Şimdi Ara

Dragon's Dogma'nın PC Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi Geldi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Dragon's Dogma geçtiğimiz aylarda PC için duyurulmuştu. Şimdi Capcom, oyun için tam çıkış tarihi ve sistem gereksinimlerini duyurdu.

Capcom, duyurusunda oyunun 4K'da ve 60 FPS'de akıcı bir şekilde çalışacağını söylemişti. Hatta oyunda herhangi bir FPS kilidi yok ve eğer iyi bir PC'niz varsa, 60 FPS'nin de üzerine çıkabileceksiniz. Bunun dışında oyuncular, oyunu kendi istekleri doğrultusunda 30 ya da 60 FPS'ye kilitleyebilecek. 

Duyuruda oyunun klavye ve mouse ikilisine ek olarak, Xbox One, Steam ve DualShock destekli olacağı söylendi. The Dark Arisen çıkışını gerçekleştireli, 2016 itibariyle, 4 yıl oluyor. Bu yüzden PC'nizi zorlayacak bir oyun sayılmaz, ancak PC'nizin oyunu çalıştırıp çalıştırmayacağını merak ediyorsanız, sistem gereksinimleri şöyle: 

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows Vista ya da daha üstü

İşlemci: Intel Core i5-660 CPU ya da dengi bir işletim sistemi

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Radeon HD5870 ya da dengi bir ekran kartı

DirectX: Version 9.0c

HDD: 22 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri  

İşletim Sistemi: Windows Vista ya da daha üstü

İşlemci: Intel Core i7-4770K ya da dengi bir işletim sistemi

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760 ya da dengi bir ekran kartı

DirectX: Version 9.0c

HDD: 22 GB boş alan 

Oyunun PC versiyonu, dokuz yeni kazanım, özelleştirilebilir klavye mouse desteği ve çıkan bütün DLC'leri de içerecek. Şu anda Steam'de ön ödemeye açık durumda ve 60 TL'lik bir fiyatı olan oyun 16 Ocak itibariyle çıkışını gerçekleştirecek. 

• Optimize sorunu olmasın yeter .

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • GTX 760 ile herhalde 4k 30 fps de çalışcak gibi

• Güzel haber :D

• vay be bir pc daha eskidi artık bu oyunlara çok uzağım sistem gereksinimleri git gide tırmanıyor

• Fiyatı da gayet makul bence.Çok kaliteli bir oyun bence ps3 de oynamıştım zamanında dinamikleri ve boss savaşları gerçekten çok yenilikçi ve kaliteli.

• Bu oyun çıkalı yıllar oldu.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleArkasiForvet

Bu oyun çıkalı yıllar oldu.

dragon's dogma dark arisen gelicek hocam eksik yazmislar
  • xbox 360 da oynamistim 3 4 kere ust uste bitirdigim nadir oyunlardan fevkelade guzel bir oyundu bence bu tur oyunlarda pvp olsa tadindan yenmez .bu soylemim uzerine elestirenler cikacaktir ama dunya kadar armoru weaponu bir araya getirim gelistirdikten sonra oyunu ofline seneryo modunda oynamak gercekten skiyor.

• xbox 360 da oynamistim 3 4 kere ust uste bitirdigim nadir oyunlardan fevkelade guzel bir oyundu bence bu tur oyunlarda pvp olsa tadindan yenmez .bu soylemim uzerine elestirenler cikacaktir ama dunya kadar armoru weaponu bir araya getirim gelistirdikten sonra oyunu ofline seneryo modunda oynamak gercekten skiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.