Şimdi Ara

Download donuyor (takılıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • explorerla herhangi bir dosyayı çekmeye kalktığımda %90 a %70 bazen %95 e kadar geliyor sonra ilerlemiyor. Flashget ile deniyorum o dahada beter. explorer dışındaki browserlarla da aynı problemi yaşıyorum. reset atıp bidaha deniyorum yine olmuyor. ne yapacağım? biri soylesin allah rızası için

• firefox ile denedin mi hic ? bugun nette bi yavaslama falan var ya sanirim.. bende de kopup duruo...
  • Aynı sorun bendede var ama explorer'da olmuyor areste oluyor mesela 85kb/sn ile yüklerken %90dan sonra bi yavaşlıyo 1kb/sn yüklemeye başlıyo anlamadım gitti garip bir olay gerçekten..
  • öncelikle Cevap için teşekürrler.Evet opera, firefox bütün hepsiyle denedim ama yine aynı . bu sorun uzun zamandır var. bazen kendini gösteriyor.
  • Bunu areste veya herhangi bir p2p ed olması olağan çünkü bu tip programlar bildiğim kadarıyla dosyayı bir çok parçaya bölüp bu parcaları çşitli kullanıcılardan çekiyor ancak en son parca genelde bir kullanıcıdan tamamlanmaya çalışılıyor. eğer en son çektiğin kullancının uploadı düşükse donuyor. benimki tamamen farklı hiç bir şekilde bir çzöüm yada mantık yürütemedim
  • ben de tam baslık acacaktım.ya bende de aynı sorun var herhangi bi siteden directdownload yaptıgımda belli bi yerden sonra kalıyo oylece. flashgetle acınca da hata veriyo ne yapabiliriz yaa??o bi şey degil o kısım yuklenmiş sayılıo dimi? bi de bosuna kota doluyo bi daha bi daha yukledikce aynı seyi
  • Aynı sorun bendede vardı.Ama ağdaki muhtemel bir problemden kaynaklandığını düşünüyordum.Çünkü hızlı indirmeye başlayınca çabucak iniyordu.İnmeyince ben ağdakibir bilgisayarla birçeşit çakışma olduğunu sanıyordum.Anlaşılan yanlış biliyormuşum.Umarım biri cevap verirde öğrenmiş oluruz.
  • ARkadaşlar bendeki olay ethernet kartındanmış modemi usb bağladım sorun halloldu . şimdi yeni bir ethernet kartı aldım zira usb modem makineyi kastı şimdi bi problem yok. birinden ethernet kartı alın ve deneyin düzelir muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fkm1979 -- 5 Mart 2007; 19:18:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.