Şimdi Ara

Download sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar. Ben istanbulda oturuyorum. Balıkesirde oturan bi arkadaşıma teamwiewer yükleyip bazı ayarlamalar yapacaktık. Ancak hiç bi şekilde Ne internet sitelerinden nede msnden dosya inmiyor.
    Msnde tam sona gelmişken birden kesiliyor. İnternet sitelerinden indirirken yarıda kalıyo ilerlemiyo..
    Sadece teamwiewer değil tüm indirme işlemlerinde aynı şey oluyo..
    Denettirebildiklerim.
    Dns adresini değiştirmek
    Farklı kullanıcı hesabından indirtmek
    ama hiç biri işe yaramadı
    Ha bi de tarayıcıyı da değiştirtdim ama oda olmadı.
    Ne yaptıysak download edemiyoruz.
    Fikri olan ?

• Zararlı yazılım yönünden tarama yapılmalı, bazıları kendini koruyabilmek için sistemde düzenleme yapıyor.
  • 3 adımda düzeltelim...

1- Combofix indir kur tarat.
    2- Malwarebytes indir kur tarat. Zararlıları kaldırt.
    3- En sonhttp://hotfile.com/dl/109692213/1c12860/WinsockxpFix.exe.html bunu indir çalıştır (tabi xp için bu) win7 de ya da vistada denemedim.

umarım olur.
  • şu an bilgisayarda eset yüklü eseti kaldırttım denedim olmadı üstelik ne dosyası olursa olsun download etmiyo. msnde resim bile gitmiyo. Zararlı yazılım için program indirmesi gerekir. Bizimde sorunumuz dosya indiremiyo olması zaten.
  • yokmu hiç fikri olan ? Şunu kaldır düzelir bunu sil düzelir diyen ? Bişey daha var.. Sistemde ram kararsız çalışıyo bazen mavi ekran veriyo.. Download yaparken sorun olurmu bu ?. Yani olur tabi de arada bi olması gerekmezmi.. Biz hiç bi downloadı yapamıyoruz.
  • formatı dene
  • kardeş sistemi antivıruse taratın büyük ihtimal virus bulaşmıştır
  • İdm jdownloader gibi indirme yöneticileri ile deneyin indirmeyi.Ancak virüs taraması ve temizlik işlemlerini aksatma makinaya birşeyler girmiş olabilir.
  • karşı taraf format atacak düzeyde bilgiye sahip değil ne yazıkki onun için format attıramam. hadi attırdım diyelim driver falan bulup yükleyemez. İndirme yöneticileri benimde aklıma geldi ama önce o programıda indirebilmesi lazım. Bilgisayarcıya göndertmek istemiyorum. Dosyalarını silmeyi falan unutur gereksiz. Bunu muhakkak windowsta çalışan bişey engelliyo ne olduğunu bulamadım. Yüklü programları ve arka planda çalışanları görebilmek adına ekran görüntüsü istedim ama prent screen tuşunu dahi bulamadı everest 2609 klavye kullanıyomuş resminden göstericektim ama çözünürlüğü iyi bi klavye resmi de yok. Aklıma daha bişey gelmiyo deliricem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.