDeck diye bir site var oradan yapıyoruz konusu var zaten biraz araştır hocam , biraz seri olman gerekiyor ama

Tm eyv

• pusuya yattım bakalım
  • Eskiden ne güzel rahat rahat kod bulurduk şimdi bu saatte twitterın derinliklerine girerek bulduğum yeni gönderilmiş kodlar bile kullanılmış çıkıyor. Keşke hiç yayılmasaydı bu iş .
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paako

Eskiden ne güzel rahat rahat kod bulurduk şimdi bu saatte twitterın derinliklerine girerek bulduğum yeni gönderilmiş kodlar bile kullanılmış çıkıyor. Keşke hiç yayılmasaydı bu iş .

tweetdeck yayıldı mertlik bozuldu, yeni bi tweet atıldığında anında bildirim geliyor ben de o şekilde buldum anca
     Dragonslayer Pantheon ve Riot Ward kodları

• quote:

Eskiden ne güzel rahat rahat kod bulurduk şimdi bu saatte twitterın derinliklerine girerek bulduğum yeni gönderilmiş kodlar bile kullanılmış çıkıyor. Keşke hiç yayılmasaydı bu iş .

++1
  • Fazla kod olan atabilirmi lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraketmen

quote:

tweetdeck yayıldı mertlik bozuldu, yeni bi tweet atıldığında anında bildirim geliyor ben de o şekilde buldum anca

Anında bildirim işi nasıl yapılıyor hocam?

Gerçi bu yayılma işi de bu forumun altından çıktı

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: buraketmen

quote:

Anında bildirim işi nasıl yapılıyor hocam?

Gerçi bu yayılma işi de bu forumun altından çıktı

Tweetdeck programında alerts kısmında sounds ve popups var onları açman gerekiyor, bir sürü şeyi yeni sekmelerde arayıp o şekilde yapabilirsin. Benim durumum bu şekildeydi
     Dragonslayer Pantheon ve Riot Ward kodları

• İnsanlar yattığına göre av başlasın

• Fastidious kullanıcısına yanıt
    bulursan haber ver

• OmC43 kullanıcısına yanıt
    30-45dk işim var sonrasında başlıcam aramaya oyunda kalırsan beraber bakarız.

• Anlamadığım kodlar ortaya çıktığında twitterda kaos ortamı oluyordu sürekli yazılar falan kod paylaşılsa kullanılasıya kadar gidiyordu veya sahte çıkıyordu bu sefer kimse birşey yazmıyor tweetdeck ses çıkarmıyor
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.