Şimdi Ara

Dragon Age Inquisition PC GOTY Türkçe Yama PROJESİ (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
3
Favori
5.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Beklerken bir yandan korkuyorum çünkü Anthem 'ın durumu ortada.Bu saatten sonra bioware den Dragon Age origins gibi bir oyun beklemek nekadar doğru onu da bilmiyorum.Aslında başlarına gelen herşeyi hak ettiler.Aç gözlü olmanın meyvelerini yemekle meşguller.Dragon age origins oyuncuya pek çok noktada kendi kararlarını verme imkanı sunan bir oyundu.Fakat sonraki 2 yapımda bunu göremedik,oyun çizgisel bir hal almaya başladı.Bugün serinin hayranı pek çok oyuncu,ilk oyunun hatırına sabrediyor ama bioware in bundan ders çıkarmak gibi bir niyeti yok..Aslında oyunun duyurusu üzerinden neredeyse 1 yıl geçti,E3 geçti,gamescom geçti ama birşey söylemediler.Belki bu sefer akıllıca oynama kararı almışlardır kim bilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: purrfect

Beklerken bir yandan korkuyorum çünkü Anthem 'ın durumu ortada.Bu saatten sonra bioware den Dragon Age origins gibi bir oyun beklemek nekadar doğru onu da bilmiyorum.Aslında başlarına gelen herşeyi hak ettiler.Aç gözlü olmanın meyvelerini yemekle meşguller.Dragon age origins oyuncuya pek çok noktada kendi kararlarını verme imkanı sunan bir oyundu.Fakat sonraki 2 yapımda bunu göremedik,oyun çizgisel bir hal almaya başladı.Bugün serinin hayranı pek çok oyuncu,ilk oyunun hatırına sabrediyor ama bioware in bundan ders çıkarmak gibi bir niyeti yok..Aslında oyunun duyurusu üzerinden neredeyse 1 yıl geçti,E3 geçti,gamescom geçti ama birşey söylemediler.Belki bu sefer akıllıca oynama kararı almışlardır kim bilir?
    Hocam söz konusu EA olunca pek de umutlanmamak gerekiyor :) Ama ben yine de origins kalitesinde olmasa da inquisition un hatalarının düzeltilmiş versiyonu gibi bir oyun bekliyorum. İnq'da originsden ne eksikleri varsa onları gidermeye çalışacaklar gibi duruyor.

Bir de benim originsde sevdiğim diğer bir konu oyun başında karakterin hikayesini seçip ona göre farklı bir hikayeyle başlamamızdı. Diğerinde onu geri getirirler mi bilemem artık

Yani sonuç olarak son oyun ilk 2 oyun arasında kalmış bir oyun ve bence kalite anlamında ilk oyuna daha yakın. 2.oyundan aldıkları dersi nasıl 3.oyunda gösterdilerse; Anthem ve Andromeda gibi oyunlardan sonra da ders alıp üstüne koyarlar diye düşünüyorum umarım yanılmam :)

• purrfect kullanıcısına yanıt
    Dragon Age Inquisition bence Dragon Age oyunları arasında en iyisi olabilir. Origins de Inquisition da aşırı iyi yapımlar. Zaten Inquisition çıktığı sene game of the year dahil bir çok ödül almıştı. Inquisition kesinlikle bir masterpiece.
  • 11_serhat_11 kullanıcısına yanıt
    Oyun geliştiricilerinden bir açıklama geldi. Dev Blog'da oyunun iki sene sonra çıkabileceğin söylendi şu andaki geliştirme hızıyla birlikte. Bu duruma göre 1 yada 1.5 seneye fragman yada teaser alırız. Oyunla iligli sürekli kötü haberler geliyordu yok yazar ayrıldı, yok yönetmen ayrıldı diye. Sonunda iyi haberleri de aldık.
  • LaHire kullanıcısına yanıt
    Pek tatmin edici olmadı.
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Yama çıkarsa bağış atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Şu konu kapatılsa artık. Diğer konudan devam edilebilir.
    https://forum.donanimhaber.com/dragon-age-inquisition-turkce-yama-calismasi-basladi-animusprojesi-com--139815380
    Kapatılmasına gerek yok. Aksine kalmalı. Ücretsiz çevirisini yapmak isteyen çıkarsa bu konudan ulaşabilir. Gerçi arkadaş ban yedi ama yine de buradadır kendisi.
  • evadarr kullanıcısına yanıt
    inquisition;2.oyundan iyi,origins'ten kötü.Origins te olan pek çok rpg elementi inquisition da yok(Karakterin ırk veya sınıfına göre değişiklik gösteren hikaye ki oyunun başlangıcından tut her aşamasında işler tamamen değişiyor.Karakter yeteneklerinin puanlaması,özel kabiliyet seçimleri-konuşarak işleri halletmek gibi- vs bu liste çok ama çok uzar.Bunun altında ilk oyunun geliştiricilerinin bioware den ayrılması da yatıyor.Tüm oyunları oynadım ama origins oyundan öte başka birşey.İnquisition çevirisi çıksın diye yıllardır burada ağlıyorum ama zaten çıkışını yaptığında ortada ne witcher 3 ne de kendisini zorlayacak bir yapım vardı,bu yüzden game of the year olmak zor olmamıştır ama origins çıktığında yılın rpg oyunu ödülünü aldı ve son 10 yılın en iyi RPG oyunu seçildi...Ama bu inquisition yamasını beklemediğim anlamına gelmez,aksine oyuna bayıldım ama maalesef bir origins değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi purrfect -- 16 Eylül 2019; 22:43:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Varsa babayiğit tabii ki. Ferex, kalbimizde yaşıyor.
  • Yamanın son durumu nedir?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.