Şimdi Ara

Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
11
Favori
25.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Future Trunks'ın ilk çıkış hikayesi iyiydi, bu Zamasu hikayesi gerçekten çok cacıktı ama neyse ki bitti sonunda. Eğer Zamasu değilde gerçekten Goku Black ile devam edip Son Gokunun kötü hali olarak bile hikaye çıkartsalardı çok daha iyi etki yapabilirdi. Neyse bakalım ilerde neler olacak.
  • Biz seriyi siz bizi eleştiriyorsunuz her zaman, ben anlamadım gitti bu muhalefet tavrınızı.

• Ulen Toriyama Gohan'ı niye bitirdin? Derse odaklanacağına dövüşe çalışsaydı Goku'yu geçecekti

• Zamasu multiverse ü sarsacak spoilerları çıktığında hadi lan demiştim ama adam omnipresent oluyordu az daha Zeno olaya dahil olmasa

Zeno da hakkında bahsedilen featleri bize tüm multiverse ü silerek gosterdi saygı duyduk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GwynBlade -- 21 Kasım 2016; 2:45:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Souclarin

Ulen Toriyama Gohan'ı niye bitirdin? Derse odaklanacağına dövüşe çalışsaydı Goku'yu geçecekti

Aynen bende Gohan için aynı düşünceler içindeyim. Tabi Future Trunks da bir Gohan kadar var gözümde.
  • Efsane bölümdü. Bu türden hikayeyi daha çok sunsa hiç ses çıkarmam

Shenron'un Whis ve Beerus ismini duyunca verdiği tepki iyiydi Haftaya Arale var ne olacak bakalım?

• Vegeta gene rezil oldu
  • Yeni Arc da hit gelicek goku yu oldurucek!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gelecek bölüm filler mı? Cidden çözemedim fragmandan ne olduğunu.

• Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!)

• Arc 5 Şubat'ta başlayacakmış. Gohan ve Muten Roshi şovu var Her evrenden 10 dövüşçü turnuvaya gelecekmiş. Yani 120 savaşçı falan olacak. Heyecan dorukta
    Dragon Ball Fan Club (Sohbet/Bilgilendirme)(DISCORD Server'ı Açıldı!) (5 kişi olduk!)

• Android 17 de var arkadaşlar, onu görmek güzel. Muten Roshi-sama dan beklentim var karşısına kız rakip çıkmadığı sürece iş yapar
    http://www.toei-anim.co.jp/tv/dragon_s/assets/img/news/n2016121601.jpg

• Arc 5 şubatta başlayacaksa o zamana kadar ne olacak acaba? 7 bölümlük bir tarih aralığı var çünkü.
  • Kaç Arc olacak ki bu anime?

• Gene niye öldü lan bu Goku
  • Gene haftaya rezalet bir çizimle geliyor

• Fragmanın son karesinden bahsediyorsan yüzünün yarısı görünüyor, Beerus olsa neden tam göstermesinler? Bence başka bir evrenin yıkım tanrısı olabilir. Pek Beerus'a benzer hali de yoktu zaten yüzünün yarısından gördüğüm kadarıyla.
  • Diğer evrenlerin yıkım tanrıları da seriye dahil olsa iyi olur. Şu ara da tam sırası evrenler arası turnuva arifesi. Kendimi umutlandırmak için öyle görmüş de olabilirim. Haftaya çıkar kokusu.

• Suikastçı'yı Champa kiraladığını düşünüyordum meğerse o değilmiş. Güzel ters köşe

• Bir zamanlar Goku'dan daha potansiyelli olan Gohan'ı özledim valla. Turnuvanın başlamasıyla eski ultimate haline döner umarım.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.