Şimdi Ara

Dragon Knight

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar,abiler dragon Knight için en güncel tavsiyelerinizi bekliyorum amcam oyuna yeni başladı ember spirit denemekte ısrar etti yayında gördüğü için ama doğal olarak beceremedi şimdi dragon Knight hem cool bir hero hem iyi vurur hem kolay ölmez hemde kolaydır çok zorlamaz diye ona başlattım.Varmı tavsiyeler...

• Neden hero mainliyorsunuz? Takımların durumuna göre oynamak daha önemli.

Cool olması pek bir,şey değiştirmiyor, kasamadığın sürece iyide vurmaz , zor da ölmez. kolay kısmı tartışılır. Her hero gibi o da sihirli ellerde akar gider.

Ben 3-4 sayfa aynı hero ile oynayarak, sonra birisi DK seçecek, eee sonra? Sudan çıkmış balık sendromu. Devamında oyundan çıkma, feed , küfür vs.

Neyse uzun lafın kısası tek hero mantığından çıkın yolun başındayken.Teşekkürler.

NOT: Mesaj her türlü saldırıya açıktır.
  • oyuna yeni başlayanlar için Durable, yani dayanıklı ve STR heroları seçmek mantıklı. Çok fazla skilli olmayan, en az 1 pasif skilli olan heroları seçmek , item buildlerinde çok fazla utility (eul, forcestaff, aktive edilebilen şeyler...) bulunmayan herolar seçmek mantıklı. Dragon Knight benim de oyuna başlayan arkadaşlarıma ilk önerdiğim herolardan. Oyunun nasıl işlediğini öğrendikçe, geliştikçe zevk alması açısından bazı carryler, kendini hazır hissettiğinde de support oynamaya geçmesi önerilir.
  • Merdomable kullanıcısına yanıt
    hero mainlemek iyidir bence yeni başladığında zamanlada diğer heroları elbet merak edip oynıcak ama 1 heroyu mainleyerek o nu oynarsa kötü oynamıyacağını garantilemiş olucak en azından ben öyle düşünüyorum.bende yeni başladım sayılır dota 2 ye faceless void,shadow shaman bu ikisini oynuyorum şimdilik mid sup a ss i alıyorum carry e fv yi gittiği yere kadar henüz bir çok heroyu bilmiyorum karşıda veya takımım da gördükçe nasıl olduklarını kavrıyorum sıkıldıkça başka herolarda deniyorum böyle böyle poolum genişler elbet diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

hero mainlemek iyidir bence yeni başladığında zamanlada diğer heroları elbet merak edip oynıcak ama 1 heroyu mainleyerek o nu oynarsa kötü oynamıyacağını garantilemiş olucak en azından ben öyle düşünüyorum.bende yeni başladım sayılır dota 2 ye faceless void,shadow shaman bu ikisini oynuyorum şimdilik mid sup a ss i alıyorum carry e fv yi gittiği yere kadar henüz bir çok heroyu bilmiyorum karşıda veya takımım da gördükçe nasıl olduklarını kavrıyorum sıkıldıkça başka herolarda deniyorum böyle böyle poolum genişler elbet diye düşünüyorum

Pool gameplay izleyerek gelişir. Bol bol gameplay izle bunları taklit etmeye bak(kavramayı da unutma)
  • quote:

Orijinalden alıntı: greencraft

quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

Pool gameplay izleyerek gelişir. Bol bol gameplay izle bunları taklit etmeye bak(kavramayı da unutma)

guzel yorum +1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.