Şimdi Ara

Dragon Age Inquisition PC GOTY Türkçe Yama PROJESİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
3
Favori
5.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • animus projesi sayfasında 20 tl düzeyinde ki üyeler için anket açıldı ve ankette dragon age ınquısıtıon da var
  • 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt
    Açıldı Inquisition birinci sırada ikinci olan Andromeda'nın iki katı oy aldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sedukan S kullanıcısına yanıt
    Burada iki defa anket yapıldı ve Dragon Age inquisition iki defa açık ara fark ile kazandı.Bu hak sadece 20 tl değil,devamlı bağış yapan diğer üyelere de tanınmalı diye düşünüyorum,onların görüşleri de önemli.Anketten başka oyun çıkması şahsen animus için iyi olmaz çünkü burada Dragon Age inquisition'a olan destek bağış yapanlardan çok daha fazla olacaktır.Hatta belki sırf bu oyun çevrildiği için üyelik alanlar bile olacaktır.Bakalım belki 20 tl veren arkadaşlar da bizimle hemfikir olabilir. :) Sevgili la hire lütfen bizi yüzüstü bırakma! :)

• Keşke seriye Inquisition çevrildikten sonra başlasaymışım şimdi bu yamayi beklerken çürüyeceğiz
    Umarım inquisition 1. olur,bu arada anket ne zaman sonuçlanacak acaba.

• Dragon Age Inquisition 5 sene sonra da olsa çevrilecek ben umutluyum
  • ben üye olmayacak ama yama çıksın da alayım diye bekleyen bir sürü kişi olduğunu düşünüyorum, ki ben de onlardan birisiyim. bunu da dikkate alırlar diye umuyorum.
  • Sakin olun oyumu verdim o oyun çevrilecek İşin şakası bir yana DAİ baya önde zaten başka ihtimal yok görünüyor.
  • o zaman şimdiden hayırlı olsun diyelim
  • Bu sefer olucak inaniyorum

• Anket ne zaman bitecek de çeviriye başlayacaklar acaba ? Bu oylama işi çok uzadı bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: 11_serhat_11

Anket ne zaman bitecek de çeviriye başlayacaklar acaba ? Bu oylama işi çok uzadı bence
    biraz daha abone kazansınlar öyle.
  • Şu ferex neye el attıysa kuruttu.
    https://youtu.be/KkEMPeGlpuU

• Animus destekçilerinden biri olarak oylama sonucu çok büyük bir mucize olmaz ise bu oyunun çevrilmesi yönünde sonuçlanır gibi geliyor. Kısaca sabırlı olun 2. oyunda olduğu gibi bu oyunu da Animus grubu hakkını vererek çevirecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaHire

Dragon Age Inquisiton'ı çevirmek istemediğimizi nerede belirtmişiz ben onu anlamadım. Biz keşke önce Awakening'i çevirseydik derken senin dediğin lafa bak. Sen bir oyunu oynarken ya da film veya diziyi izlerken ilkinden başlayıp atlayarak mı devam ediyorsun? İkinci oyunu biz neden çevirdik? Biraz kafanı yorarsan belki çözersin. Normal insanların yaptığı şeyler serinin devamını oynamaktır. 2.oyunu oynamamış bir insanın direk olarak 3.oyuna geçmesi saçmalıktan başka bir şey değildir. Ne olduğunu bilmediği bir sernayoya dalmaktır. Bu oyunlar ilerlemeli dövüş oyunu değil derin hikayesi olan Rol Yapma Oyunlarıdır. Sen bu kafayla ekip kurup çevirmeye başla bizde senin ürününü görelim.
    saçmalık falan değil. ikinci oyunu oynadın mı bilmiyorum ama genel olarak evrende hikayeyi devam ettirmiyor sadece evrendeki küçük bir şehirde yaşanan küçük olayları anlatıyor. Kısacası 2. oyunu oynamayan bir kişi çok rahat 3. oyunu oynayabilir. Aksini söylüyorsan 2. oyunu oynamamışsın demektir.

• evadarr kullanıcısına yanıt
    Sana pm den spoilerlı cevap verdim umarım tatmin edici olmuştur :)
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    DAI da var mı bilmiyorum (bakmadım da açıkçası) ama Originste Quest-Related codexler vardı ve çevrilmemişti. Bayağı da vardı o görevlerden. Codexlere ing diye hiç bakmayan biri rahat 25 görev kaçırıyordu ve görevler de ufak ama güzel görevlerdi. DAI çevrilecekse bence karakter codexleriyle birlikte (varsa) bunlar da çevrilmeli. Diğer lore codexlerine çok gerek yok. Olsa güzel olur orası ayrı.
  • evadarr kullanıcısına yanıt
    DA'2 yi bitirdiysen sonundaki olayların 3. oyundaki nelere sebebiyet verdiğini görürsün ve evrendeki önemli bir olayın başlangıcı olduğunu anlarsın ve eğer bunu bilmiyorsan sen 2. oyunu ya oynamamış sadece internette yazdıklarınla yetinmişsin yada başlayıp bitirmeden yarım bırakmış senaryoyu tamamlamamışsın ki böyle bir yorumda bulunuyorsun istersen git bi bitir oyunu sonunu anla ondan sonra evrenin hangi olayını etkileyip etkilemediğini tartışırsın
  • Bu anket sonuçlanmadı mı Hala

• Şu oyuna yama beklerken çürümek...Lütfen artık başlayın yoksa telefon numaranızı bir şekilde bulup,gizli numaradan arayıp hiçbirşey söylemeden sadece nefes alıp veririm ve siz de paniklersiniz ve sonra...sonrası yok başlayın artık!😭

• quote:

Orijinalden alıntı: purrfect

Şu oyuna yama beklerken çürümek...Lütfen artık başlayın yoksa telefon numaranızı bir şekilde bulup,gizli numaradan arayıp hiçbirşey söylemeden sadece nefes alıp veririm ve siz de paniklersiniz ve sonra...sonrası yok başlayın artık!😭
    Bu oyun Türkçe yaması çıksın da oynayayım dediğim tek oyun. Ben de senin gibi sabırsızlıkla bekliyorum

Abi yeni oyunu o kadar merak ediyorum ki. O grafikler, o karakterler, o animasyonlar..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.