Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Dragon Age 3: Inquisition (ANA KONU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
169
Cevap
1
Favori
6.989
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> RPG >> Dragon Age 3: Inquisition (ANA KONU)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    226 Mesaj
    Oyunu aktif oynayan var mi? Yeni basladim, bir sure sonra coop oynamak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

beni ekle şu aralar sadece haftasonları eventinde birkaçturluk giriyorum ama istersen multisinde oynamak istediğinde konsol başındaysam gelirim birlikte birkaç tur atarız.
    gamertag: Psikolog multinin en büyük faydasını skilleri karakterleri en iyi tanıyabileceğin deneme yanılma yapabileceğin yer olması en son nightmare zorlukta bitirdim story modunu multisini bu kadar süre oynayıp skill kombinasyonlarına alışmasaydım kesinlikle bitiremezdim.
    |
    |
    fosco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: warmkitty

beni ekle şu aralar sadece haftasonları eventinde birkaçturluk giriyorum ama istersen multisinde oynamak istediğinde konsol başındaysam gelirim birlikte birkaç tur atarız.
    gamertag: Psikolog multinin en büyük faydasını skilleri karakterleri en iyi tanıyabileceğin deneme yanılma yapabileceğin yer olması en son nightmare zorlukta bitirdim story modunu multisini bu kadar süre oynayıp skill kombinasyonlarına alışmasaydım kesinlikle bitiremezdim.

Eyvallah hocam, sen eklisin bende. Mannheimia benim gt. Haftasonu oynariz keyifli olur. Ogrenirim biraz sayende :) double blade rouge açmıştım ama mage mi acsam bilemedim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

gördüğüm kadarıyla en çürük karakter katari en sağlam olanı arcane warrior ve elementalist başlangıç için arcane warrior en iyi seçim olur tabi bu karakterin kilidi başta kapalı ilerde açıldığında en seri bununla kasılır. partye defans olarak faydalı olmak açısından keeper seçmende fayda var çünkü item takı olmadığı için zaten atak da bir katkın olmaz başlangıçta. birde multide 20lvl olunca karakterini tekrar sıfırlıyorsun 1lvlden her bir sıfırladığında tüm karakterlerine 1 cunning, 1 willpower yada 1 constution veriyor nekadar çok sıfırlarsan okadar güçleniyor karakterler.
    |
    |
    fosco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

dostum listede bakarken sizi sürekli oyunda görüyorum oyunun hakkını verdiniz gerçekten
    |
    |
    PS4
    Nintendo Switch
  • Yarbay
    2930 Mesaj
    quote:

gördüğüm kadarıyla en çürük karakter katari en sağlam olanı arcane warrior ve elementalist başlangıç için arcane warrior en iyi seçim olur tabi bu karakterin kilidi başta kapalı ilerde açıldığında en seri bununla kasılır. partye defans olarak faydalı olmak açısından keeper seçmende fayda var çünkü item takı olmadığı için zaten atak da bir katkın olmaz başlangıçta. birde multide 20lvl olunca karakterini tekrar sıfırlıyorsun 1lvlden her bir sıfırladığında tüm karakterlerine 1 cunning, 1 willpower yada 1 constution veriyor nekadar çok sıfırlarsan okadar güçleniyor karakterler.
    Oyunu multiplayer oynayacağız gidip 4 tane normal versiyon satın aldık.

Kafamıza göre oyun kurup 4 karakteri ayrı ayrı yönetip oynabiliriz sanırım doğru mu anlamışım sistemi ?

Birde ben fire + rift mage oynamak istiyorum şu build hakkında fikrin nedir ?

Mage - Rift Mage

• Binbaşı
    1254 Mesaj

ben baya uzun süredir oynamıyorum ama benim oynadığım zaman multiplayerda ister tek başına ister 4 kişiye kadar aynı partyde aynı haritayı kurucu kişi diğerlerini ekleye ekleye aynı bölümü oynayabiliyorduk ancak kesinlikle senaryo modu tek kişilikti onu belirteyim.evet herkes isterse aynı classı seçebilir yada herkes hangi classı istiyorsa onu seçebilir. arcane warrioru en çok onu beğeniyordum ben uzaktan yıldırımları fırlatıp yakında kılıç çıkarıp onunla kesiyor kestikçe kalkan oluşuyordu üzerinde ama hepsi güzel bence ben oyunu en kolayda bitirdim sonra multiplayerda oynadım tüm skilleri o zaman hakkıyla öğrendim çünkü defalarca değişik karakter ve skill kasıp deneme şansı var öğrenince en zorda senaryo modunu bitirdim baya zevkli gelmişti iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warmkitty -- 31 Ağustos 2018; 13:58:55 >
    |
    |
    Treth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben baya uzun süredir oynamıyorum ama benim oynadığım zaman multiplayerda ister tek başına ister 4 kişiye kadar aynı partyde aynı haritayı kurucu kişi diğerlerini ekleye ekleye aynı bölümü oynayabiliyorduk ancak kesinlikle senaryo modu tek kişilikti onu belirteyim.evet herkes isterse aynı classı seçebilir yada herkes hangi classı istiyorsa onu seçebilir. arcane warrioru en çok onu beğeniyordum ben uzaktan yıldırımları fırlatıp yakında kılıç çıkarıp onunla kesiyor kestikçe kalkan oluşuyordu üzerinde ama hepsi güzel bence ben oyunu en kolayda bitirdim sonra multiplayerda oynadım tüm skilleri o zaman hakkıyla öğrendim çünkü defalarca değişik karakter ve skill kasıp deneme şansı var öğrenince en zorda senaryo modunu bitirdim baya zevkli gelmişti iyi oyunlar
    Sorma zaten 4 kisi oyunu aldık senaryo modunun multi oynamadığını öğrendik herkeste bir hayal kırıklığı oluştu. Şimdi muhtemelen Civ 5 veya Divinity Original Sin 2 alıp onu oynıycaz.

Sağlam hayal kırıklığı oldu ama bizim için.

• Binbaşı
    1254 Mesaj

ben ilk çıktığında ya 60 ya 50 dolar vermiştim sen gene iyisin çok uygun şuan fiyatı
    |
    |
    Treth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben ilk çıktığında ya 60 ya 50 dolar vermiştim sen gene iyisin çok uygun şuan fiyatı
    Aynen bize 65 liradan geldi her biri.
    |
    |
Reklamlar
üniversite
google reklamları
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.