Şimdi Ara

Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
722
Cevap
11
Favori
25.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana öyle geliyor ki omni kingin verdiği butona yanlışlıkla basıcak goku.
  • Serinin gerçek kahramanı Yajirobe'dir
  • Benide ekler misin?
    Çocukluğumdan beri izlerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -_-_- kullanıcısına yanıt
    ------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumprep -- 7 Mayıs 2020; 21:46:44 >
  • Ölümsüzlük derken aklıma Namek gezegenindeki Freeza geldi, ölümsüzlüğü isteyenlerin en başında o vardı sanırım.

Vay be ne günlerdi

Black'ın Ki'si Zamasu'ya neden benzediğini hiç anlamadım.
  • SSJ3 Z Goku GT base Goku ile aynı güçteler

GT SSJ2 x40
    GT SSJ3 x400
    GT SSJ4 x4000

Goku - Vegeta füzyon yapıyor Gogeta ortaya çıkıyor

Gogeta SSJ4 kaiokenx2 = x16000

Beerus Z SSJ3 Gokuya tek atmıştı
    GT base Goku ile aynı
    Bence SSJ4 Gogeta Beerus'dan daha güçlü

Omega Shenron evreni yokedebilecek güçte birisidir

Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!)

SSJ4 Gogeta bunu GT sonlarında tokatlamıştı siz düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Future Trunks, Goku vs Future Zamasu, Black Goku meselesine çok takılan var.
    Hikayeyi doğru okumak lazım ilk başta...

Yine de, 62. Bölüme kadar beklemek daha doğru olacak, sonra, gerekirse ben de birkaç şey yazacağım bu konuda

60 nci bölümde Black hakkinda daha çok sey ogrenecegiz. Son bolumde beerus un sahnesi iyidi. Sira Future Zamasu ve black te. Future Trunks, Goku vs Zamasu, Black meselesine gelince orada tartisma olmasi normal. Trunks SSJ Blue seviyesine ulasmadan Zamasu ile nasil kapisabiliyor. Black suanda kesinlikle SSJ Blue Goku dan daha guclu. Zamasu ile Goku cok kapismadi ama orada da esit gibiydiler. Trunks ne ara bu kadar guclendi. O bolumde buraya da takilmazsan zaten hersey cok iyidi saf aksiyon dolu bir bolumdu.

• Manganın son bölümü türkçeye çevrilmiş, animeden biraz farklı ilerlese de onun da kendine has bir havası var.
  • İyi hoş ta şu çizimler nedir Allah aşkına? Şu çizimler Dragon Ball'a hakaret gibidir, yazık.

• Hocam Kaioshin ölünce yıkım tanrıları ölmüyor muydu? Zeno konusunda haklısınız

• Benim anladığım kadarıyla Yıkım Tanrısı ve onun yardımcısı dışında daha büyük bir tanrı yok diye düşünüyor Zamasu, bu yüzden diğer evrenlerde ki Kaioshin ölümlerini düşünmüş gibi geldi. Eğer Zeno-sama bu işe müdahele ederse çok çabuk bitecektir. Onun dışında ölümsüz birinin sonunu bir savaş olayıyla nasıl hazırlayacaklar onu da merak etmiyor değilim.

Diğer konu ise Goku Blue modunda SSJ3 yapabilir mi? Hatta SSJ3B + Kaioken falan, ne bileyim güç arttırımı için bir çok yol var çünkü. Trunks konusu ise kendi dünyalarında ki çevresini canlandırmadığı sürece mangaka hikayeye istediği kadar katacaktır.

Her şeyden biraz biraz karmaşık bir yorum oldu ama neyse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Vegeta çok pasif kaldı, gelen vuruyor giden vuruyor buda beni üzüyor
  • Fan artcı kesim duygularıma tercüman olmuş.

Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!)
  • quote:

Bölüm güzeldi gerçekten ama sonraki bölümler efsane olacak gibi

--> Zeno seviyesinde olacak denilen Black, kendisi ile fusion yapmış hali ile mi olacak acaba?

Fusionlu Black Goku'ya Mafuba tekniği kullandıktan sonra arc biter herhalde

• Vegeta prensliğini konuşturmuş gene
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Souclarin

Vegeta prensliğini konuşturmuş gene

Aynen

Ama Black in tüm gücünü kullandığını sanmıyorum şu anda Gerçi öyle olsa bile haftaya Future Zamasu ile birleşecek

Fragmana bakılırsa Future Zawasu çok tipsiz birisi çıkacak gibi. Arcı Mafuba ile bitirirse çok saçma olur.

• Gogeta gelir mi be

• V-E-G-E-T-T-O coming back

• Potara'nın 5 dakika sürmesi nedir? Sırf Trunks yensin diye Potara'nın anlamının içine etmişler. Bu arcı hemen bitirip uluslararası turnuva arcına geçelim onu çok merak ediyorum ben Broly turnuvaya gelebilir bir ihtimal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akone -- 13 Kasım 2016; 13:41:19 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.