Şimdi Ara

Dragonslayer Pantheon ve Riot Ward kodları (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
793
Cevap
9
Favori
39.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.5 seneyi geçik oynuyorum.1 tane şöyle bir şeyden nasiplenemedim vay arkadaş ya.
  • yov riot ward alan var mı yoov
  • quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

quote:

Orijinalden alıntı: Cowinenge

Benden bugunluk bu kadar... Beyler bu arada fazladan aldigimiz ward skinlerini nasil birine gonderebiliyoruz??

Normal kodu veriyirsun hocam fazladan varsa bana verebilirsin

Hocam kodu nasıl veriyoruz ? Ben kodu yazdım işte ingilizce olarak sende var fakat biz bunu kullanıldı olarak değiştirdik bir arkadaşına yollayabilirsin falan yazdı orada , şimdi arkadaşım yazıyor kullanılmış diyor kod. Yardımcı olursanız elimde bir tane fazladan riot ward var özelden pm atarım.

• ward kodu var ilk alıntılayana vereyım. pm atmayın ben daha alamadım pant kodunu sınavdan yenı geldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

ward kodu var ilk alıntılayana vereyım. pm atmayın ben daha alamadım pant kodunu sınavdan yenı geldım :)

oo alırım bi dal

Edit: Teşekkür ettim

Dragonslayer Pantheon ve Riot Ward kodları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraketmen -- 5 Temmuz 2014; 12:50:37 >

• quote:

ward kodu var ilk alıntılayana vereyım. pm atmayın ben daha alamadım pant kodunu sınavdan yenı geldım :)

lutfen

edit: gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kanae -- 5 Temmuz 2014; 12:44:01 >
  • quote:

--------------

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ward kodunu attım
  • quote:

2 ward kodunu attım

bir tanesi kendi tarafımdan kullanılmıştır yine teşekkürler.
  • yok abi böyle şeylerde ben alamıyorum hiçbir zamanda alamadım milletten sonra parayla satın alıyorum :/
  • teşekkurler arkadaşlar önemli değil. lütfen pm atmayın bende pantheon kodu alamadım dediğim gibi kpss sınavından dolayı arayamadım.

biraz bakıyorum da pek paylaşan yok
  • pantheon alsamda gitsem
  • arkadaşlar bu kodlardan dağıtan birilerine vereyim diyen olursa bana verebilir mi ?
  • Hecarim Blitzcrank zamanında bi tarafımı yırtmıştım Hecarim için ama yüzüne bile bakmadım. Buradaki 90% Pantheon alsa bile yüzüne dahi bakmayacak. Pantheon seven varsa çoktan almıştır.

• Allahını seven bi ward kodu atsın özelden twitter face kullanmıyorum . Lan ne dilenci adamım orası ayrı.

• bana yardımcı olursanız sevinirim gerçekten ugrasıtıgım halde ikisinide alamadım :/
  • pantheon bulamıyorum ya :D
  • satın bile alırım pantheon kodu bulamadım ben de
  • Abi bulamıyorum şu bulanlar nasıl buluyor durmadan tweetdecke bakıyorum ama boş...
  • yayın izleyin beyler dagıtanlar oluyor. bende öyle aldım kod zar zor. bu arada fazladan blitz kodu geldi vereyim ilk talihliye. blitzi hiç olmayan biri ilk olarak alıntılasın mesajımı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.